HP School
Zapisy na rok szkolny:
kwiecień - czerwiec
2018


Zostały Zamknięte!

Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik Egzaminacyjny
Plan



KLASA I


Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Nadiya Molko

Prefekci:
Jason Wolfblack


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Manet Iglarz


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Demian Alntelo


Opiekun:
prof. Karol Piccifues

Prefekci:
Katnyss Kingstone


Prefekci Naczelni
Ahreum Min
Mary Pinkman


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


35952  pkt
33227  pkt
18977  pkt
18795  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 20.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA6100707
N. MOLKO2100330
K. PICCIFUES000004-4
V. PICCIFUES0000000
N. RIDDLE1100220
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [32]
 


Drodzy Czarodzieje i Czarownice !

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem zabawa polega na przetłumaczeniu z języka angielskiego na język polski nazw magicznych stworzeń :

1. Phoenix
2. Living Shroud
3. Nargles
4. Jobberknoll
5. Fire slug

Macie czas do jutra do godziny 20:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów oraz 50 galeonów.

Prowadzący
Ariana Luma

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Ariana Luma - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [12]
Szczęśliwy Traf [22] i [28] - Wyniki

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Przyszedł czas na wyniki 22 i 28 Szczęśliwego Trafu. Prezentują się one tak:

Szczęśliwy Traf [22]:
  • Arielle Johanson +10 pkt. | +20 gal.
  • Hanna Gonne +20 pkt. | +40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | +50 gal.
  • Arebell Mcavoy +25 pkt. | +50 gal.
  • Wanessa Black +20 pkt. | +40 gal.
  • Amy Lightwood +25 pkt. | +50 gal.
  • Liviette Weasley +15 pkt. | +30 gal.
  • Mary Pinkman +20 pkt. | +40 gal.
  • Adeline Magnael +25 pkt. | +50 gal.
  • Demian Alntelo +25 pkt. | +50 gal.
  • Elodie Soler +15 pkt. | +30 gal.
  • Ashley Black +50 gal.
  • Debora Magnael +50 gal.
  • Marina Dayne +50 gal.
  • Nadiya Molko +40 gal.
Szczęśliwy Traf [28]:
  • Arielle Johanson +20 pkt. | +40 gal.
  • Hanna Gonne +20 pkt. | +40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | +50 gal.
  • Arebell Mcavoy +25 pkt. | +50 gal.
  • Wanessa Black +15 pkt. | +30 gal.
  • Amy Lightwood +20 pkt. | +40 gal.
  • Liviette Weasley +20 pkt. | +40 gal.
  • Mary Pinkman +20 pkt. | +40 gal.
  • Adeline Magnael +20 pkt. | +40 gal.
  • Demian Alntelo +20 pkt. | +40 gal.
  • Marisa Evans +15 pkt. | +30 gal.
  • Debora Magnael +30 gal.
  • Nadiya Molko +10 gal.
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. 

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Natalie Riddle

Pozdrawiamy
Dyrekcja HPSchool
Wyczarował/a Natalie Riddle - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [25]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami dwudziesta piąta edycja gry "Podaj magię", którą z uwagi na ostatni incydent przejęła Dyrekcja i przekaże go kolejnej osobie pod warunkiem uczciwego zachowywania się jej uczestników (w ramach kary nie zostały przyznane żadne nagrody). Do regulaminu, którzy znajduje się w tym miejscu został dopisany punkt o braku możliwości przekazania "Podaj magię" osobie z tego samego domu.

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) puzzle, (b) uzupełnianki, a może (c) quiz? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]
Merlinka - Wyniki

Kilka tygodni temu zakończył się międzyszkolny konkurs na esej - 'Merlinka'. Przyszła pora na ogłoszenie wyników. W tej edycji w rolę sędziów wcielili się - Shado Ackerly oraz Chaz Riley, którym dziękuję za pomoc. W Merlince wzięło udział 13 osób, z czego praca jednej osoby ostatecznie nie dotarła. Dokładne wyniki oraz zajęte miejsca znajdują się [tutaj], na podium znaleźli się:

1 miejsce
Amaretta Tinney & Vilde Lightwood

2 miejsce
Stacy Boursier

3 miejsce
Katnyss Kingstone

Gratuluję zajętych miejsc oraz osiągniętych wyników, dziękuję również za udział w Merlince. Dyplomy będą do odebrania u dyrekcji szkół, które wybraliście jako reprezentanci. Publikacja zbiorowa wszystkich prac tej edycji pojawi się niebawem.

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w kolejnej edycji,
Reny Boursier


Gratulujemy Katnyss Kingstone miejsca na podium, a Arianie Lumie i Livietcie Weasley dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! W rozwinięciu newsa znajdziecie swoje dyplomy i zasłużone nagrody.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Polowanie za fasolkami


[ – Możesz mnie łaskawie oświecić i powiedzieć, po co nam tyle fasolek? – Nikodem spojrzał znacząco na przyjaciela, który stał w kolejce do kasy w Miodowym Królestwie. Alojzy trzymał oburącz niezliczoną ilość opakowań, jednak co i rusz któreś mu wypadało, a Nikodem tylko schylał się i podnosił je, a że plecy zaczynały go boleć, to wraz z tymi dolegliwościami bólowymi narastała w nim irytacja. – Czy przewidujesz, że szkolne skrzaty wyślą cię na przymusową odchudzającą dietę i wolisz się zabezpieczyć na przyszłość?

– Nie, gdzie tam – Alojzemu nie tak łatwo było popsuć figlarski humor. – Trochę się zabawimy. Spójrz, fasolka o smaku zgniłego jaja. Ja już mam osobę, której spróbuję ją przemycić.

– Tak, tobie wystarczy podrzucić fasolkę o smaku kożuchu z mleka i mamy dla ciebie gotową dietę na całe najbliższe trzy miesiące. – Nikodem nie przestał być uszczypliwy, jednak pomysł z fasolkami bardzo mu przypadł do gustu i postanowił sam podsunąć dyrekcji ogłoszenie. ]


Kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Ponieważ Alojzy i Nikodem odwiedzili wczoraj Miodowe Królestwo i wyszli z niego z torbami magicznych słodyczy, w tym fasolek naprawdę wszystkich(!) smaków, postanowili się nimi z Wami podzielić. Już dzisiaj w ramach The Great Disneyland Challenge, będziecie mieli okazję upolować pierwszą fasolkę.

Jak zdobyć kolejne fasolki?
To nie będzie wcale takie łatwe zadanie! Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Fasolki mogą się pojawiać na lekcjach, podczas Szczęśliwego Trafu, Podaj magię czy w trakcie zabaw weekendowych. Mogą też być ukryte na stronie szkoły. Alojzy i Nikoś obiecali jednak dawać Wam małe podpowiedzi, jednak musicie być naprawdę czujni. Fasolki pojawiające się na chacie łapiecie klimatycznie, fasolki ukryte na stronie szkoły raportujecie, wysyłając sowę na maila dyrekcji (dyrekcja@hogwart.pl).

Ok, mam fasolki i co dalej?
Fasolki będzie można wymienić na punkty i galeony, jednakże - jak to z fasolkami bywa - są one różnych smaków i różna jest też ich wartość. Mogą się też trafić fasolki-pułapki i niekoniecznie musi to być fasolka o smaku wymiocin. Kurs wymiany fasolek poznacie po zakończeniu zabawy.

Jak długo potrwa zabawa?
To pytanie, na które nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, bowiem Alojzy i Nikoś wypuścili 1000 fasolek, które możecie zebrać. Wszystko zależy więc od Was i od tego, jak sprawnie będziecie je zbierać. A może dorzucą jakieś bonusowe, kto wie?

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School


PYTANIE BONUSOWE
Jaka fasolka mogłaby się pojawić w ofercie Miodowego Królestwa?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do końca dzisiejszego dnia.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [6]
Namaluj portret Alojzego i Nikodema


Drodzy Czarodzieje!

Zgodnie z zapowiedzią na wczorajszym spotkaniu z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do udziału w konkursie, który polega na stworzeniu portretu Alojzego i Nikodema. Musicie włączyć kreatywność i pokazać nam, jak sobie wyobrażacie każdego z nich.

Obaj panowie odwiedzili naszą szkołę pewnego, zupełnie zwyczajnego dnia, i tak się tu zadomowili, że obecnie nie wyobrażamy sobie weekendu bez obecności tej dwójki. Jeden i drugi ma swoje cechy szczególne, co już z pewnością musieliście zauważyć, jak na przykład to, że Nikoś nigdy nie jest czas i jakoś się tym nie przejmuje, a Alojz tylko szuka okazji, by coś przekąsić, narzekając jednocześnie na swój zbyt duży brzuszek.

Każda praca zostanie nagrodzona, jednak szansę na wygraną ma ta, która będzie najbardziej oryginalna i jednocześnie najbardziej wierna opisom klimatycznym. Jeżeli cofniecie się do starszych newsów, to z pewnością napotkacie wskazówki, które Wam w tym pomogą. Decydujący głos w ocenie będą mieli oczywiście Alojzy i Nikoś i to oni jako jury przedstawią swój werdykt już za tydzień, tj. 10 czerwca, o godzinie 21:00! Jako że musimy dać im trochę czasu do namysłu, na Wasze prace czekamy do soboty, 9 czerwca włącznie. Wysyłajcie sowy na adres dyrekcji (dyrekcja@hogwart.pl).


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
The Great Disneyland Challenge
Krok1 Krok2 Krok3 Krok3 Krok3 Krok3
[ Aby udać się w dane miejsce, stuknij różdżką na jego nazwę. ]


Kochane Dzieci!

Zgodnie z zapowiedzią to dziś rozpocznie się The Great Disneyland Challenge! W godzinach 20:00 - 21:30 będziecie mieli możliwość:

wejść do Domu Strachów i pokonać swoje największe lęki,

zajrzeć do Namiotu Wróżbitki i poznać swoją przyszłość,

stanąć na Arenie Pojedynków i zmierzyć się z drugim czarodziejem na magiczną wiedzę,

zakręcić zaczarowanym Kołem Fortuny i wygrać (albo i nie) atrakcyjną nagrodę (jednak nie za darmo!),

przekroczyć własne granice w Pokoju Wyzwań,

a na dodatek jeśli wejdziecie do Krainy Fasolek, to może uda Wam się złapać jakąś szczególnie cenną (szczegóły o akcji "Złap fasolkę" już wkrótce!).

W rozwinięciu newsa znajduje się lista czarodziejów, którzy w dniu wczorajszym otrzymali swój bilet wstępu do magicznego wesołego miasteczka. Jeśli przegapiłeś/-aś możliwość wygrania biletu, możesz taki kupić za zawrotną sumę 1000 galeonów.

Od Grii i Lily: Nie dysponujesz taką kwotą? Nie martw się! Skrytki Mariny i Desmonda pustkami nie świecą! Łapcie więc proszki Fiuu i róbcie ładne maślane oczka. A, i przygotujcie się na dobrze znane pytanie: "A co mi dasz w zamian?" i na to, że ta dwójka odznacza się wyjątkową kreatywnością i nie zadowoli się byle jaką odpowiedzią. Ale czego się nie robi dla dobrej magicznej zabawy!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
 

Nauczyciele chcący otrzymać plusy do Rankingu Nauczyciela i dysponujący czasem w/w godzinach proszeni są o pilne zgłoszenie się do Lily poprzez kominek (gg: 60516005) lub używając facebookowego świstoklika.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Zakończenie roku szkolnego
Data: 24.06.2018
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Link: Łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień - czerwiec 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Mary Pinkman [6541]
Manet Iglarz [5701]
Liviette Weasley [5438]
Katnyss Kingstone [5373]
Demian Alntelo [5192]

[Więcej]





Ariana Luma [78]
Natalie Riddle [46]
Nadiya Molko [37]
Nyssa Shadow [17]
Karol Piccifues [4]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Mary Pinkman

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.