HP School
Zapisy na rok szkolny:
kwiecień - czerwiec
2018


Zostały Zamknięte!

Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik Egzaminacyjny
Plan



KLASA I


Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Nadiya Molko

Prefekci:
Jason Wolfblack


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Manet Iglarz


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Demian Alntelo


Opiekun:
prof. Karol Piccifues

Prefekci:
Katnyss Kingstone


Prefekci Naczelni
Ahreum Min
Mary Pinkman


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


35952  pkt
33227  pkt
18977  pkt
18795  pkt




Loterie Liczbowe - 2
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School

Wyniki pierwszych zakupów na Ulicy Pokątnej dostępne są TUTAJ.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [1]


Witajcie!

Pewnie jesteście stęsknieni za magicznymi konkursami? Jeśli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość. Otóż, jakiś chochlik kornwalijski, no bo któżby inny, wziął moje notatki, na których wypisane były cytaty jednej osoby z Harry ego Pottera i porozrywał pergamin w ten sposób. że teraz mam zaledwie zbitkę różnych wyrazów. Pomożecie odtworzyć mi te cytaty i znaleźć ich autora?

[ CHMURA WYRAZOWA ]

Na Wasze rozwiązania czekam pod adresem nyssa.shadow@gmail.com do piątku (26.01) do godz. 20:00. Nie zapomnijcie podpisać swoich prac imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Powodzenia!

Pozdrawiam ciepło
Nyssa Shadow
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [9] - Wyniki


Moi drodzy!
Nadszedł czas na przedstawienie wyników dziewiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Kasper Smith +20 pkt | 40 gal
  • Manet Iglarz +25 pkt | 50 gal
  • Lizzy Cloud +5 pkt | 10 gal
  • Adriana Loera +25 pkt | 50 gal
  • Allison Walker +25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko +25 pkt | 50 gal
  • Paula Potter +25 pkt | 50 gal
  • Wanes Black-Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Vilde Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Amaretta Tiney +25 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Finnick Williams +15 pkt | 30 gal
  • Katnyss Kingstone +25 pkt | 50 gal
  • Adeline Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Ahreum Min +25 pkt | 50 gal
  • Ashley Black-Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Axel Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo +25 pkt | 50 gal
  • Elisabeth Dark +25 pkt | 50 gal
  • Elizabeth Black +25 pkt | 50 gal
  • James Pajlach +25 pkt | 50 gal
  • Eleonora Malfoy +50 gal
  • Kazbiel Thundershout +50 gal
  • Natalie Riddle +10 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Debora Magnael

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Debora Magnael - 22.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.AMARETTA TINNEY
33
2.JAMES PAJLACH31
3.MAD MAX30

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
26
2.ASHLEY BLACK23
3.NADIYA MOLKO22

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.NATALIE RIDDLE2
3.DEBORA MAGNAEL1
3.ARIANA LUMA1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z OpCM [1] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników pierwszego konkursu z OpCM. Przedstawiają się one tak:

  • Julia Conder +40 pkt | 40 gal
  • Julia Montgomery +40 pkt | 40 gal
  • Bella Magnael +40 pkt | 40 gal
  • Juliet Smith +40 pkt | 40 gal
  • Katherine Dragonpark +40 pkt | 40 gal
  • Lewis Duran +40 pkt | 40 gal
  • Nadiya Molko +40 pkt | 40 gal
  • Vilde Lightwood +40 pkt | 40 gal
  • Yebin Hirai +40 pkt | 40 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Mandy Brocklehurst +40 pkt | 40 gal
  • Powionne Sitme +40 pkt | 40 gal
  • Ahreum Min +40 pkt | 40 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | 40 gal
  • Dorothea Nott +40 pkt | 40 gal
  • Emma Stevens +40 pkt | 40 gal
  • James Pajlach +40 pkt | 40 gal
  • Lucyfer Lodge +40 pkt | 40 gal
Dziękuję za udział i przepiękne prace! Zapraszam do kolejnych konkursów!


Buziaczki!
Natalie Riddle
Wyczarował/a Natalie Riddle - 21.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER3030606
C. LOVATO0010101
A. LUMA4040817
D. MAGNAEL6010707
K. PICCIFUES00202-3-1
N. RIDDLE813012012
N. SHADOW1254021021
K. THUNDERSHOUT0000000
K. WAKESHIMA4000422

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. Z uwagi na wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych w I klasie podsumowanie pojawia się w późniejszym terminie, aby dać Wam więcej czasu, a zasady dotyczące terminów dodawania dzienników lekcyjnych zostały nieco złagodzone. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • OnMS (K. Thundershout) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 21.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Nauczyciel zielarstwa | Wolne posady
Z dniem wczorajszym do kadry HP School dołączył prof. James Smith, który objął stanowisko nauczyciela zielarstwa. Panu profesorowi serdecznie gratulujemy i życzymy wiele satysfakcji z nauczania młodych adeptów magii oraz miłego pobytu w naszej szkole.

Pragniemy również poinformować, że w dalszym ciągu trwają procedury rekrutacyjne na wolne stanowiska profesorskie mające na celu zapełnić powstałe luki w obrębie grona pedagogicznego. Aktualnie poszukujemy profesorów specjalizujących się w następujących dziedzinach magii:



Prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI NABORU. Po wysłaniu programu nauczania należy skonsultować się celem ustalenia terminu ewentualnego castingu (gg: 60516005).


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 21.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Prefekci w roku szkolnym styczeń-marzec 2018
Dzisiaj odbyła się uroczystość rozdania odznak Prefektów Domów oraz Prefektów Naczelnych. A oto dziesiątka szczęśliwców, która otrzymała odznaki:



Wyżej wymienionym osobom przypominamy, że wybór ten nie musi być ostateczny. Dyrekcja oraz opiekunowie w dalszym ciągu będą obserwowali Wasze starania i każdy prefekt w przypadku niewywiązywania się ze swojej funkcji może zostać zastąpiony bardziej odpowiednim kandydatem.



Z uwagi na powyższe mamy przyjemność zwołać pierwsze spotkanie prefektów, które zaplanowane zostało na poniedziałek (22.01) na godzinie 21:00 w pokoju prefektów (join: komnata_prefektow). Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. Nieobecności proszę zgłaszać na maila: dyrekcja@hogwart.pl.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 20.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Zakończenie roku szkolnego
Data: 24.06.2018
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Link: Łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień - czerwiec 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Mary Pinkman [6541]
Manet Iglarz [5701]
Liviette Weasley [5438]
Katnyss Kingstone [5373]
Demian Alntelo [5192]

[Więcej]





Ariana Luma [78]
Natalie Riddle [46]
Nadiya Molko [37]
Nyssa Shadow [17]
Karol Piccifues [4]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Mary Pinkman

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.