Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2019



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów na rok szkolny styczeń-marzec 2020!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


ONMS
godzina 19:40
Mroczny Las


Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochow


OPCM
godzina 20:50
Pokoj Zaglady



KLASA II


Numerologia
godzina 18:30
Wieża Cieni


ONMS
godzina 19:05
Mroczny Las


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Kasper Morgan


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Matthew Williams


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
Rosalia Rossard


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Diana Wolfram


Prefekci Naczelni
Adele Patel
Lizzy Synks


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


30033  pkt
22388  pkt
11808  pkt
6569  pkt




Nadrabianie lekcji ONMS
 


Drodzy drugoklasiści!


Z powodów osobistych nie mogłem się w tym semestrze stawić na wszystkich lekcjach przez co wypadł nam zupełnie jeden temat. Chciałbym was zaprosić na nieobowiązkową lekcję odrabianą. Odbędzie się dzisiaj (niedziela 30.06) o godzinie 18:30 standardowo w mrocznym lesie (/join mroczny_las). Jak wspomniałem, nie jest to obowiązkowa lekcja, jednak zachęcam do przyjścia na nią gdyż ten temat (Żmijoptak) może się pojawić na egzaminie.

Pozdrawiam,
Demian Alntelo

Wyczarował/a Demian Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak - 8

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz ósmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w ósmym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. KASPER MORGAN
18
2. ADELE PATEL
13
2. MAY MALLISON
13
3. LARYSA LAPOINTE
8


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
29
2. DIANA MORGAN
16
3. OLIVIA HILL
12

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ARIELLE JOHANSON 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 8

Ósmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO02
00
25-3
N. ALNTELO2300532
H. GONNE-LUMA0001101
A. JOHANSON6121120020
A. MAGNAEL4011606
D. MAGNAEL34119
1
8
K. PICCIFUES4001505
M. PINKMAN25131138
A. SHIEDA0000000
E. SOLER681116016
S. STEVENGARD0000000
L. WEASLEY4160323023
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Hanna Gonne Luma, Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Starożytne Runy - oceny proponowane

Kochani Uczniowie!

Najwyższy czas, byście poznali oceny proponowane ze Starożytnych Run. Przedstawiają się one następująco:

I klasa
  • Adele Patel – Powyżej Oczekiwań
  • Kasper Morgan – Powyżej Oczekiwań
  • Larysa Lapointe – Zadowalający
  • Aubrey Flynn – Zadowalający
  • Izak Wolfram – Okropny
  • Lilian Dawn – Nędzny
  • May Mallison – Okropny
II klasa
  • Kasper Darlen-Smith – Nędzny
  • Cassidy Malore – Nędzny
  • Diana Morgan – Zadowalający
  • Narcyza Zoe Assassin – Nędzny
  • Olivia Hill – Zadowalający
Osoby niewymienione zostały nieklasyfikowane z przedmiotu.

Korzystając z okazji, życzę wszystkim Wam połamania piór w najbliższym tygodniu!

Pozdrawiam gorąco,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
OnMS - Oceny Proponowane
 

Moi Kochani!


Oto i zbliża się wielkimi krokami zakończenie roku szkolnego. Co za tym idzie, wystawianie ocen. Poniżej przedstawiam wam, jak wyglądają na daną chwilę oceny proponowane.


Klasa 1


Adele Patel - Wybitny
Kasper Morgan - Powyżej Oczekiwań
Larysa Lapointe - Zadowalający
Aubrey Flynn - Powyżej Oczekiwań
Lilian Dawn - Powyżej Oczekiwań
May Mallison - Wybitny


Klasa 2

Cassidy Malore - Wybitny
Diana Morgan - Powyżej Oczekiwań
Narcyza Zoe Assassin - Wybitny

Olivia Hill - Wybitny


Osoby niewymienione są nieklasyfikowane. Oceny mogą ulec zmianie w górę lub też w dół w zależności od wyników sprawdzianu, egzaminu czy też nadrobienia prac. Na zaległe prace czekam do czwartku do godziny 23.59.

Pozdrawiam,
Demian Alntelo

Wyczarował/a Demian Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Harry Potter Quiz | Loterie Liczbowe [9]
 


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj (tj. 30.06) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się ostatni w tym roku Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny proponowane z Zaklęć
  
Drogie myśpysie!

Rok szkolny dobiega nam pomału do końca, więc czas przedstawić proponowane oceny końcowe:

Klasa pierwsza:

Adele Patel - Wybitny
Larysa Lapointe - Wybitny
Kasper Morgan - Wybitny
Rosalia Rossard - Zadowalający
Aubrey Finn - Wybitny
Izak Wolfram - Zadowalający
May Mallison - Wybitny


Klasa druga: 

Cassidy Malore - Wybitny
Diana Morgan - Zadowalający
Narcyza Zoe Assasssin - Wybitny
Olivia Hill - Wybitny


Oceny te dalej ulec mogą zarówno pogorszeniu jak i poprawieniu, w zależności od wyniku sprawdzianu/egzaminu końcowego lub nadrabiania i poprawiania ocen, dlatego zachęcam do kontaktowania się mailowo lub na czacie, jeśli macie jakieś zaległości.

Pozdrawiam,
Nadiya Alntelo
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny proponowane z Eliksirów


Drogie Szczuroszczeciątka!
Nadszedł czas na przedstawienie Wam proponowanych ocen z Eliksirów.
Oto i one:

Klasa I
Adele Patel- Zadowalający
Kasper Morgan- Zadowalający
Larysa Lapointe- Zadowalający
Aubrey Flynn - Powyżej Oczekiwań
May Mallison - Wybitny

Klasa II
Cassidy Malore- Powyżej Oczekiwań
Diana Morgan- Zadowalający
Narcyza Zoe Assassin- Powyżej Oczekiwań
Olivia Hill- Powyżej Oczekiwań


Osoby niewymienione są nieklasyfikowane z przedmiotu.
Oceny mogą ulec zmianie- zarówno na lepsze jak i na gorsze.

No i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam wszystkim powodzenia na egzaminach i sprawdzianach!

Pozdrawiam cieplusio,
prof. Mary Pinkman
 
Wyczarował/a Mary Pinkman - 29.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Uszy dalekiego zasięgu

Puzzle dyrekcji [5]
Data: 20.11.2019
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano:Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Vildan Vallar [4940]
Lizzy Synks [3921]
Rose Carter [3514]
Adele Patel [3441]
Kasper Morgan [3220]

[Więcej]





Liviette Weasley [65]
Narcyza Zoe Assassin [53]
Anna Alexy [51]
Demian Alntelo [34]
Elodie Soler [32]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Vildan Vallar
Mary Pinkman


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już w niedzielę 17.11!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.