Hogwart HP School
Trwają magiczne wakacje!

Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny wrzesień-listopad 2020:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik sesji
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Angelika Walker
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


149519  pkt
108759  pkt
92567  pkt
83536  pkt




Konkurs mitologiczny [1] - wyniki

Drodzy Czarodzieje i Czarodziejki!

Musimy przyznać, że do tej pory nie możemy wyjść z podziwu dla Waszej ogromnej wiedzy z zakresu mitologii, a wieczorek mitologiczny wspominamy z dużą nostalgią. Przygotowując się na kolejne spotkanie z Wami, pragniemy już teraz podzielić się z Wami wynikami ostatniego konkursu, z jakim się zmagaliście. Oto jego wyniki:
  • Dawid Potter +18 pkt | 18 gal
  • Jezabell Nox + 18 pkt | 18 gal
  • Marco Brown +18 pkt | 18 gal
  • Paris Hilton + 18 pkt | 18 gal
  • Rograveza Weasley + 18 pkt | 18 gal
  • Rosalie Moonlight + 18 pkt | 18 gal
  • Scarlett Carter + 18 pkt | 18 gal
  • Selenia Potter + 18 pkt | 18 gal
  • Magda Meli +24 pkt | 24 gal
  • Ashlynn Watson + 40 pkt | 40 gal
  • Caeleb Ambarella +21 pkt | 21 gal
  • Emma Ross +24 pkt | 24 gal
  • Gina Park + 24 pkt | 24 gal
  • Izak Wolfram +18 pkt | 18 gal
  • Magda Li +24 pkt | 24 gal
  • Rose Carter +24 pkt | 24 gal
  • Łucja Eagleshadow +24 pkt | 24 gal
  • Kelly Mavone +40 pkt | 40 gal
  • Alexander Collotye +24 gal
  • Anica Duquesne +2 RN | +40 gal
  • Aubrey Flynn +18 gal
  • Diana Morgan +24 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +18 gal
  • Olivia Hill +24 gal
Gratulujemy Wam zdobytych nagród i trzymamy kciuki za Wasze magiczne poczynania!

Kłaniają się nisko
Nikodem & Alojzy
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 21.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Łamigłówka Hermiony [2] - wyniki


Kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Pewnie z niecierpliwością oczekujecie wyników ostatniej łamigłówki, jaką dla Was przygotowałam. Miło mi poinformować, że sprawdziłam Wasze prace i jestem z Was naprawdę bardzo dumna. Poniżej znajdziecie w pełni zasłużone nagrody:
  • Jezabell Nox + 40 pkt | 40 gal
  • Marco Brown +30 pkt | 30 gal
  • Paris Hilton + 30 pkt | 30 gal
  • Rograveza Weasley + 30 pkt | 30 gal
  • Rosalie Moonlight + 30 pkt | 30 gal
  • Scarlett Carter + 50 pkt | 50 gal
  • Selenia Potter + 30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Magda Li +30 pkt | 30 gal
  • Rose Carter +60 pkt | 60 gal
  • Alexander Collotye +2 RN | +60 gal
  • Anica Duquesne +1 RN | +30 gal
  • Aubrey Flynn +1 RN | +30 gal
  • Kasper Schade +1 RN | +30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 RN | +30 gal
  • Olivia Hill +1 RN | +30 gal
Dziękuję Wam za udział w łamigłówkowych potyczkach i zachęcam do wyczekiwania kolejnej sowy ode mnie!

Pozdrawiam ciepło
Hermiona Granger
Minister Magii


W rozwinięciu newsa znajdują się nagrody za akcję reklama.

Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 21.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak [4]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz czwarty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w czwartym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SCARLETT CARTER
26
2. MAGDA LI
23
3. SELENIA POTTER
22


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
26
1 ROSE CARTER
26
2. DIANA SILKY-WOLFRAM
15
3. CRISPIN STEWART
13

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ANICA DUQUESNE 3
2. OLIVIA HILL 2
3. AUBREY FLYNN 1

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 21.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SELENIA POTTER
16
2. ASHLYNN WATSON
14
2. CAELEB AMBARELLA
14
2. EMMA ROSS
14
2. GINA PARK
14
3. SCARLETT CARTER
9
3. KELLY MAVONE
9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
26
2. CRISPIN STEWART
24
3. CRISTAL JACKSON
17

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ALEXANDER COLLOTYE 3
1. KASPER SCHADE 3
2. NARCYZA ZOE ASSASSIN 2
3. AUBREY FLYNN 1
3. ADELE PATEL 1

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 21.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Slytherinu


Witajcie!

W sobotę (22.02) o godzinie 19:00 zapraszamy całą społeczność HP School na zabawy organizowane przez dom Salazara Slytherina, które odbędą się w Wielkiej Sali (/join hpschool).

Jednak zanim to nastąpi, przygotowaliśmy dla Was jeden konkurs. Są to puzzle związane ze Slytherinem. Czas na ułożenie puzzli mija w sobotę o godzinie 20:00

[PUZZLE]


 
Pozdrawiamy
Ślizgoni wraz z opiekunką
Wyczarował/a Debora Magnael - 20.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 17.02):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN6
81015015
A. CARTER-MOORE5000505
A. COLLOTYE484016016
A. DUQUESNE695020020
A. FLYNN692017017
A. GRIMSHAW6200808
O. HILL693018018
A. MAGNAEL4000404
D. MAGNAEL3200514
A. MCGREEN1012013013
D. MORGAN0500505
A. PATEL650011011
K. SCHADE4310808
K. THUNDERSHOUT4000404

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Alexander Collotye, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Arsen McGreen, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade.

Obowiązkowy konkurs przedmiotowy przeprowadzili: Alexander Collotye, Anica Duquesne i Narcyza Zoe Assassin, a obowiązkową zabawę weekendową przygotowały: Anica Duquesne, Diana Morgan.

Pozdrawiamy
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 20.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [27]- wyniki
 

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego siódmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Maja Kaspiewicz +25 pkt I 50 gal
  • Marco Brown +5 pkt I 10 gal
  • Natalka Baker +20 pkt I 40 gal
  • Paris Hilton +15 pkt I 30 gal
  • Rosalie Moonlight +20 pkt I 40 gal
  • Scarlett Carter +25 pkt I 50 gal
  • Selenia Potter +25 pkt I 50 gal
  • Alice Wright +25 pkt I 50 gal
  • Sophie Fitz +20 pkt I 40 gal
  • Ashlynn Watson +20 pkt I 40 gal
  • Caeleb Ambarella +20 pkt I 40 gal
  • Diana Silky Wolfram +25 pkt I 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt I 50 gal
  • Izak Wolfram +25 pkt I 50 gal
  • Karoline Grey +25 pkt I 50 gal
  • Magda Li +25 pkt I 50 gal
  • Melania Tullus +15 pkt I 30 gal
  • Olivia Slytherin +15 pkt I 30 gal
  • Rose Carter +25 pkt I 50 gal
  • Kelly Mavone +20 pkt I 40 gal
  • Adele Patel +1 RN I 50 gal
  • Alexander Collotye +1 RN I 50 gal
  • Aubrey Flynn +1 RN I 50 gal
  • Debora Magnael +1 RN I 50 gal
  • Diana Morgan +1 RN I 40 gal
  • Kasper Schade +1 RN I 40 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 RN I 50 gal
  • Olivia Hill +1 RN I 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Anica Duquesne

Pozdrawiamy
Dyrektor Hogwartu
Lily Dayne
Wyczarował/a Anica Duquesne - 20.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 09.02):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN7
150022022
A. CARTER-MOORE4000404
A. COLLOTYE5144023023
A. DUQUESNE5112018018
A. FLYNN5133021021
A. GRIMSHAW0100101
O. HILL693018018
A. MAGNAEL4100505
D. MAGNAEL470011110
D. MORGAN5101016115
A. PATEL7122021021
K. SCHADE7151023023

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Alexander Collotye, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade.

Pozdrawiamy
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 20.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: wrzesień 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis:Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Kassandra Whiteowl [10456]
Alexandra Herondale [8518]
Hope Falling [8321]
Caeleb Ambarella [8116]
Magda Li [8112]

[Więcej]





Anica Duquesne [214]
Narcyza Zoe Assassin [197]
Debora Magnael [189]
Aiden Grimshaw [158]
Adele Patel [148]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Kassandra Whiteowl
Narcyza Zoe Assassin


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.