Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


25  pkt
15  pkt
15  pkt
13  pkt




Szczęśliwy Traf [30] - wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Mai Sakura +25 pkt | 50 gal
  • Katja Willow +25 pkt | 50 gal
  • Diana Conejo +25 pkt | 50 gal
  • Elizabeth Marshall +25 pkt | 50 gal
  • Celeana Sardothien +25 pkt | 50 gal
  • Nathan Binns +15 pkt | 30 gal
  • Lisa Mirror +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Crux +25 pkt | 50 gal
  • Jules Mckinnon +20 pkt | 40 gal
  • Alicja Wayland +25 pkt | 50 gal
  • Eurelia Pistachio +25 pkt | 50 gal
  • Mika Black +1 RN | 50 gal
  • Adele Patel +1 RN | 50 gal
  • Eurelia Pistachio +1 RN | 50 gal
  • Parmelia Porter 10 gal
  • Johannes Karl Weierstrass +1 RN | 40 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Praia Tiriana

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Praia Tiriana - 29.03.2023
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [1] - wyniki


[ Było marcowe, dość ciepłe jak na ostatnie czasy popołudnie i Mika właśnie sprawdziła wyniki konkursów, które już jakiś czas temu zostały do niej wysłane. Nie chcąc tracić czasu od razu spisała wyniki i poszła w stronę tablicy ogłoszeń .]

Moi kochani!

Mój konkurs zakończył się już jakiś czas temu, więc przychodzę do was z wynikami!
  • Katja Willow +30 pkt | 30 gal
  • Mai Sakura +30 pkt | 30 gal
  • Diana Conejo +30 pkt | 30 gal
  • Elizabeth Marshall +30 pkt | 30 gal
  • Jezz Morgan+30 pkt | 30 gal
  • Carla Phoenixsorrow +30 pkt | 30 gal
  • Lisa Mirror +30 pkt | 30 gal
  • Nathan Binns +30 pkt | 30 gal
  • Alicja Wayland +30 pkt | 30 gal
  • Jules Mckinnon +30 pkt | 30 gal
  • Kasper Crux +30 pkt | 30 gal
  • Eurelia Pistachio +30 pkt | 30 gal
  • Wendy Smith+30 pkt | 30 gal
  • Eurelia Pistachio +1 do RN | 30 gal
  • Praia Tiriana +1 do RN | 30 gal

  • Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! Mam nadzieję, że w przyszłym weźmie udział również tak wiele osób!


    Przesyłam całuski!

    Mika Black


    Z radością pragniemy poinformować, że do grona dyrekcji dołącza profesor Praia Tiriana. Życzymy Praii powodzenia w pełnieniu nowej funkcji i dziękujemy za wyrażenie chęci pomocy na rzecz szkoły.

    Dyrekcja Hogwartu
     
    Wyczarował/a Mika Black - 29.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Magia Odznak [5]

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. ALICJA WAYLAND
    15
    2. OCTAVIA BLAKE 13
    3. MAI SAKURA 8


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. JULES MCKINNON
    23
    2. MAGDA MALFOY15
    3. LISA MIRROR11
    3. KATJA WILLOW 11

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały piąty tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. ADELE PATEL 3
    2. MIKA BLACK2
    3. PRAIA TIRIANA1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Debora Magnael - 29.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podsumowanie nauczycieli - 5

    Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 26.03):

    PERSONALIAORPSIPMS
    M. BLACK
    484016016
    D. CARTER000003-3
    A. GRIMSHAW
    000006-6
    H. GRIMSHAW3000312
    A. HARGREEVS
    3020505
    E. HARLEQUIN1000110
    A. MCGREEN0000000
    B. MCKINSLEY000004-4
    A. PATEL6112019019
    E. PISTACHIO070078-1
    P. PORTER6200808
    E. SHARON4000404
    K. THUNDERSHOUT000003-3
    P. TIRIANA442010010
    J. K. WEIERSTRASS000007-7

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Mika Black, Dawid Carter, Adele PatelEurelia Pistachio
    , Parmelia PorterPraia Tiriana,i Johannes Karl Weierstrass. Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Mika BlackDawid CarterAdele Patel, Praia Tiriana.

    Lekcje do nadrobienia:
    • Astronomia (A.Grimshaw) - klasa I (2 godziny) i klasa II (1 godzina)
    • Wróżbiarstwo (E.Harlequin) - klasa I (2 godziny)
    • Mity i Legendy (B.McKinsley) - klasa II (1 godzina)
    • OnMS (K.Thundershout) - klasa I (2 godziny)
    • Łacina (J.K.Weierstrass) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
    • Transmutacja (A.McGreen) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
    • Eliksiry (E.Sharon) - klasa II (1 godzina)
    • OpCM (D.Carter) - klasa II (1 godzina)

    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Debora Magnael - 29.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Spotkanie Gryffindoru #2

    Moi drodzy!

    Jak wiecie - albo i nie (to teraz już wiecie) - w najbliższym czasie odbędą się zabawy, które jako dom musimy zorganizować. Dlatego też zapraszam Was na drugie spotkanie naszego domu. Odbędzie się ono w w środę 29 marca 2023 o godz. 21.30 (po łacinie w kl. I) w naszym dormitorium (/join hps_gryffindor). Poza samymi zabawami omówimy sobie kilka najważniejszych spraw bieżących, dlatego obecność - obowiązkowa! Liczę na wysoką frekwencję, a jeżeli ktoś nie będzie mógł być obecny prosimy o usprawiedliwienie nieobecności na mojego maila - johannesweierstrass@gmail.com/ bądź też na czacie/discordzie.


    Miłej nocy
    prof. Johannes Karl Weierstrass


    W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki mugolskich gier i zabaw.

    Wyczarował/a Johannes Weierstrass - 29.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Szczęśliwy Traf 29 - Wyniki

    Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego dziewiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
    • Mai Sakura +20 pkt | 40 gal
    • Celeana Sardothien +25 pkt | 50 gal
    • Diana Conejo +25 pkt | 50 gal
    • Elizabeth Marshall +25 pkt | 50 gal
    • Jules Mckinnon +20 pkt | 40 gal
    • Kasper Crux +20 pkt | 40 gal
    • Eurelia Pistachio +25 pkt | 50 gal
    • Eurelia Pistachio +1 do RN | 50 gal

    • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

      Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

      Prowadząca
      Adele Patel

      Pozdrawiamy
      Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Adele Patel - 28.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Wyniki ST [28]

    Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego ósmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
    • Mai Sakura +20 pkt | 40 gal
    • Diana Conejo +25 pkt | 50 gal
    • Elizabeth Marshall +25 pkt | 50 gal
    • Carla Phoenixsorrow +25 pkt | 50 gal
    • Nathan Binns +25 pkt | 50 gal
    • Alicja Wayland +25 pkt | 50 gal
    • Jules Mckinnon +25 pkt | 50 gal
    • Kasper Crux +25 pkt | 50 gal
    • Eurelia Pistachio +25 pkt | 50 gal
    • Wendy Smith +20 pkt | 40 gal
    • Adele Patel +1 do RN | 50 gal
    • Eurelia Pistachio +1 do RN | 50 gal
    • Praia Tiriana +1 do RN | 50 gal
    • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

      Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

      Prowadząca
      Mika Black

      Pozdrawiamy
      Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Mika Black - 28.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs prefektów [2]

    [Późnym marcowym wieczorem, kiedy korytarze zamku świeciły pustkami a niektórzy już smacznie spali, młoda Puchonka siedziała w swoim dormitorium przy malinowej herbacie, słuchając cicho ulubionej muzyki. Odrabiała wszelkie prace domowe, pisała też notatki i z wielką chęcią oddałaby wszystko aby pójść już w wymarzoną drzemkę ale jednak w jej myślach stworzył się idealny plan na napisanie konkursu. Ułożyła wszystko dokładnie w swojej głowie i zaraz przelała wszystko na pergamin, cicho wymykając się i podążając w stronę tablicy ogłoszeń. Powiesiła swój konkurs, sprawdziła jeszcze ukradkiem czy jest on prosto powieszony, po czym szybko udała się na odpoczynek.]

    Moi Drodzy!

    Przychodzę do Was z kolejnym konkursem prefektów w tym roku szkolnym. Będzie on bardzo prosty i przyjemny, ponieważ przygotowałam dla Was luki z imionami i nazwiskami dawnych prefektów Hufflepuffu w HPS. Macie za zadanie je uzupełnić i podać rok szkolny danego prefekta, a wszystko znajdziecie w Izbie Pamięci na stronie szkoły.


    Za wykonanie tego konkursu możecie zdobyć +40 punktów oraz +40 galeonów, a w przypadku nauczycieli +1 do RN oraz +40 galeonów. Odpowiedzi wysyłajcie na moją sowę (liz.marshall520@gmail.com) do piątku (31.03) do godziny 23:59. Pamiętajcie o podpisaniu swoich prac imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją.

    Powodzenia!
    Elizabeth Marshall
    Prefekt Hufflepuffu
     
    Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 27.03.2023
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie Zgredkowi

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Termin: czas nieokreślony
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2023

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Jak wejść na chat?
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Kasper Crux [0]
    Maggie Peregrine [0]
    Edger Iluwatar [0]
    Michael Spealman [0]
    Lisa Malfoy [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Magda Malfoy [0]
    Lisa Mirror [0]
    Vivienne Chevallier [0]
    Asteria Hunter [0]
    Elizabeth Marshall [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Anastazja Hargreeves [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Wendy Smith [0]

    [Więcej]






    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    22.10.2023
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XXI

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.