Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2019!



Zapisy otwarte!


Zapisz się już dziś
i poczuj czym jest magia!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


ONMS
godzina 18:30
Mroczny Las


Astronomia
godzina 19:05
Najwyzsza Wieza


Zaklęcia
godzina 19:40
Ukryta Sala


Historia Magii
godzina 20:15
Sala Antyczna



KLASA II


ONMS
godzina 19:05
Mroczny Las


Astronomia
godzina 19:40
Najwyzsza Wieza


Zaklęcia
godzina 20:15
Ukryta Sala


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Elodie Soler

Prefekci:
Stella Vitiello


Opiekun:
prof. Hanna Gonne-Luma

Prefekci:
Sophie Roberts


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Christian Adams


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Sara Luces


Prefekci Naczelni
Sophie Stevengard
Anna Alexy


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 


24323  pkt
11616  pkt
11535  pkt
6957  pkt




Loterie Liczbowe - 2
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 25.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [13] - Wyniki


Nadszedł czas na przestawienie wyników trzynastego Szczęśliwego Trafu. 
A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Sophie Stevengard +25 pkt | 50 gal
  • Zoe Smith +25 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +10 pkt | 20 gal
  • Amy Lightwood +20 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +25 pkt | 50 gal
  • Rose Pottinger +15 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +25 pkt | 50 gal
  • Adeline Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Elodie Soler +20 pkt | 40 gal
  • Paula Carteralez +5 pkt | +10 gal
  • Ashley Winterhood +1 do RN | +50 gal
  • Axel Magnael +1 do RN | +30 gal
  • Debora Magnael +1 do RN | +40 gal
  • Nadiya Alntelo +1 do RN | +40 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Mary Pinkman

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HPS
Lily Dayne
Eleonora Malfoy
Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Mary Pinkman - 24.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [1]

Drogie myśpysie!

Nadszedł w końcu czas na pierwszy w tym roku konkurs z Zaklęć! Nie będzie on łatwy, ponieważ Waszym zadaniem będzie odszyfrowanie formułek aż 10 zaklęć!
 Dla ułatwienia jednak ujawniłam Wam już kilka literek, a dla zachęty  oferuję Wam aż 30 pkt za odgadnięcie każdego z nich!
Dla zachłannych zaoferować mogę dodatkowe 10 pkt jeśli opiszecie krótko działanie każdego zaklęcia.

[SZYFR]
(trzy zaklęcia mają swoją kontynuację w następnej linijce)

Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: nadiya.molko@gmail.com (podpisując się imieniem, nazwiskiem i domem). Czas na wykonanie konkursu macie do niedzieli (28.10.2018) do godziny 23:59. 

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Alntelo
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 2

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w drugim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ALEKSA COLDSTONE
12
2. ISABELA SNOW
10
3. HERMIONA PARISE
7


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY
19
2. ELODIE SOLER
15
3. AMY LIGHTWOOD
13

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. ASHLEY WINTERHOOD 2
3. NADIYA ALNTELO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 21.10):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO0500541
N. ALNTELO36101028
H. GONNE000004-4
H. HIGHTOWER0002202
M. IGLARZ-MORANIS3200514
A. MAGNAEL4210707
D. MAGNAEL43007
0
7
A. LUMA457016016
A. MIN5210808
K. PICCIFUES4000404
V. PICCIFUES0000000
M. PINKMAN4300716
A. WINTERHOOD651012012
N. WINTERHOOD3000312

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Ariana Luma, Axel Magnael, Ahreum Min, Mary Pinkman, Ashley Winterhood i Natalie Winterhood.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (2 godziny)
  • Quidditch (H. Gonne) - klasa I (1 godzina)
  • Quidditch (V. Piccifues) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii [3]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
 
 Przychodzę do Was z łatwym konkursem z Historii Magii. Polega na odgadnięciu o jakiego słynnego czarodzieja chodzi. Za samo odgadnięcie wszystkich postaci można uzyskać 24 punkty ale jeżeli opiszecie jedną z tych ośmiu postaci możecie uzyskać aż 30 punktów.

[PERGAMIN]

Na wykonanie tego konkursu macie czas do soboty (27.10) do godziny 22:00. Rozwiązania przesyłacie na sowę: debora.pat.uni800@gmail.com



Pozdrawiam
Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [1]


[ Krople deszczu rytmicznie wystukiwały rytm, bijąc niestrudzenie w szyby w oknach jej komnaty. Wiatr hulał tak, że nikt o zdrowych zmysłach nie miałby ochoty na nocną przechadzkę. A jednak... Ktoś, na kogo bardzo czekała, przebywał poza zamkiem, mając najwyraźniej tajemniczą misję do spełnienia. Nie mogąc mu inaczej pomóc, dopiero teraz przyszedł jej do głowy pewien pomysł.

Czym prędzej udała się do biblioteki, naturalnie do Działu Ksiąg Zakazanych, bo tylko tam mogła znaleźć woluminy zawierające najsilniejsze ze znanych zaklęć i choć było to bez wątpienia białomagiczne zaklęcie, wymagało dużych umiejętności i opanowania zarówno oklumencji, jak i legilimencji. Odszukała Zaklęcie Posłańca, na które kiedyś dawno temu zwróciła już uwagę. Przypomniała sobie formułę zaklęcia, chwyt i manipulację, i koncentrując swoje myśli na osobie, o którą nie tylko ona się martwiła, rzuciła perfekcyjnie czar, mając nadzieję, że dzięki temu potrzebne wsparcie trafi we właściwe miejsce.

Wracając do swojej komnaty i okna, przy którym spędziła już godziny z nosem przyklejonym do szyby i wzrokiem utkwionym we wszechogarniającą ciemność, wstąpiła jeszcze do sowiarni i wysłała sowy do każdego zainteresowanego czarodzieja przebywającego w Hogwarcie. ]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Gdyby tak pewnego razu zjawił się w zamku nieproszony gość, to czy umielibyście rozpoznać, że to jeden ze Śmierciożerców? Oczywiście, biorąc pod uwagę, że nie moglibyście sprawdzić, że na jego przedramieniu widnieje Mroczny Znak i nie byłby wcale ubrany w czarną szatę z kapturem. Jeśli nie, to najwyższa pora nauczyć się rozpoznawać złowrogie postacie. I na tym będzie polegało Wasze zadanie w ramach pierwszego konkursu z Czarnej Magii.

[ O KIM MOWA? ]

Odpowiedzi w postaci imion i nazwisk Śmierciożerców wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl. Pierwszych 5 osób otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, a pozostałe 30 punktów i 30 galeonów. Macie czas do soboty (27.10) do godz. 20:00.


Pozdrawiamy serdecznie
Desmond Dayne
Lily Dayne


Wyniki za zabawy w trakcie uroczystości ogłoszenia prefektów są dostępne tutaj

Wyczarował/a Lily Dayne - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Krzyżówka [1] - Wyniki


Drodzy Czarodzieje!

Znane są juz wyniki pierwszej magicznej krzyżówki. Przedstawiają się one następująco:
  • Arielle Johanson +60 pkt | 60 gal
  • Katrina Roxet +45 pkt | 45 gal
  • Sophie Roberts +45 pkt | 45 gal
  • Sophie Stevengard +45 pkt | 45 gal
  • Arebell Mcavoy +45 pkt | 45 gal
  • Cornelia Sunday +42 pkt | 42 gal
  • Amy Lightwood +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +45 pkt | 45 gal
  • Isabela Snow +45 pkt | 45 gal
  • Jenny Red +42 pkt | 42 gal
  • Liviette Weasley +60 pkt | 60 gal
  • Luiza Queenwood +42 pkt | 42 gal
  • Rose Pottinger +45 pkt | 45 gal
  • Aleksa Coldstone +45 pkt | 45 gal
  • Elodie Soler +42 pkt | 42 gal
  • Portya Snape +39 pkt | 39 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 45 gal
Gratulujemy zdobytych nagród i zachęcamy do wyczekiwania dalszych konkursów, i dzielnego zbierania punktów dla swoich domów.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki akcji Reklama.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu


Puzzle dyrekcji [5]
Termin: 19.02.2019
Godzina: 23:59
Miejsce: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Konkurs dyrekcji [4]
Termin: 22.02.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Narcyza Zoe Assassin [1024]
Stella Vitiello [986]
Anna Alexy [866]
Christian Adams [834]
Jackob Granger-Maganel [800]

[Więcej]





Liviette Weasley [62]
Elodie Soler [44]
Debora Magnael [43]
Arielle Johanson [42]
Ahreum Min [39]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Sophie Stevengard

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
17 luty 2019!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Boże Narodzenie 2018

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
17 luty 2019!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
17 luty 2019!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.