Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
maj-lipiec 2022
- zapraszamy do zapisów:


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I - grafik sprawdzianów
Klasa II - grafik sesji
Klasa III - grafik obron
Plan


KLASA I


Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala

Starożytne Runy
godzina 20:15
Hol Hieroglifów





KLASA II


Mity i Legendy
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 19:05
Aula HP School

Zielarstwo
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 19:40
Aula HP School

OpCM
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 20:15
Aula HP School

Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Emily Butchon

Prefekci:
Vianne Grandier


Opiekun:
prof. Alissa Morningstar-Crowley

Prefekci:
Daelyn Raurelli


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Dawid Carter


Opiekun:
prof. Anton Voronin

Prefekci:
Alice Evans

Prefekci naczelni:
Mika Black
Thia Durando


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


27686  pkt
20709  pkt
20305  pkt
12828  pkt




Szczęśliwy Traf [33] - wyniki.

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego trzeciego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Ania Potter +5 pkt || +10 gal
  • Daelyn Raurelli +25 pkt || +50 gal
  • Vivienne Chevallier +25 pkt || +50 gal
  • Mika Black +25 pkt || +50 gal
  • Adele Patel +1 RN || +50 gal
  • Bella McKinsley-Hargreeves +1 RN || +50 gal
  • Johannes Karl Weierstrass +1 RN || +50 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Magda Li-Ambarella

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Magda Li-Ambarella - 21.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [34] – Wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego czwartego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Daelyn Raureli +25 pkt || 50 gal
  • Renesme Swan +20 pkt || 40 gal
  • Magda Kopiec +25 pkt || 50 gal
  • Wendy Smith +25 pkt || 50 gal
  • Arice Swan (łabędź) +20 pkt || 40 gal
  • Mika Black +25 pkt || 50 gal
  • Parmelia Porter +25 pkt || 50 gal
  • Bella McKinsley-Hargreeves +1 do RN || 40 gal
  • Adele Patel +1 do RN || 50 gal
  • Praia Tiriana +1 do RN || 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. Dodatkowo pragnę wynagrodzić Wendy Smith 10 punktami za pomoc w liczeniu Szczęśliwego Trafu.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.
Prowadzący
Anton Voronin

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
rzuć czar [1]
Rada pedagogiczna


Szanowni Nauczyciele!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią pragniemy poinformować, że we wtorek (21.06.2022) o godzinie 21:30 w pokoju Hogwart (join: hogwart) odbędzie się obowiązkowa rada pedagogiczna dotycząca ocen z zachowania oraz zbliżającej się sesji egzaminacyjnej.
Profesorowie, którzy z uzasadnionych przyczyn nie będą mogli się na niej pojawić, zobowiązani są poinformować nas wcześniej, wysyłając sowę na dyrekcja.hpschool@gmail.com.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. DAELYN RAURELLI 41
2. ELLIOT MORNINGSTAR-CROWLEY 26
3. THIA DURANDO 24


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MIKA BLACK
39
2. MELODY BLACK
31
3. WENDY SMITH24

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały trzeci tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ADELE PATEL 3
2. ANASTAZJA HARGREEVES2
2. PRAIA TIRIANA 1
3. BELLA MCKINSLEY-HARGREEVES 1
3.JOHANNES KARL-WEIERSTRASS 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 29.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. MORNINGSTAR-CROWLEY
3000303
E. BUTCHON
010013-2
A. GRIMSHAW
2000211
H. GRIMSHAW
0000019-19
A. HARGREEVES
3060909
M. LI-AMBARELLA
3000303
A. MCGREEN4000404
B. MCKINSLEY-HARGREEVES4220808
A. PATEL644014014
E. ROSS002024-2
I. SANCLEY4000404
K. THUNDERSHOUT2000211
P. TIRIANA6120909
A. VORONIN00000-20-20
J. K. WEIERSTRASS800080
8

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Alissa Morningstar-Crowley
Anastazja Hargreeves, Bella McKinsley-Hargreeves, Adele Patel, Emma Ross, Praia Tiriana  Anton Voronin. i Johannes Karl Weierstrass Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili:  Alissa Morningstar-CrowleyAnastazja HargreevesAdele Patel, Kazbiel Thundershout, Praia Tiriana i Johannes Karl Weierstrass.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [33].

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Wasze zadanie polega na podaniu autorów poniższych wypowiedzi:

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.


1. "Trenujesz do baletu, Potter?"
2. "Gdy masz wątpliwości, idź do biblioteki."
3."Uroczyście przysięgam, że jestem do niczego."
4."Chcę popełnić morderstwo, za które zostałem uwięziony."
5. "Strach przed nazwą zwiększa strach przed samą rzeczą."

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.


Prowadząca
Magda Li-Ambarella

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Magda Li-Ambarella - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [7]
Loterie Liczbowe - 5
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:

1 2



Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Polowanie na gnomy


[ Była połowa czerwca, a w cieplarniach i na błoniach Hogwartu pojawił się mały problem w postaci wrednych stworzonek. Te, mimo wysiłku wielu nauczycieli, nie chciały dać sobie spokoju i niszczyły wszystko na swojej gnomiej drodze. Jednak już niedługo miało się to zmienić... ]

Witajcie!

Przychodzimy do Was z bardzo naglącą sprawą, która nie może już dłużej czekać. W Hogwarcie pojawiła się plaga gnomów, które zadomowiły się w pobliżu Starej Cieplarni oraz na szkolnych Błoniach. Wyrządzają one ogromne szkody, które zagrażają magicznym roślinom hodowanych przez profesor Assassin. Dlatego prosimy Was o pomoc w pozbywaniu się tych małych szkodników.

Ogłaszamy zatem zawody na najlepszego łowcę gnomów i mamy nadzieję, że nikogo z Was na nich nie zabraknie. Zabierzcie ze sobą humor, termosy z gorącą herbatą, a także różdżki. Spotykamy się na Szkolnych Błoniach (/join zielone_tereny), gdzie tych urwisów jest bez liku. Start: niedziela (19.06) godzina 20:00.

PYTANIE BONUSOWE
Która rodzina w serii Harry'ego Pottera odgnamiała ogród?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godz. 20:00.

Otwórzcie oczy, wytężcie słuch, a może(!) złapiecie gnoma.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [6]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [949] [950] [951] [952] [953] [954] [955] [956] [957] [958] [959] [960] [961] [962] [963] [964] [965] [966] [967] [968] [969] [970] [971] [972] [973] [974] [975] [976] [977] [978] [979] [980] [981] [982] [983] [984] [985] [986] [987] [988] [989] [990] [991] [992] [993] [994] [995] [996] [997] [998] [999] [1000] [1001] [1002] [1003] [1004] [1005] [1006] [1007] [1008] [1009] [1010] [1011] [1012] [1013] [1014] [1015] [1016] [1017] [1018] [1019] [1020] [1021] [1022] [1023] [1024] [1025] [1026] [1027] [1028] [1029] [1030] [1031] [1032] [1033] [1034] [1035] [1036] [1037] [1038] [1039] [1040] [1041] [1042] [1043] [1044] [1045] [1046] [1047] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Zakończenie roku szkolnego
Data: 03 lipca 2022
Godzina: 20:00
Miejsce: Hogwart
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
maj-lipiec 2022

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Daelyn Raurelli [8644]
Vivienne Chevallier [4526]
Elliot Morningstar-Crowle [4324]
Magda Malfoy [3597]
Alice Evans [3533]

[Więcej]


KLASA 2

Mika Black [9995]
Miriam Saragossa [3163]
Dawid Carter [2910]
Wendy Smith [2756]
Melody Black [1492]

[Więcej]


KLASA 3

Max Hatter [1228]
Parmelia Porter [1175]
Victoria Rabelle [271]

[Więcej]





Adele Patel [144]
Isabelle Sancley [142]
Bella McKinsley-Hargreeves [132]
Johannes Karl Weierstrass [99]
Alissa Ashford [86]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Daelyn Raurelli
Mika Black
Parmelia Porter
Adele Patel


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
26 czerwca!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XXI

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
22.05.2022


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
22.05.2022

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.