Hogwart HP School
Trwają magiczne wakacje!

Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny wrzesień-listopad 2020:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik sesji
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Angelika Walker
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


149519  pkt
108759  pkt
92567  pkt
83536  pkt




Magia Odznak [7]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz siódmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w siódmym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SELENIA POTTER
19
2. SCARLETT CARTER
14
3. ALICE WRIGHT
12


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
35
e. ROSALINE MORGAN
21
3. DIANA SILKY-WOLFRAM
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NARCYZA ZOE ASSASSIN 3
2. AUBREY FLYNN
2
3. ANICA DUQUESNE 1

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 7

Siódmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 08.03):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN6
252033033
A. CARTER-MOORE4
0004
04
A. COLLOTYE0
152017017
A. DUQUESNE5171023023
A. FLYNN6
173026026
A. GRIMSHAW4
300707
O. HILL3
180021021
A. MAGNAEL4
000404
D. MAGNAEL010001046
A. MCGREEN3
100404
D. MORGAN3
121016115
A. PATEL4
120016016
K. SCHADE3
30062
4
K. THUNDERSHOUT50
0050
5

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Alexander Collotye, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Aiden Grimshaw, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Arsen McGreen, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade, Kazbiel Thundershout.

Obowiązkowy konkurs przedmiotowy przeprowadzili:
Narcyza Zoe Assassin, Amelie Carter-Moore, Alexander Collotye, Anica Duquesne i Kazbiel Thundershout, a obowiązkową zabawę weekendową przygotowały: Anica Duquesne, Diana Morgan.

Pozdrawiamy
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [6]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz szósty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w szóstym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SCARLETT CARTER
33
2. SELENIA POTTER
32
3. ALICE WRIGHT
25


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
39
e. DIANA SILKY-WOLFRAM
30
3. ROSALINE MORGAN
24

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NARCYZA ZOE ASSASSIN 3
2. ALEXANDER COLLOTYE
2
2. DIANA MORGAN
2
3. ANICA DUQUESNE 1
3. ADELE PATEL 1
3. KASPER SCHADE 1

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 6

Szósty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 01.03):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN7
82017017
A. CARTER-MOORE6
0208
08
A. COLLOTYE5
72014014
A. DUQUESNE580013013
A. FLYNN5
61012012
A. GRIMSHAW7
12010010
O. HILL5
42011011
A. MAGNAEL5
000505
D. MAGNAEL5400909
A. MCGREEN6
000606
D. MORGAN7
70014014
A. PATEL6
52013013
K. SCHADE3
320808
K. THUNDERSHOUT11020130
13

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Alexander Collotye, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Aiden Grimshaw, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Arsen McGreen, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade, Kazbiel Thundershout.

Obowiązkowy konkurs przedmiotowy przeprowadzili:
Narcyza Zoe Assassin, Amelie Carter-Moore, Alexander Collotye, Anica Duquesne i Kazbiel Thundershout, a obowiązkową zabawę weekendową przygotowały: Anica Duquesne, Diana Morgan.

Pozdrawiamy
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [5]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SCARLETT CARTER
27
2. ASHLYNN WATSON
26
3. MAGDA LI
25


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
31
e. CRISPIN STEWART
27
3. DIANA SILKY-WOLFRAM
20

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ANICA DUQUESNE 3
2. ALEXANDER COLLOTYE
2
3. NARCYZA ZOE ASSASSIN 1
3. AUBREY FLYNN 1
3. OLIVIA HILL 1

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.02):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN6
84018018
A. CARTER-MOORE3000303
A. COLLOTYE4114019019
A. DUQUESNE589022022
A. FLYNN693018018
A. GRIMSHAW5310909
O. HILL4131018018
A. MAGNAEL4000404
D. MAGNAEL581014113
A. MCGREEN3110505
D. MORGAN447015015
A. PATEL442010010
K. SCHADE46001028
K. THUNDERSHOUT600060
6

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Alexander Collotye, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Aiden Grimshaw, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Arsen McGreen, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade, Kazbiel Thundershout.

Obowiązkowy konkurs przedmiotowy przeprowadzili:
Narcyza Zoe Assassin, Amelie Carter-Moore, Alexander Collotye, Anica Duquesne i Kazbiel Thundershout, a obowiązkową zabawę weekendową przygotowały: Anica Duquesne, Diana Morgan.

Pozdrawiamy
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 16.03.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny proponowane - OPCM - klasa II


Drodzy uczniowie klasy II!

Z uwagi na zbliżające się zakończenie roku szkolnego pragnę przedstawić Wasze oceny proponowane, które wyglądają następująco:

  • Crispin Stewart - Wybitny
  • Sophie Fitz - Wybitny

  • Diana Silky-Wolfram - Powyżej Oczekiwań
  • Rosaline Morgan - Powyżej Oczekiwań


  •   Osoby niewymienione na powyższej liście są nieklasyfikowane. Ocena końcowa może ulec zmianie na lepszą lub gorszą o jeden stopień i będzie zależeć od egzaminu. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do swojej oceny proszę o kontakt przez maila (axel.magnael@gmail.com). Wszystkie zaległe praktyki i kartkówkę można zaliczyć do 21.03 (sobota) do godziny 23:59.

    Pozdrawiam
    prof. Axel Magnael
    Wyczarował/a Axel Magnael - 16.03.2020
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs prefektów [5]

    Drodzy Czarodzieje!

    Przychodzę do Was z kolejnym konkursem prefektów! Tym razem Waszym zadaniem będzie zagranie w wisielca i odgadnięcie 10 imion i nazwisk sławnych i znanych czarodziei.

    [ WISIELEC ]

    Za poprawne rozwiązanie wszystkich haseł możecie otrzymać 40 punktów i 40 galeonów. Nauczyciele natomiast mogą liczyć na jednego plusa do RN oraz 40 galeonów.

    Screeny z odgadniętymi hasłami możecie wysyłać na moją sowę – pola33133@gmail.com. Pamiętajcie o podpisaniu się imieniem, nazwiskiem oraz domem. Na rozwiązania konkursu czekam do piątku (20.03) do godziny 21.00!

    Pozdrawiam
    Łucja Eagleshadow
    Prefekt Slytherinu
    Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 16.03.2020
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie on-line

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: wrzesień 2020
    Godzina: 20:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis:Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    wrzesień-listopad 2020

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Kassandra Whiteowl [10456]
    Alexandra Herondale [8518]
    Hope Falling [8321]
    Caeleb Ambarella [8116]
    Magda Li [8112]

    [Więcej]





    Anica Duquesne [214]
    Narcyza Zoe Assassin [197]
    Debora Magnael [189]
    Aiden Grimshaw [158]
    Adele Patel [148]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    Kassandra Whiteowl
    Narcyza Zoe Assassin


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.