HP School
Trwa rok szkolny

październik-grudzień 2018


Zapisy zamknięte.

Zapisz się na rok szkolny styczeń-marzec 2019!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik egzaminów
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


Astronomia
godzina 19:40
Najwyzsza Wieza


Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Cornelia Sunday


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Arielle Johanson


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Aleksa Coldstone


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Amy Lightwood


Prefekci Naczelni
Liviette Weasley
Elodie Soler


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


31120  pkt
18337  pkt
17507  pkt
10159  pkt




Spotkanie Hufflepuffu [2]
Drogie Ziemniaczki!

Chciałabym Was zaprosić na drugie spotkanie naszego domu, które odbędzie się w ten wtorek (22.05.2018) o godzinie 21:00 w naszym dormitorium (/join hps_hufflepuff)
Mamy na nim do omówienia dość pilną sprawę, więc prosiłabym o jak najlepszą frekwencję. 
Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł się pojawić, to proszę o uprzedzenie mnie na czacie lub przez sowę (nadiya.molko@gmail.com).

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko
Wyczarował/a Nadiya Molko - 20.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [1] - Wyniki


Czarodzieje i Czarownice!

Nadszedł ten dzień, aby ogłosić wam wyniki pierwszego konkursu Dyrekcji! Niestety większość z Was nie doczytała polecenia do końca. Tym samym dodatkowe 10 pkt oraz 20 galeonów otrzymują osoby, które w pełni rozwiązały zadanie! Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
  • Olivia White +32 pkt | 64 gal
  • Eva Weezly* +50 pkt | 100 gal
  • Manet Iglarz +40 pkt | 80 gal
  • Rebecca Maxwell +40 pkt | 80 gal
  • Zoe Smith +40 pkt | 80 gal
  • Arebell Mcavoy +40 pkt | 80 gal
  • Amy Lightwood* +50 pkt | 100 gal
  • Katnyss Kingstone +36 pkt | 72 gal
  • Liviette Weasley* +50 pkt | 100 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 80 gal
  • Demian Alntelo* +50 pkt | 100 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 80 gal
  • Natalie Riddle +1 do RN | 80 gal
*Osoby, nagrodzone dodatkowymi punktami oraz galeonami.
Wyczekujcie kolejnego konkursu, już niebawem pojawi się na stronie!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 20.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe [5]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 20.05) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się pierwszy w tym roku Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
 Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy,

 Dyrekcja HP School

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 20.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Spotkanie w bibliotece


[ – Nad czym tak ślęczysz od rana? – zapytał Nikodem, wchodząc bez pukania do komnaty swojego przyjaciela, który siedział przygarbiony przy biurku i nie zwrócił uwagi na to, że nie jest już sam.

Alojzy nie odpowiedział, tylko spojrzał w stronę przyjaciela i gestem ręki pokazał mu pergamin, który nie wyglądał na nowiutki. Był o wiele bardziej zgnieciony niż zwykle, a ponadto gdzieniegdzie obsmarowany był specjałami ze skrzaciej kuchni.

Nikodem pochylił się i zaczął czytać, drapiąc się po głowie.

– Skąd to wziąłeś? – zapytał po chwili, prostując się. Plecy go bolały od samego rana, co było normalne po tygodniowych porządkach w zamku, jakie ogłosiła dyrekcja szkoły.

– Znalazłem to pod moją komnatą i nie wiem, kto mi to podrzucił.

– Może zróbmy z tego pożytek i pogłówkujmy z wszystkimi mieszkańcami zamku?

Alojzy aż się uśmiechnął i biorąc drugi pergamin, zaczął pisać. ]


Kochana społeczności szkoły!

W tym roku niewątpliwie przyszło nam ćwiczyć, sprzątać i robić mnóstwo rzeczy, aby poprawić nasze predyspozycje fizyczne, zatem najwyższy czas, aby wyćwiczyć jeden z najważniejszych mięśni, który wykorzystujemy każdego dnia, nawet o tym nie wiedząc! Zapraszamy Was serdecznie do biblioteki (hps_biblioteka) w niedzielę (20.05) o godzinie 20:00. Nie zapomnijcie wziąć swojej głowy, bo będzie Wam/nam (niepotrzebne skreślić) potrzebna.

Pozdrawiają ciepło
Nikodem & Alojzy


PYTANIE BONUSOWE
Jakiego mięśnia będziemy używać?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godziny 20:00.

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [16]
Wyzwanie Alojzego [1] - Wyniki


Witam!

Ja, Alojzy, pragnę przedstawić Wam wyniki wyzwania, którego się podjęliście. Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności (wiadomo, że ta najbardziej stresuje), spieszę donieść, że nagrodzeni zostali następujący czarodzieje i czarodziejki::
  • Arielle Johanson +40 pkt | 40 gal
  • Emma Stratwood +27 pkt | 27 gal
  • Eva Weezly +37 pkt | 37 gal
  • Manet Iglarz +30 pkt | 30 gal
  • Rebecca Maxwell +30 pkt | 30 gal
  • Zoe Smith +30 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +40 pkt | 40 gal
  • Alyssa Foster +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Kate Vasaio +12 pkt | 12 gal
  • Katnyss Kingstone +27 pkt | 27 gal
  • Liviette Weasley +30 pkt | 30 gal
  • Mandy Clark +21 pkt | 21 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 40 gal
  • Rosie Clark +30 pkt | 30 gal
  • Ahreum Min +27 pkt | 27 gal
  • Demian Alntelo +30 pkt | 30 gal
  • James Pajlach +40 pkt | 40 gal
  • Sylvvia Pajlach +30 pkt | 30 gal
  • Ariana Luma +30 gal
  • Eleonora Malfoy +30 gal
To jak? Jesteście gotowi na kolejne wyzwanie?


Kłaniam się nisko
Alojzy Bagshot
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyzwania Dyrekcji [3] - Wyniki


Witajcie Kochani!

Przychodzę do Was z wynikami ostatniego Wyzwania Dyrekcji. Było to prawdziwe wyzwanie, bo zadanie, jakie przed Wami postawiłam, wcale nie należało do najłatwiejszych. Tym bardziej gratuluję osobom, które zdobyły się na wysiłek i pogrzebały w szkolnej bibliotece. Mam nadzieję, że wzbogaciliście się - poza punktami i galeonami - o wiedzę z czarnomagicznych stworzeń. Oto upragnione wyniki:
  • Emma Stratwood +36 pkt | 36 gal
  • Arebell Mcavoy +32 pkt | 32 gal
  • Amy Lightwood +40 pkt | 40 gal
  • Kate Vasaio +23 pkt | 23 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | 40 gal
  • Mary Pinkman +16 pkt | 16 gal
  • Ariana Luma +21 gal
Dziękuję Wam za udział i zachęcam do śledzenia strony. Ze wszystkich znaków na niebie i ziemi wynika, że już niedługo pojawi się kolejne wyzwanie!


Pozdrawiam cieplutko
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 4

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz czwarty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w czwartym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 17
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. ARIELLE JOHANSON 9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 15
2. MARY PINKMAN 10
3. JACKOB GRANGER 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 13.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4100505
N. MOLKO1300422
K. PICCIFUES000004-4
V. PICCIFUES0000000
N. RIDDLE4000404
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues i Natalie Riddle.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Konkurs z Quidditcha
Data: 10.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Hanna Gonne


Sesja egzaminacyjna
Data: 10-14.12.2018
Miejsce: Aula HP School
Podpisano: Dyrekcja HP School


Wystawianie ocen końcowych
Data: 14.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School


Artykuły do gazetki
Data: 15.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Redakcja Naczelna


Zakończenie roku szkolnego
Data: 16.12.2018
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
stydzień-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [1698]
Elodie Soler [1248]
Aleksa Coldstone [1147]
Hermiona Parise [1146]
Amy Lightwood [1137]

[Więcej]





Ariana Luma [75]
Ashley Winterhood [57]
Ahreum Min [50]
Axel Magnael [45]
Debora Magnael [44]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Sophie Stevengard

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
09 grudnia!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVI

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.