HP School
Trwają wakacje!


Zapisz się na nowy rok szkolny
wrzesień-listopad
2018!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
Brak
Brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


35952  pkt
33227  pkt
18977  pkt
18795  pkt




Szczęśliwy Traf [14] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na wyniki szesnastego Szczęśliwego Trafu.
A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Julia Black +25 pkt. | 50 gal.
  • Kasper Smith +20 pkt. | 40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | 50 gal.
  • Adriana Loera +20 pkt. | 40 gal.
  • Bella Magnael +25 pkt. | 50 gal.
  • Nadiya Molko +20 pkt. | 40 gal.
  • Paula Potter +25 pkt. | 50 gal.
  • Vilde Lightwood +25 pkt. | 50 gal.
  • Wanes Black Magnael +25 pkt. | 50 gal.
  • Adeline Silver +25 pkt. | 50 gal.
  • Amaretta Tinney +25 pkt. | 50 gal.
  • Claudia Potter +20 pkt. | 40 gal.
  • Echo Graves +10 pkt. | 20 gal.
  • Katnyss Kingstone +25 pkt. | 50 gal.
  • Mandy Brocklehurst +25 pkt. | 50 gal.
  • Ahreum Min +25 pkt. | 50 gal.
  • Demian Alntelo +25 pkt. | 50 gal.
  • Elisabeth Dark +20 pkt. | 40 gal.
  • James Pajlach +25 pkt. | 50 gal.
  • Kaja Lovegood +25 pkt. | 50 gal.
  • Paula Rodriguez +25 pkt. | 50 gal.
  • Rachelle Apostoleanu +25 pkt. | 50 gal.
  • Grianne Ohmsford +10 gal.

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadzący
Kazbiel Thundershout

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School

 
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 29.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [10] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na wyniki dziesiątego Szczęśliwego Trafu. Prezentują się one tak:

  • Julia Montgomery +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Smith +15 pkt | 30 gal
  • Lizzy Cloud +25 pkt | 50 gal
  • Manet Iglarz +20 pkt | 40 gal
  • Adriana Loera +25 pkt | 50 gal
  • Katherine Dragonpark +25 pkt | 50 gal
  • Lewis Duran +25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko +20 pkt | 40 gal
  • Wanes Black Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Vilde Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Amaretta Tinney +25 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Elena Sharon +25 pkt | 50 gal
  • Mary Pinkman +25 pkt | 50 gal
  • Vicky Silver +5 pkt | 10 gal
  • Ahreum Min +25 pkt | 50 gal
  • Ashley Black +25 pkt | 50 gal
  • Axel Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo +15 pkt | 30 gal
  • Dev Hastings +25 pkt | 50 gal
  • Elisabeth Dark +15 pkt | 30 gal
  • Elodie Soler +25 pkt | 50 gal
  • James Pajlach +25 pkt | 50 gal
  • Kaja Lovegood +25 pkt | 50 gal
  • Paula Rodriguez +25 pkt | 50 gal
  • Rachelle Apostoleanu +25 pkt | 50 gal
  • Debora Magnael +40 gal
  • Eleonora Malfoy +50 gal
  • Kazbiel Thundershout +50 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Natalie Riddle

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Natalie Riddle - 29.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia odznak [2]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.DEMIAN ALNTELO
15
1.JAMES PAJLACH
15
2.AHREUM MIN13
2.AMARETTA TINNEY13
2.CLAUDIA POTTER13
3.VILDE LIGHTWOOD11

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
23
2.ASHLEY BLACK19
3.NADIYA MOLKO14

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.KAZBIEL THUNDERSHOUT2
3.DEBORA MAGNAEL1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego (stan na dzień 21.01). A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER5100606
C. LOVATO3000312
A. LUMA0000000
D. MAGNAEL6100707
K. PICCIFUES00000-3-3
N. RIDDLE3300633
N. SHADOW732012012
K. THUNDERSHOUT8000808
K. WAKESHIMA4000422

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. Z uwagi na wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych w I klasie podsumowanie pojawia się w późniejszym terminie, aby dać Wam więcej czasu, a zasady dotyczące terminów dodawania dzienników lekcyjnych zostały nieco złagodzone. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Debora Magnael, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)
  • Historia Magii (A. Luma) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)
  • OnMS (K. Thundershout) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Karta [5] - Wyniki



Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami pierwszej karty z kolekcji zimowej zostały następujące osoby:
 
IMIĘ I NAZWISKOKARTAPKTGAL
Kasper Smith[TU]100200
Manet Iglarz[TU]100200
Tusia Potter[TU]100200
Adriana Loera[TU]100200
Nadiya Molko[TU]100200
Paula Potter[TU]100200
Vilde Lightwood[TU]100200
Amaretta Tinney[TU]100200
Claudia Potter[TU]100200
Vicky Silver[TU]100200
Ahreum Min[TU]100200
Axel Magnael[TU]100200
Demian Alntelo[TU]100200
Dev Hastines[TU]100200
Elisabeth Dark[TU]100200
Elodie Soler[TU]100200
James Pajlach[TU]100200
Kaja Lovegood[TU]100200
Paula Rodrigez[TU]100200
Eleonora Malfoy[TU]2200
Grianne Ohmsford[TU]2200
Hoster Hightower[TU]2200
Lily Dayne[TU]2200
Natalie Riddle[TU]2200
Nyssa Shadow[TU]2200

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Quiz | Loterie Liczbowe [3]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 28.01) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
   
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Starożytnych Run #2 - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników drugiego konkursu z Starożytnych Run. Oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Julia Montmogery +30 pkt. | +30 gal.
  • Manet Iglarz +30 pkt. | +30 gal.
  • Pat Black-Magnael +30 pkt. +30 gal.
  • Adriana Loera +30 pkt. | +30 gal.
  • Bella Magnael +30 pkt. | +30 gal.
  • Juliet Smith +30 pkt. | +30 gal.
  • Nadiya Molko +40 pkt. | +40 gal.
  • Wanes Black-Magnael +30 pkt. | +30 gal.
  • Vilde Lightwood +30 pkt. | +30 gal.
  • Amaretta Tinney +30 pkt. | +30 gal.
  • Claudia Potter +30 pkt. | +30 gal.
  • Ahreum Min +30 pkt. | +30 gal.
  • Ashley Black +40 pkt. | +40 gal.
  • Axel Magnael +40 pkt. | +40 gal.
  • Demian Alntelo +30 pkt. | +30 gal.
  • Dev Hastings +30 pkt. | +30 gal.
  • Elodie Soler +30 pkt. | + 30 gal.
  • Elisabeth Dark +30 pkt. | +30 gal.
  • James Pajlach +30 pkt. |+30 gal.
  • Kaja Lovegood +30 pkt. |+30 gal.
  • Lucyfer Lodge +30 pkt. | +30 gal.
  • Paula Rodriguez +30 pkt. | +30 gal.
  • Rachelle Apostoleanu +30 pkt. | +30 gal.
Pozdrawiam!
prof. Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
W Mrocznym Lesie


[ Nikodem biegał po swojej komnacie, jak oszalały. Ktoś z boku mógłby pomyśleć, że wpadł w jakiś obłęd, który wyleczyć mogli tylko specjaliści ze Szpitala św. Munga. Alojzy jednak, słysząc niepokojące dźwięki i widząc swojego przyjaciela, przetrząsającego wszystkie zakamarki szaf, szuflad i nawet brudnych skarpet pod łóżkiem, wiedział, że to tylko objaw paniki, która nie pierwszy raz dosięgła Nikodema.

– Co żeś takiego ważnego zgubił? – zapytał Alojzy i sam zaczął rozglądać się po kątach.

– Pierścionek! – wykrzyknął czarodziej nienaturalnie wysokim tonem. – Nigdzie go nie ma, a przecież był!

– Pierścionek? – zdziwił się staruszek, a oczy miał teraz tak szeroko otwarte jak dwa galeony. – A po co ci pierścionek?

– Ciebie to chyba nigdy taktu i dyskrecji nie uczyli. – Nikodem zaczerwienił się po uszy i by nie musieć się tłumaczyć, postanowił szybko, na ile to możliwe, zmienić temat. – Lepiej złap mi tu winowajcę. To na pewno jakiś niuchacz wpuszczony przez niesfornego ucznia, który w swej głupocie złamał zakaz dany przez profesora.

Alojzy, słysząc mądrości wygłaszane przez swojego przyjaciela, ledwo powstrzymał się od śmiechu. Akurat z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami miał same W i nie omieszkał się chełpić tym przy każdej nadarzającej się okazji.

– Jeśli siebie nazywasz niuchaczem, to na pewno, bo szukając prezentu dla swej lubej, zdążyłeś już zdemolować pół zamku. I cieszę się, że w niedzielę wybieramy się na wyprawę do Mrocznego Lasu. Trochę rozeznania się w świecie magicznych stworzeń ci się przyda. Oj tak... – Już się miał odwrócić na pięcie, ale nie mógł sobie podarować jeszcze jednej sarkastycznej uwagi. – I radzę się przygotować. Profesor Grianne nie lubi głąbów. ]


Kochani Czarodzieje!

Przychodzimy do Was ze świetną wiadomością. Otóż, w niedzielę (28.01) przyprowadzimy pewnego gościa, który spotka się z Wami w Mrocznym Lesie. Stawcie się punktualnie o godzinie 20:00 i nie zapomnijcie o wzięciu ciepłych ubrań, termosa z herbatą i dobrej czekolady, ponieważ spotkanie może trochę potrwać. Wierzymy jednak, że to będzie niezapomniany wieczór!

[ PRZYJDŹ DO MROCZNEGO LASU ]

PYTANIE BONUSOWE
Kto według Was będzie tym tajemniczym gościem?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów.

Macie czas do niedzieli do godziny 20:00.


Czekamy z niecierpliwością
Alojzy i Nikodem
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 26.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [28]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Tydzień III: Sobotnie zabawy
Data: 18.08.2018
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano:Lily & Norka & Gria


Tydzień III: Sceny i osoby
Data: 19.08.2018
Godzina: 23:59
Link: Świstoklik
Podpisano:Dyrekcja HP School


Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 16 września 2018
Godzina: 18:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [5438]
Katnyss Kingstone [5373]
Amy Lightwood [4890]
Arielle Johanson [4669]
Ahreum Min [4282]

[Więcej]





Ariana Luma [78]
Natalie Riddle [46]
Nadiya Molko [37]
Nyssa Shadow [17]
Vicessy Piccifues [2]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.