Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2019



Zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Transmutacja
godzina 19:40
ukryta_sala


Astronomia
godzina 20:15
Najwyzsza Wieza



KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochow


Transmutacja
godzina 20:15
ukryta_sala


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Kasper Morgan


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Matthew Williams


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
Rosalia Rossard


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Diana Wolfram


Prefekci Naczelni
Adele Patel
Lizzy Synks


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


29799  pkt
22260  pkt
11716  pkt
6525  pkt




Awantura o Punkty - podsumowanie

Drodzy Czarodzieje!

W minioną niedzielę odbyła się XXVI edycja Awantury o Punkty.

Chciałybyśmy bardzo podziękować wszystkim jej uczestnikom: Gryfonom w składzie Matthew Williams - kapitan, Viola Rose i Zuzanna Przybylska, Krukonom w składzie Vildan Vallar - kapitan, Nicolas Cane, Tobiasz Tonks, Puchonom w składzie Adele Patel - kapitan, Chaz Riley i Kasper Morgan oraz Ślizgonom w składzie Lizzy Synks - kapitan, Alexandra Mortem i Sophie Stevengard.

Drużyna Mistrzów (Gryffindor) została pokonana przez Drużynę Krukonów i to oni w następnej edycji zasiądą w Loży Mistrzów (133 pkt - stan po pierwszej rundzie).

Każda z drużyn do zdobytej przez siebie sumy punktów otrzymuje dodatkowo bonusową pulę, która zależna jest od zajętego w zabawie miejsca.

Pula bonusowa przedstawia się następująco:

I miejsce +400 punktów
II miejsce +300 punktów
III miejsce +200 punktów
IV miejsce +100 punktów

Nagrody indywidualne znajdują się w rozwinięciu newsa.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne



W tym miejscu znajdują się wyniki ankiety przeprowadzonej w czasie Awantury o Punkty oraz inne nagrody związane z tym wydarzeniem.

Pierwsze liście pojawiły się już w zamku - zapraszamy do poszukiwań!

Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 15.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [8]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na przetłumaczeniu na polski tych formułek/nazw zaklęć.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.


1. Stupefy
2. Bubble-Head Charm
3. Scourgify
4. Four-Point Spell
5.  Bat-Bogey Hex

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.


Prowadzący
prof. Nadiya Alntelo

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 15.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [26]
Spadające liście



[ Dla jednej z dyrektorek jesień była najpiękniejszą porą roku, która doskonale współgrała z jej nieco melancholijną naturą, ale też urzekała ją milionami barw. Uwielbiała widok spadających liści, a później ich szelest, gdy szło się po szkolnych błoniach przykrytych mieniącym się w słońcu liściastym dywanem. Cieszyła się każdym promieniem słońca, powiewem chłodnego wiatru, a także rytmicznymi uderzeniami kropel deszczu o szyby w zamku. To, co kochała w jesieni, to ta ulotność chwili, bo miała naprawdę niewiele czasu, aby uchwycić to, co działo się dookoła. Było jednak coś o wiele ważniejszego. Po długim samotnym spacerze wracała do zamku, gdzie czekały tu na nią osoby najdroższe jej sercu. ]

Drogie Czarodziejki i drodzy Czarodzieje!

W ramach jesiennego tygodnia zapraszamy Was do udziału w drugiej zabawie, która polegać będzie na łapaniu spadających liści. Przez każdy z siedmiu dni, licząc od dnia jutrzejszego w zamku (czyt. na stronie) będzie się pojawiać dostawa nowych różnokolorowych liści. Aby złapać liścia, należy na niego kliknąć i odpowiedzieć na pytanie, które wyświetli się w formularzu.

Będziecie zbierać liście w trzech kolorach, za które możecie otrzymać następujące nagrody:
liść czerwony: 20 pkt i 30 gal
liść żółty: 15 pkt i 20 gal
liść zielony: 10 pkt i 10 gal

Złapanie liścia czerwonego będzie najtrudniejsze, ponieważ pytania będą wymagały większej wiedzy dot. Harry'ego Pottera i wydarzeń opisanych w serii. Liści tych też będzie najmniej. Z kolei liście zielone będą najłatwiejsze do zdobycia. Każdego dnia spadnie bowiem 1 liść czerwony, 3 liście żółte i 5 liści zielonych.

Powyższe nagrody zostaną przyznane pierwszym 5 osobom, które złapią liście - reszta otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci 5 pkt i 5 gal za każdy złapany liść.

Nauczycieli również zachęcamy do udziału w zabawie. W Waszym przypadku uzbierane punkty zostaną przeliczone na plusy do Rankingu Nauczyciela wg odpowiedniego przelicznika, który zostanie ustalony po zakończeniu zabawy.

Niech magia jesieni będzie z Wami!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 15.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Puzzle dyrekcji [1] - Wyniki
 


Drodzy Czarodzieje!

Najwyższy czas, abyście poznali wyniki pierwszych w tym roku szkolnym puzzli. Tak przedstawiają się wyniki:


  • Diego Black +15 pkt | 25 gal
  • Matthew Williams +15 pkt | 25 gal
  • Scarlett Black +15 pkt | 25 gal
  • Adele Patel +30 pkt | 50 gal
  • Alison Hathaway +30 pkt | 50 gal
  • Chaz Riley +30 pkt | 50 gal
  • Clarissa Wadell +15 pkt | 25 gal
  • Eter Jefferson +30 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +15 pkt | 25 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | 50 gal
  • Luna Katiowska +30 pkt | 50 gal
  • Sophie Fitz +30 pkt | 50 gal
  • Alice Undecim +15 pkt | 25 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 50 gal
  • Dexter Trotter +30 pkt | 50 gal
  • Diana Silky +30 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 50 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 50 gal
  • May Mallison +15 pkt | 25 gal
  • Sara Luces +30 pkt | 50 gal
  • Tobiasz Thonks +15 pkt | 25 gal
  • Vildan Vallar 30 pkt | 50 gal
  • Christian Adams +30 pkt | 50 gal
  • Lizzy Synks +30 pkt | 50 gal
  • Rachel Dawkins +30 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +1 do RN | 50 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Demian Alntelo +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 do RN | 50 gal

  • Gratulujemy wszystkim serdecznie i zapraszamy na kolejne puzzle!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
     
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 14.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Szczęśliwy Traf [7] - wyniki

    Nadszedł czas na przedstawienie wyników siódmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
    • Diego Black 5 pkt | 10 gal
    • Zuzanna Przybylska 5 pkt | 10 gal
    • Aubrey Flynn +20 pkt | 40 gal
    • Dexter Trotter +20 pkt | 40 gal
    • Diana Silky +25 pkt | 50 gal
    • Nicolas Cane +20 pkt | 40 gal
    • Rose Carter +15 pkt | 30 gal
    • Tobi Tonks +25 pkt | 50 gal
    • Vildan Vallar +25 pkt | 50 gal
    • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
    • Alison Hathaway +15 pkt | 30 gal
    • Clarissa Waddell +25 pkt | 50 gal
    • Chaz Riley +10 pkt | 20 gal
    • Kasper Morgan +20 pkt | 40 gal
    • Klara Hale +25 pkt | 50 gal
    • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
    • Mika Lobovos +15 pkt | 30 gal
    • Sophie Fitz +25 pkt | 50 gal
    • Alexandra Mortem +10 pkt | 20 gal
    • Kiri Mirinda +5 pkt | 10 gal
    • Narcyza Zoe Assassin +50 gal | +1 [RN]
    • Mary Pinkman +30 gal
    • Nadiya Alntelo +50 gal | +1 [RN]
    • Sophie Stevengard +30 gal
    • Anna Alexy +30 gal
    Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Liviette Weasley

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne - Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Liviette Weasley - 14.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Konkurs dyrekcji [1]


    [ Po długim i pracowitym dniu trzy czarodziejki usiadły wreszcie w fotelach, które stały w głębi gabinetu dyrekcji, a w których uwielbiały się zatapiać z kubkiem gorącej czekolady. Czasem głośno nad czymś debatowały i zaśmiewały się, dzisiaj zmęczone rozmaitymi obowiązkami siedziały, otoczone błogą ciszą, przerywaną jedynie odgłosami bawiących się kugucharów. W dobrym towarzystwie nie trzeba bowiem słów, wystarczy tylko obecność i zawsze wyciągnięta pomocna dłoń. Taka magiczna recepta na szczęście. ]

    Drodzy Czarodzieje!

    Przeglądając ostatnio kronikę Hogwartu natrafiłyśmy na rysunki pewnego absolwenta, który przedstawił 10 miejsc z Harry'ego Pottera. W ramach pierwszego w tym roku konkursu dyrekcji musicie odgadnąć te miejsca. Jako Potterheadzi nie powinniście mieć z tym zadaniem najmniejszych problemów!

    [ MIEJSCA Z HARRY'EGO POTTERA ]

    Na Wasze rozwiązania czekamy pod adresem dyrekcja@hogwart.pl do czwartku (17.10) do godz. 20:00. Prosimy również o podpisanie prac. Do zdobycia: 40 punktów i 40 galeonów (dla 5 pierwszych osób) oraz 30 punktów i 30 galeonów (dla pozostałych). Dla nauczycieli: dwa plusy do Rankingu Nauczyciela (dla najszybszego) oraz jeden plus (dla pozostałych).

    Życzymy powodzenia!


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 14.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magia Odznak - 1

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. EMMA ROSS
    19
    1. CHRISTIAN ADAMS
    19
    2. VILDAN VALLAR
    15
    3. CLARISSA WADDELL
    14


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1 ADELE PATEL
    19
    2. SARA LUCES
    12
    3. KASPER MORGAN
    10

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. LIVIETTE WEASLEY 3
    2. NARCYZA ZOE ASSASSIN 2
    2. SOPHIE STEVENGARD 2
    3. ANNA ALEXY 1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne


    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 14.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podsumowanie nauczycieli - 1

    Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 13.10):

    PERSONALIAORPSIPMS
    A. ALEXY58
    01
    14014
    D. ALNTELO460111011
    N. ALNTELO020245-1
    N. Z. ASSASSIN581115015
    H. GONNE-LUMA000005
    -5
    A. JOHANSON531110010
    A. MAGNAEL2201514
    D. MAGNAEL5211909
    K. PICCIFUES5001606
    M. PINKMAN3301707
    E. SOLER650112012
    S. STEVENGARD491115015
    L. WEASLEY683118018

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Arielle Johanson, Debora Magnael, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

    Lekcje do odrobienia:
    • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina)
    Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne


    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 14.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie on-line

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


    Uszy dalekiego zasięgu

    Mugolskie gry i zabawy
    Data: 17.11.2019
    Godzina: 20:00
    Link: łap świstoklik
    Podpisano:Dyrekcja Hogwartu
    Konkurs prefektów [3]
    Data: 17.11.2019
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano:Matthew Williams
    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2019

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Vildan Vallar [4870]
    Lizzy Synks [3840]
    Rose Carter [3469]
    Adele Patel [3441]
    Kasper Morgan [3190]

    [Więcej]





    Liviette Weasley [65]
    Narcyza Zoe Assassin [53]
    Anna Alexy [51]
    Demian Alntelo [34]
    Elodie Soler [32]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    Vildan Vallar
    Mary Pinkman


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Już w niedzielę 17.11!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XVII

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII
    Numer XIII
    Numer XIV
    Numer XV
    Numer XVI
    Numer XVII

    NUMERY SPECJALNE:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016
    Wielkanoc 2017
    Boże Narodzenie 2017
    Walentynki 2018
    Wielkanoc 2018
    Andrzejki 2018
    Boże Narodzenie 2018

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Już w niedzielę 17.11!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Już w niedzielę 17.11!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.