Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


25  pkt
15  pkt
15  pkt
13  pkt




Szczęśliwy Traf [30] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Daelyn Raurelli +25 pkt | 50 gal
  • Vivienne Chevallier +25 pkt | 50 gal
  • Magda Malfoy +25 pkt | 50 gal
  • Dawid Carter +25 pkt | 50 gal
  • Mika Black +25 pkt | 50 gal
  • Adele Patel +1 do RN | 50 gal
  • Bella McKinsley-Hargreeves +1 do RN | 50 gal
  • Debora Magnael 50 gal

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. Dodatkowo pragnę wynagrodzić Vivienne Chevallier 10 punktami za pomoc w liczeniu Szczęśliwego Trafu.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Maks Morningstar

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 18.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Zabawy Ravenclawu


Drogi niekrukonie!

Wszyscy krukoni, opiekun oraz super pomocnicy pragną zaprosić Cię na Zabawy domu Ravenclaw, które odbędą się już jutro (18.06) o godzinie 19.00. Będziesz miał okazję spotkać niesamowitego krukona, który zechciał gościć na naszych zabawach, specjalnie przyjeżdżając na tę okazję do naszego zamku. Jednak! Wszyscy jesteśmy zabiegani, dlatego potrzebujemy twojej pomocy w przeniesieniu kilku przedmiotów, które są niezbędne na tę okazję, a które czekają, aby znieść je do Wielkiej Sali. Aby to zrobić należy dopasować obrazki do nazw przedmiotów, które przedstawiają.

[À LA MEMORY]

Dowody wykonanego zadania należy przesłać do nas sową (mail: ravenclaw.hpschool@gmail.com) do momentu rozpoczęcia zabaw. Możesz zdobyć za to 30 punktów i 30 galeonów (a jeśli jesteś nauczycielem to 1 plus do RN i 30 galeonów). Z góry dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że wszystko zgodnie pójdzie z planem!

Zabiegani krukoni,
opiekun i super pomocnicy

Wyczarował/a Anton Voronin - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. THIA DURANDO 27
2. ALICE EVANS
21
3. LYDIA MARCULUS 13


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MIKA BLACK
34
2. MELODY BLACK
24
2. WENDY SMITH
24
3. MIRIAM SARAGOSSA
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały pierwszy tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ALISSA MORNINGSTAR-CROWLEY 3
2. BELLA MCKINSLEY-HARGREEVES 2
3. JOHANNES KARL WEIERSTRASS 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 15.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. MORNINGSTAR-CROWLEY
6
11
4122022
E. BUTCHON
650011011
A. GRIMSHAW
3000303
H. GRIMSHAW
1000101
A. HARGREEVES
3000303
M. LI-AMBARELLA
6300909
A. MCGREEN3001404
B. MCKINSLEY-HARGREEVES6150021021
A. PATEL7021
10010
E. ROSS742013013
I. SANCLEY540110010
K. THUNDERSHOUT5000505
P. TIRIANA732113013
A. VORONIN5200707
J. K. WEIERSTRASS6531150
15

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Alissa Morningstar-Crowley, Emma Ross,  Anton Voronin. i Johannes Karl Weierstrass Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Alissa Morningstar-Crowley
, Praia Tiriana i Johannes Karl Weierstrass.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [27] - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego siódmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Daelyn Raurelli +25 pkt | 50 gal
  • Bella McKinsley-Hargreeves +1 do RN | +50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Isabelle Sancley

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Isabelle Sancley - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs prefektów [4] - wyniki

Drodzy Czarodzieje i Czarodziejki!

Jakiś czas temu zakończył się termin wysyłania odpowiedzi na mój konkurs, a dzisiaj przybywam do Was z jego wynikami, które prezentują się następująco:
  • Daelyn Raurelli +40 punktów i +40 galeonów
  • Vivienne Chevallier +40 punktów i +40 galeonów
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

Pozdrawiam cieplutko,
Vianne Grandier
Prefekt Hufflepuff
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [29] - wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego dziewiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Daelyn Raurelli +25 pkt | 50 gal
  • Vivienne Chevallier +25 pkt | 50 gal
  • Magda Malfoy +25 pkt | 50 gal
  • Mika Black +25 pkt | 50 gal
  • Parmelia Porter +25 pkt | 50 gal
  • Adele Patel +1 do RN | 50 gal
  • Debora Magnael 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Bella McKinsley-Hargreeves

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Bella McKinsley-Hargreeves - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [16] - Wyniki

  Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników szesnastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Vivienne Chevallier +25 pkt | 50 gal
  • Daelyn Raureli +25 pkt | 50 gal
  • Miriam Sargossa +25 pkt | 50 gal
  • Alice Evans +25 pkt | 50 gal
  • Meja McHoff +25 pkt | 50 gal
  • Mika Black +25 pkt | 50 gal
  • Celeana Sardothien +25 pkt | 50 gal
  • Elliot Morningstar-Crowley +25 pkt | 50 gal
  • Max Hatter +25 pkt | 50 gal
  • Johannes Karl Weierstrass +1 do RN | 50 gal
  • Bella McKinsley-Hargreeves +1 do RN | 50 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Emma Ross

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Emma Ross - 17.06.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: czas nieokreślony
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2023

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Kasper Crux [0]
Maggie Peregrine [0]
Edger Iluwatar [0]
Michael Spealman [0]
Lisa Malfoy [0]

[Więcej]


KLASA 2

Magda Malfoy [0]
Lisa Mirror [0]
Vivienne Chevallier [0]
Asteria Hunter [0]
Elizabeth Marshall [0]

[Więcej]


KLASA 3

Anastazja Hargreeves [0]
Eurelia Pistachio [0]
Wendy Smith [0]

[Więcej]






[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
22.10.2023
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XXI

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.