Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


25  pkt
15  pkt
15  pkt
13  pkt




Magia Odznak [10]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz dziesiąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w dziesiątym tygodniu nauki

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JEZZ MORGAN
32
3. MAI SAKURA 28
3. ALICJA WAYLAND 26


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JULES MCKINNON
26
2. MAGDA MALFOY19
3. KATJA WILLOW18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały dziesiąty tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MIKA BLACK 3
1. PRAIA TIRIANA 3
2. ADELE PATEL2
3. KABIEL THUNDERSHOUT1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.05.2023
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 10

Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.04):

PERSONALIAORPSIPMS
M. BLACK
680014014
D. CARTER5000505
A. GRIMSHAW
5000515-10
H. GRIMSHAW000001-1
A. HARGREEVS
5000541
E. HARLEQUIN5000514
A. MCGREEN1000121-20
B. MCKINSLEY2000290-88
A. PATEL840012012
E. PISTACHIO2300505
P. PORTER0000019-19
E. SHARON2000222-20
K. THUNDERSHOUT6100707
P. TIRIANA572014014
J. K. WEIERSTRASS2060835

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Mika Black, Dawid Carter, Adele Patel, Aiden Grimshaw,  Emerald Harlequin, Bella McKinsleyEurelia Pistachio
, Parmelia Porter, Elena Sharon, Kazbiel Thundershout,  Praia Tiriana,i Johannes Karl Weierstrass. Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Mika BlackDawid CarterAdele Patel, Kazbiel ThundershoutPraia Tiriana , Johannes Karl Weierstrass.

Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.05.2023
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny koncowe zaklecia


Drodzy Uczniowie!

Jako, iż jesteśmy po sprawdzianie, więc nadszedł czas na oceny końcowe z Zaklęć. Przedstawiają się one następująco:



  • Jezz Morgan - Zadowalający

  • Carla Phoenixsorrow - Powyżej Oczekiwań
  • Luna Ravenclaw - Zadowalający
  • Nathan Binns - Powyżej Oczekiwań

  • Mai Sakura - Powyżej Oczekiwań
  • Octavia Blake - Powyżej Oczekiwań

  • Alicja Wayland - Powyżej Oczekiwań
  • Kasper Crux - Zadowalający

  • Osoby nie wymienione w newsie są niesklasyfikowane.

    Pozdrawiam serdecznie
    prof. Anastazja Hargreeves

    Wyczarował/a Anastazja Hargreeves - 02.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny Koncowe || OnMS


    Świergotniki!

    Sprawdziłem wszelkie prace i mam już wszystko, co niezbędne, aby wystawić Oceny Końcowe z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami! Wyglądają one następująco:

    Klasa I
    • Wayland Alicja || P. Oczekiwań - 44%,
    • Binns Nathan || Zadowalający - 40%,
    • Phoenixsorrow Carla || Zadowalający - 24%,
    • Morgan Jezz || Okropny - 52%,
    • Blake Octavia || Nędzny - 82%,
    • Sakura Mai || Nędzny - 26%.
    Oceny nie mogą się już zmienić. Osoby niewymienione są nieklasyfikowane.

    Ab equis ad asinos


    Wyczarował/a Kazbiel - 02.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magia Odznak [9]

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz dziewiąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w dziewiątym tygodniu nauki

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. CARLA PHOENIXSORROW
    27
    2. OCTAVIA BLAKE 23
    3. MAI SAKURA 20
    3. JEZZ MORGAN 20


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. JULES MCKINNON
    31
    2. MAGDA MALFOY25
    3. NOELIA CONEJO16

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały dziewiąty tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. MIKA BLACK 3
    2. ADELE PATEL2
    3. PRAIA TIRIANA1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Gra w Ciemno - podsumowanie


    Witajcie!

    W tym roku miała miejsce kolejna edycja Gry w Ciemno, w której w rundzie finałowej wzięły udział następujące osoby, zdobywając worek punktów (plusów w przypadku nauczycieli) i galeonów:

    CELEANA SARDOTHIEN
    94 pkt | 8 gal

    MIKA BLACK
    +1 do RN | 100 gal

    JULES MCKINNON
    200 pkt | 200 gal


    EURELIA PISTACHIO
    +1 do RN | 180 gal


    JEZZ MORGAN

    Nagrody dla osób odpowiadających równocześnie z uczestnikami znajdują się w rozwinięciu newsa.

    Dziękuję wszystkim za udział i dobrą zabawę!


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Podsumowanie nauczycieli - 9

    Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.04):

    PERSONALIAORPSIPMS
    M. BLACK
    4134122022
    D. CARTER0321633
    A. GRIMSHAW
    0001101
    H. GRIMSHAW0000000
    A. HARGREEVS
    000005-5
    E. HARLEQUIN5001633
    A. MCGREEN0000121-20
    B. MCKINSLEY0001173-73
    A. PATEL610118018
    E. PISTACHIO5301945
    P. PORTER020136-3
    E. SHARON002137-4
    K. THUNDERSHOUT4091505
    P. TIRIANA462113013
    J. K. WEIERSTRASS2100113310

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Mika Black, Dawid Carter, Adele Patel, Emerald HarlequinEurelia Pistachio
    , Parmelia Porter, Elena Sharon, Kazbiel Thundershout,  Praia Tiriana,i Johannes Karl Weierstrass. Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Mika BlackDawid CarterAdele Patel, Kazbiel ThundershoutPraia Tiriana , Johannes Karl Weierstrass.

    Lekcje do nadrobienia:
    • Astronomia (A.Grimshaw) - klasa I (2 godziny) i klasa II (1 godzina)
    • Wróżbiarstwo (E.Harlequin) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
    • Mity i Legendy (B.McKinsley) - klasa II (1 godzina)
    • Transmutacja (A.McGreen) - klasa I (2 godziny) i klasa II (2 godzinu)
    • Eliksiry (E.Sharon) - klasa II (1 godzina)
    • OpCM (M.Morningstar) - klasa I (1 godzina)
    • OnMS (H.Grimshaw) - klasa II (1 godzina)
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magia Odznak [7] i [8]

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz siódmy oraz ósmy w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w siódmym i ósmym tygodniu nauki

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. JEZZ MORGAN
    28
    2. MAI SAKURA 24
    2. OCTAVIA BLAKE 24
    3. KASPER CRUX 15


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. JULES MCKINNON
    24
    2. NOELIA CONEJO15
    3. MAGDA MALFOY14
    3. LISA MIRROR14

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały siódmy i ósmy tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. MIKA BLACK 3
    2. ADELE PATEL2
    3. PRAIA TIRIANA1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.05.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie Zgredkowi

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Termin: czas nieokreślony
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2023

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Jak wejść na chat?
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Kasper Crux [0]
    Maggie Peregrine [0]
    Edger Iluwatar [0]
    Michael Spealman [0]
    Lisa Malfoy [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Magda Malfoy [0]
    Lisa Mirror [0]
    Vivienne Chevallier [0]
    Asteria Hunter [0]
    Elizabeth Marshall [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Anastazja Hargreeves [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Wendy Smith [0]

    [Więcej]






    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    22.10.2023
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XXI

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.