HP School
Trwają wakacje!


Zapisz się na nowy rok szkolny
wrzesień-listopad
2018!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
Brak
Brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


35952  pkt
33227  pkt
18977  pkt
18795  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 7

Siódmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 03.06):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA472013013
N. MOLKO1120422
K. PICCIFUES3000312
V. PICCIFUES2000220
N. RIDDLE4200614
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 6

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz szósty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w szóstym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 11
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. LIVIETTE WEASLEY 10
3. ARIELLE JOHANSON 8


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. DEMIAN ALNTELO 13
2. MANET IGLARZ 10
2. WANESSA BLACK 10
3. MARY PINKMAN 7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 6

Szósty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 27.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA5400909
N. MOLKO2300523
K. PICCIFUES1000101
V. PICCIFUES2000220
N. RIDDLE4000404
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii #6
 


Moje perełki!

Cieszę się bardzo, że wzięliście udział w moim konkursie. A oto wyniki :
  • Arielle Johanson +40 pkt | 40 gal
  • Hanna Gonne +30 pkt | 30 gal
  • Jackob Granger +30 pkt | 30 gal
  • Manet Iglarz +40 pkt | 40 gal
  • Veritasa Menches +30 pkt | 30 gal
  • Zoe Smith +30 pkt | 30 gal
  • Wanessa Black +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Kate Vasaio +30 pkt | 30 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | 40 gal
  • Ahreum Min +30 pkt | 30 gal
Dziękuję serdecznie za udział. Oczekujcie przedostatniego konkursu już niebawem.

Pozdrawiam
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyniki Konkursu Prefekta Naczelnego

Moje drogie Liski!

Z całego serducha gratuluję tym, którym udało się rozwiązać mój konkurs prefekta naczelnego! Wyniki prezętują się następująco:

  • Manet Iglarz +40 pkt | +40 gal
  • Zoe Smith +40 pkt | +40 gal
  • Arebell Mcavoy +40 pkt | +40 gal
  • Wanessa Black +40 pkt | +40 gal
  • Amy Lightwood +40 pkt | +40 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | +40 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | +40 gal
  • Mary Pinkman +24 pkt | +24 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | +40 gal
  • Ariana Luma +40 gal

Dziękuję wam wszystkim za udział! 

Wielkie buziaki
Ahreum Min

Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 09.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Muzyczne zadanie specjalne


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Albus Dumbledore powiedział kiedyś, że muzyka to „magia większa od wszystkiego, co my tu robimy”. I trudno się nie zgodzić z tą jakże prawdziwą myślą. Wierzę, że wielu z Was kocha muzykę, słucha jej w drodze do szkoły, na uczelnię czy do pracy, śpiewa sobie pod prysznicem czy w innych miejscach. Mam więc nadzieję, że z radością przywitacie zadanie specjalnie, jakie mamy dla Was. A co to za zadanie? Już tłumaczymy.

Należy zaśpiewać piosenkę. Jaką? To już od Was zależy. Ważne, żeby była to piosenka, która Wam się podoba. Nie martwcie się, że nie umiecie śpiewać.

Za odwagę zostaniecie hojnie nagrodzeni. Uczniowie otrzymają 150 pkt. i 150 gal., a nauczyciele +5 do RN i 150 gal. Pamiętajcie tylko, by poważnie podejść do zadania. Za żarty nie będzie nagród. Nagrania wysyłajcie sowami na adres dyrekcja@hogwart.pl do niedzieli (17.06) do godz. 23:59. Dodamy jeszcze, że dostęp do utworów będziemy miały tylko i wyłącznie my. Nie martwcie się więc, że Wasze wykonania będą krążyć po całym ŚM-ie.

Aby Was bardziej ośmielić, załączamy licznik, który znajduje się na stronie po lewej stronie i który będziemy stale aktualizować:
liczba odważnych czarodziei: 0

Z życzeniami miłego śpiewania
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Polowanie na gnomy



Kochani!

Jeśli myśleliście, że jutrzejszego wieczoru będziecie siedzieć nad książkami w zamku, to się grubo mylicie! A to dlatego, że odbędą się zawody na najlepszego łowcę gnomów i nikogo z Was nie może na nich zabraknąć. Spotykamy się na Szkolnych Błoniach (/join zielone_tereny), gdzie tych urwisów jest bez liku. Start: godzina 20:00.

ZADANIE BONUSOWE
Jak inaczej nazywa się gnoma?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów.

Macie czas do soboty do godziny 19:00.


Otwórzcie oczy, wytężcie słuch, a może(!) złapiecie gnoma.


Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [13]
Szczęśliwy Traf [36]

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na wykreśleniu wyrazu niepasującego do pozostałych.

1. H. Slughorn - S. Snape - F. Flitwick - M. Dayne
2. Avada Kedavra - Alohomora - Imperius - Cruciatus
3. Aragog - Krzywołap - Puszek - Norbert
4. Veritaserum - Eliksir Amonowy - Proverum - Coxossis
5. peleryna niewidka - ręka glorii - kamień wskrzeszenia - czarna różdżka

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów oraz 10 fasolek.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 08.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [14]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Tydzień III: Sobotnie zabawy
Data: 18.08.2018
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano:Lily & Norka & Gria


Tydzień III: Sceny i osoby
Data: 19.08.2018
Godzina: 23:59
Link: Świstoklik
Podpisano:Dyrekcja HP School


Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 16 września 2018
Godzina: 18:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [5438]
Katnyss Kingstone [5373]
Amy Lightwood [4890]
Arielle Johanson [4669]
Ahreum Min [4282]

[Więcej]





Ariana Luma [78]
Natalie Riddle [46]
Nadiya Molko [37]
Nyssa Shadow [17]
Vicessy Piccifues [2]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.