Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2019!



Zapisy otwarte!


Zapisz się już dziś
i poczuj czym jest magia!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Runy
godzina 19:40
sala_antyczna


Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna


Wróżbiarstwo
godzina 19:40
Wieża Cieni


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Elodie Soler

Prefekci:
Stella Vitiello


Opiekun:
prof. Hanna Gonne-Luma

Prefekci:
Sophie Roberts


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Christian Adams


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Sara Luces


Prefekci Naczelni
Sophie Stevengard
Anna Alexy


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 


24323  pkt
11616  pkt
11535  pkt
6957  pkt




Magia Odznak - 6

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz szósty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w szóstym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 11
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. LIVIETTE WEASLEY 10
3. ARIELLE JOHANSON 8


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. DEMIAN ALNTELO 13
2. MANET IGLARZ 10
2. WANESSA BLACK 10
3. MARY PINKMAN 7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 6

Szósty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 27.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA5400909
N. MOLKO2300523
K. PICCIFUES1000101
V. PICCIFUES2000220
N. RIDDLE4000404
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii #6
 


Moje perełki!

Cieszę się bardzo, że wzięliście udział w moim konkursie. A oto wyniki :
  • Arielle Johanson +40 pkt | 40 gal
  • Hanna Gonne +30 pkt | 30 gal
  • Jackob Granger +30 pkt | 30 gal
  • Manet Iglarz +40 pkt | 40 gal
  • Veritasa Menches +30 pkt | 30 gal
  • Zoe Smith +30 pkt | 30 gal
  • Wanessa Black +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Kate Vasaio +30 pkt | 30 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | 40 gal
  • Ahreum Min +30 pkt | 30 gal
Dziękuję serdecznie za udział. Oczekujcie przedostatniego konkursu już niebawem.

Pozdrawiam
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyniki Konkursu Prefekta Naczelnego

Moje drogie Liski!

Z całego serducha gratuluję tym, którym udało się rozwiązać mój konkurs prefekta naczelnego! Wyniki prezętują się następująco:

  • Manet Iglarz +40 pkt | +40 gal
  • Zoe Smith +40 pkt | +40 gal
  • Arebell Mcavoy +40 pkt | +40 gal
  • Wanessa Black +40 pkt | +40 gal
  • Amy Lightwood +40 pkt | +40 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | +40 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | +40 gal
  • Mary Pinkman +24 pkt | +24 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | +40 gal
  • Ariana Luma +40 gal

Dziękuję wam wszystkim za udział! 

Wielkie buziaki
Ahreum Min

Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 09.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Muzyczne zadanie specjalne


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Albus Dumbledore powiedział kiedyś, że muzyka to „magia większa od wszystkiego, co my tu robimy”. I trudno się nie zgodzić z tą jakże prawdziwą myślą. Wierzę, że wielu z Was kocha muzykę, słucha jej w drodze do szkoły, na uczelnię czy do pracy, śpiewa sobie pod prysznicem czy w innych miejscach. Mam więc nadzieję, że z radością przywitacie zadanie specjalnie, jakie mamy dla Was. A co to za zadanie? Już tłumaczymy.

Należy zaśpiewać piosenkę. Jaką? To już od Was zależy. Ważne, żeby była to piosenka, która Wam się podoba. Nie martwcie się, że nie umiecie śpiewać.

Za odwagę zostaniecie hojnie nagrodzeni. Uczniowie otrzymają 150 pkt. i 150 gal., a nauczyciele +5 do RN i 150 gal. Pamiętajcie tylko, by poważnie podejść do zadania. Za żarty nie będzie nagród. Nagrania wysyłajcie sowami na adres dyrekcja@hogwart.pl do niedzieli (17.06) do godz. 23:59. Dodamy jeszcze, że dostęp do utworów będziemy miały tylko i wyłącznie my. Nie martwcie się więc, że Wasze wykonania będą krążyć po całym ŚM-ie.

Aby Was bardziej ośmielić, załączamy licznik, który znajduje się na stronie po lewej stronie i który będziemy stale aktualizować:
liczba odważnych czarodziei: 0

Z życzeniami miłego śpiewania
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Polowanie na gnomy



Kochani!

Jeśli myśleliście, że jutrzejszego wieczoru będziecie siedzieć nad książkami w zamku, to się grubo mylicie! A to dlatego, że odbędą się zawody na najlepszego łowcę gnomów i nikogo z Was nie może na nich zabraknąć. Spotykamy się na Szkolnych Błoniach (/join zielone_tereny), gdzie tych urwisów jest bez liku. Start: godzina 20:00.

ZADANIE BONUSOWE
Jak inaczej nazywa się gnoma?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów.

Macie czas do soboty do godziny 19:00.


Otwórzcie oczy, wytężcie słuch, a może(!) złapiecie gnoma.


Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [13]
Szczęśliwy Traf [36]

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na wykreśleniu wyrazu niepasującego do pozostałych.

1. H. Slughorn - S. Snape - F. Flitwick - M. Dayne
2. Avada Kedavra - Alohomora - Imperius - Cruciatus
3. Aragog - Krzywołap - Puszek - Norbert
4. Veritaserum - Eliksir Amonowy - Proverum - Coxossis
5. peleryna niewidka - ręka glorii - kamień wskrzeszenia - czarna różdżka

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów oraz 10 fasolek.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [14]
Magi-porządki - wyniki twórczości

Czarodzieje i Czarownice!

Każdy z Was pamięta magi-porządki w naszej szkole! Wiele osób napisało piosenkę lub wierszyk, mamy również plakat! W związku z tym pragnę przedstawić Wam wyniki za wasze prace! 

I miejsce oraz 160 punktów i 160 galeonów otrzymuje Arebell Mcavoy. 140 punktów oraz tyle samo galeonów otrzymuje Rosie Clark, która razem z Mariną Dayne (otrzymuje 140 galeonów) zajęły II miejsce. Na III miejscu znajduje się Ashley Black, która otrzyma 120 galeonów!

Reszta osób z nagrodami pocieszenia znajduje się poniżej: 
Nadiya Molko +1 pkt do RN | 100 gal
Mary Pinkman 100 pkt | 100 gal
Viktoria Smith 100 pkt | 100 gal 
Demian Alntelo 100 pkt | 100 gal
Liviette Weasley 100 pkt | 100 gal
Eva Weezly 100 pkt | 100 gal
Kaja Retven 100 pkt | 100 gal
Arielle Johanson 100 pkt | 100 gal
Katnyss Kingstone 100 pkt | 100 gal

Wszystkie prace zostały umieszczone w tym miejscu! Serdecznie zapraszam do czytania!

Z pozdrowieniami
Nikodem Peverell
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu


Puzzle dyrekcji [5]
Termin: 19.02.2019
Godzina: 23:59
Miejsce: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Konkurs dyrekcji [4]
Termin: 22.02.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Narcyza Zoe Assassin [1024]
Stella Vitiello [986]
Anna Alexy [866]
Christian Adams [834]
Jackob Granger-Maganel [800]

[Więcej]





Liviette Weasley [62]
Elodie Soler [44]
Debora Magnael [43]
Arielle Johanson [42]
Ahreum Min [39]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Sophie Stevengard

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
17 luty 2019!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Boże Narodzenie 2018

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
17 luty 2019!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
17 luty 2019!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.