HP School
Trwa rok szkolny

październik-grudzień 2018


Zapisy zamknięte.

Zapisz się na rok szkolny styczeń-marzec 2019!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik egzaminów
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


Astronomia
godzina 19:40
Najwyzsza Wieza


Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Cornelia Sunday


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Arielle Johanson


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Aleksa Coldstone


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Amy Lightwood


Prefekci Naczelni
Liviette Weasley
Elodie Soler


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


31120  pkt
18337  pkt
17507  pkt
10159  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 29.04):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA371011011
N. MOLKO19101138
K. PICCIFUES3100422
V. PICCIFUES1000110
N. RIDDLE0410505
N. SHADOW0110202
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefekta Ravenclawu - Wyniki


Nadszedł czas na wyniki konkursu prefekta ravenclawu. Mimo, że zadanie to sprawiło wam niemałą trudność, postanowiłam przydzielić punkty kilku osobom za pomysłowość. 
  • Arielle Johanson 40 pkt | 40 gal 
  • Eva Weezly 40 pkt | 40 gal 
  • Jackob Granger 40 pkt | 40 gal 
  • Jasmine Smitch 40 pkt | 40 gal 
  • Kacper Mcgonagalt | 40 gal 
  • Arebell Mcavoy 40 pkt | 40 gal 
  • Jason Wolfblack 40 pkt | 40 gal 
  • Nelly Nidrooke 40 pkt | 40 gal 
  • Amy Lightwood 40 pkt | 40 gal 
  • Claudia Potter 40 pkt | 40 gal 
  • Kate Vasaio 40 pkt | 40 gal 
  • Liviette Weasley 40 pkt | 40 gal 
  • Mandy Clark 40 pkt | 40 gal 
  • Mary Pinkman 40 pkt | 40 gal 
  • Ahreum Min 40 pkt | 40 gal 
Dziękuję za udział, gratuluję zdobytych nagród i życzę wam powodzenia w następnych konkursach! 
 Katnyss Kingstone
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magiczne podchody


[ – Za Chiny tego nie wykonam! – Alojzy rzucił pewien ciężki przedmiot na podłogę i już miał opuścić salę, gdy Nikodem w ostatniej chwili złapał go za fraki.

– Nie powiesz mi, że chcesz się poddać właśnie teraz? – W Nikodemie aż się gotowało na słomiany zapał u jego przyjaciela. – Masz jeszcze cały dzień na ćwiczenia i radzę ci dobrze, abyś go wykorzystał.

– Nie, ja się poddaję – czarodziej uparcie trwał przy swoim.

– No dobrze – Nikodem postanowił zmienić taktykę, widząc, że poprzednia do niczego nie prowadzi. – W takim razie szoruj do dyrektor Grianny i uprzedź ją, że nie ma co liczyć, że wykonasz wyzwanie, które przed tobą postawiła.

Na te słowa szczęka Alojzego powędrowała natychmiastowo w dół, a ciężki przedmiot leżący na podłodze znowu znalazł się w rękach Alojzego, który sapiąc i stękając na zmianę, ćwiczył dalej.

Nikodem natomiast rozsiadł się wygodnie w fotelu i obserwował poczynania przyjaciela, licząc, że wygra zakład z Mariną, która była święcie przekonana, że kto jak kto, ale Alojz wygrałby tylko wtedy, gdyby to dotyczyło zjedzenia największej ilości czekoladowych żab. ]


Witajcie!

Kolejne tygodnie zajęć biegną nieubłaganie, a Wy jesteście bogatsi o wiedzę, która pomoże Wam dzisiaj w przejściu przez całą trasę magicznych podchodów. Nie ma więc sensu targać ze sobą tomiszczy ze szkolnej biblioteki czy warzyć na ostatnią chwilę Felix Felicis, wystarczy wziąć różdżkę, uzbroić się w odwagę i mężnie wykonać postawione przed Wami wyzwania.

Czeka na Was dziesięć magicznych posterunków (tj. w dziesięciu salach - należy je samodzielnie odkryć), w których zmierzycie się z różnymi zadaniami. Kolejność wykonywania wyzwań, a tym samym przechodzenia pomiędzy posterunkami jest dowolna. Nie ma również limitu czasowego na przejście całej trasy ani bonusu punktowego za szybkość. Trasę można przejść wyłącznie jeden raz, o dowolnej porze między 18:00 - 21:00. Nie można się też cofać do poprzednich posterunków w celu poprawienia zadania.

W magicznych podchodach bierzecie udział pojedynczo, jednakże ponieważ są to podchody, dlatego oprócz wykonywania zadań zostawiacie analogiczne dla swoich koleżanek i kolegów. Tylko wówczas otrzymacie punkty i galeony za dany posterunek. Wyznaczone zadanie nie może być zbyt trudne, ponieważ w przypadku, gdy następna osoba nie będzie w stanie go wykonać, i Wy nie otrzymacie za nie punktów. Szczegółowe instrukcje znajdziecie w tematach pokoi.

Zaleca się, aby do sal wchodzić pojedynczo, by nie utrudniać innym rozwiązywania zadania. Gdy jednak znajdziecie się z drugą osobą na posterunku, należy wykazać się magicznym savoir-vivrem i pozwolić jej na dokończenie wyzwania - dopiero wówczas możecie zaczynać swoją misję.

W celu potwierdzenia wykonania zadania należy zrobić screena albo pobrać loga z treścią zadania i Waszym rozwiązaniem i przesłać go sową (dyrekcja@hogwart.pl) nie później niż o 21:30.

I na koniec rada od nas: magiczne podchody wymagać od Was będą samodzielności, ponieważ nikt tutaj nie będzie Was prowadził za rączkę. Wprawdzie przechodzicie go w pojedynkę, jednakże na swój sposób jest to gra zespołowa, a pomoc okazana koledze czy koleżance, niekoniecznie ze swojego dormitorium, na pewno zaprocentuje. Niech Merlin będzie z Wami!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dyrektorki HP School


PYTANIE BONUSOWE
Jakie zadanie postawiła Alojzemu dyrektor Grianne?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godziny 21:00.

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Karty Kolekcjonerskie [karta 5] - Wyniki



Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami piątej karty z kolekcji zimowej zostały następujące osoby:

IMIĘ I NAZWISKOKARTAPKTGAL
Manet Iglarz[TU]100200
Arebell Mcavoy[TU]100200
Amy Lightwood[TU]100200
Liviette Weasley[TU]100200
Kate Vasaio[TU]100200
Mary Pinkman[TU]100200
Ahreum Min[TU]100200

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [16]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami szesnasta edycja gry "Podaj magię". Liviette Weasley przekazała ją w ręce Nadii Molko. Serdecznie gratulujemy! W tym miejscu znajdziecie regulamin gry, a poniżej szczegółowe wyniki:
  • Hanna Gonne +10 pkt | 10 gal
  • Jackob Granger +10 pkt | 10 gal
  • Manet Iglarz +10 pkt | 10 gal
  • Rebecca Maxwell +15 pkt | 15 gal
  • Arebell Mcavoy +25 pkt | 25 gal
  • Kaja Retven +30 pkt | 30 gal
  • Kuba Fajny +55 pkt | 55 gal
  • Viki Smith +10 pkt | 10 gal
  • Wanessa Black +10 pkt | 10 gal
  • Amy Lightwood +15 pkt | 15 gal
  • Claudia Potter +30 pkt | 30 gal
  • Katnyss Kingstone +10 pkt | 10 gal
  • Liviette Weasley +10 pkt | 10 gal
  • Mary Pinkman +5 pkt | 5 gal
  • Demian Alntelo +10 pkt | 10 gal
  • Marisa Evans +10 pkt | 10 gal
  • Ariana Luma +5 gal
  • Ashley Black +10 gal
  • Axel Magnael +10 gal
  • Debora Magnael +25 gal
  • Nadiya Molko + do RN | 45 gal

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) rebusy, (b) anagramy, a może (c) skojarenia? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Lily Dayne - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]
Konkurs z Czarnej Magii [1] - Wyniki


Moi Drodzy!

Zapewne czekacie na wyniki konkursu z Czarnej Magii? Mam więc nadzieję, że ucieszy Was wiadomość, że są one już znane i przedstawiają się następująco:
  • Hanna Gonne +30 pkt | 30 gal
  • Jackob Granger +30 pkt | 30 gal
  • Julies Malfoy +30 pkt | 30 gal
  • Manet Iglarz +36 pkt | 36 gal
  • Rachel Herondale +40 pkt | 40 gal
  • Rebecca Maxwell +30 pkt | 30 gal
  • Veritasa Menches +30 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +30 pkt | 30 gal
  • Jason Wolfblack +30 pkt | 30 gal
  • Thea Rinaldi +30 pkt | 30 gal
  • Wanessa Black +30 pkt | 30 gal
  • Alyssa Foster +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +27 pkt | 27 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 40 gal
  • Kate Vasaio +9 pkt | 9 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | 40 gal
  • Ahreum Min +12 pkt | 12 gal
  • Aleksandra Coldstone +18 pkt | 18 gal
  • Ariana Luma +40 gal
  • Nadiya Molko +40 gal
Dziękuję za udział, gratuluję zdobytych nagród i zachęcam do uważnego śledzenia strony i wypatrywania kolejnych konkursów!


Pozdrawiam cieplutko
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Lily Dayne - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyzwania Dyrekcji [3]
[Kliknij w wybrany obrazek, aby ujrzeć przygotowane zadanie]


Zadanie Lily Zadanie Grianne Zadanie Mariny Zadanie Eleonory
Kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł czas na trzecie wyzwanie Dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School. Od dziś, aż przez 7 dni macie szansę na wykonanie kolejnego zadania. Pamiętajcie, iż osoby, które wezmą udział we wszystkich zabawach, otrzymają bonus punktowy!

Przed Wami konkurs z Czarnej Magii, który polega na: (1) rozpoznaniu czterech stworzeń magicznych, (2) dopasowaniu poniższych zdań do stworzeń. Uwaga! Nie wszystkie zdania dotyczą podanych stworzeń, do jednego stworzenia może pasować więcej niż jedno zdanie oraz jedno zdanie może pasować do więcej niż jednego stworzenia.

Zdania:
1. Łacińska nazwa tego stworzenia to regulus.
2. Jeżeli się go zdezorientuje, to zwyczajnie eksploduje.
3. Latają, choć nie mają skrzydeł.
4. Można go spotkać tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni.
5. Występują na terenach bagiennych.
6. Nie można zapominać, aby się przed nim ukłonić.
7. Spotkanie tego stworzenia uznaje się za zły omen.
8. Ma klasyfikację magiczną XXX.
9. Werset biblijny powinien być dobrą bronią przeciw temu stworzeniu.
10. Boi się jedynie "kukuryku".

Rozwiązania konkursu wysyłajcie sowami (lily.dayne@hogwart.pl) do 18.05.2018 roku do godziny 23:59. Czeka na Was nagroda w postaci 40 punktów oraz 40 galeonów.

Powodzenia!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [1]

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na pierwszy konkurs dyrekcji w tym semestrze. Waszym zadaniem będzie rozwiązać anagramy dotyczące magicznych artefaktów oraz trzy wybrane krótko opisać.


Odpowiedzi można wysyłać do 17.05.2018 roku do godziny 20:00 na sowę (e-mail): dyrekcja@hogwart.pl

Za poprawne rozwiązanie można otrzymać 40 punktów oraz  80 galeonów. Nauczyciele za udział w zabawie otrzymają +1 punkty do rankingu profesora oraz 80 galeonów.

Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Konkurs z Quidditcha
Data: 10.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Hanna Gonne


Sesja egzaminacyjna
Data: 10-14.12.2018
Miejsce: Aula HP School
Podpisano: Dyrekcja HP School


Wystawianie ocen końcowych
Data: 14.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School


Artykuły do gazetki
Data: 15.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Redakcja Naczelna


Zakończenie roku szkolnego
Data: 16.12.2018
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
stydzień-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [1698]
Elodie Soler [1248]
Aleksa Coldstone [1147]
Hermiona Parise [1146]
Amy Lightwood [1137]

[Więcej]





Ariana Luma [75]
Ashley Winterhood [57]
Ahreum Min [50]
Axel Magnael [45]
Debora Magnael [44]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Sophie Stevengard

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
09 grudnia!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVI

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.