HP School

HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


29417  pkt
19689  pkt
9721  pkt
6367  pkt




Konkurs z Czarnej Magii [4] - Wyniki

Witajcie Kochani!

W dniu wczorajszym minął termin nadsyłania rozwiązań do ostatniego konkursu z Czarnej Magii, dlatego mam przyjemność, aby ogłosić jego wyniki:
  • Adriana Loera +32 pkt | 32 gal
  • Nadiya Molko +40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle +40 pkt | 40 gal
  • Grianne Ohmsford +30 gal
  • Nyssa Shadow +30 gal
Gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnym konkursie.

Pozdrawiam serdecznie
prof. Lily Dayne
 
Wyczarował/a Lily Dayne - 23.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z eliksirów [1] - wyniki
 
Kochani Uczniowie!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników pierwszego konkursu z eliksirów. Przedstawiają się one następująco:
  • Adriana Loera 40 pkt | 40 gal
  • Nadiya Molko 40 pkt | 40 gal
  • Bella Slytherin 40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle 40 pkt | 40 gal
  • Aria carter 40 gal
  • Eleonora Malfoy 40 gal
Wszystkie wymienione osoby otrzymują również Wybitny z aktywności. 

Pozdrawiam
Marina Dyane

Wyniki za drugie zakupy na Ulicy Pokątnej możecie znaleźć  tutaj.
Wyczarował/a Marina Dayne - 22.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [3] - Wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Pragniemy ogłosić wyniki trzeciego konkursu dyrekcji, jaki został zorganizowany w ostatnim czasie.
 
  • Adriana Loera 40 pkt | 80 gal | 20 fas
  • Nadiya Molko 40 pkt | 80 gal | 20 fas
  • Ashley Black 40 pkt | 80 gal | 20 fas
  • Bella Slytherin 40 pkt | 80 gal | 20 fas
  • Natalie Riddle 40 pkt | 80 gal | 20 fas
  • Aria Carter [+] do RN | 80 gal | 20 fas
  • Ariana Luma [+] do RN | 80 gal | 20 fas
  • Eleonora Malfoy [+] do RN | 80 gal | 20 fas
Dwie prace zostały nie podpisane z następujących e-maili: umonika2003@gmail.com, kingor2006@onet.pl.
Prosimy o pozostawienie komentarza z danymi pod newsem.
Dziękujemy wszystkim za udział.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Lily Dayne
Desmond Dayne
Marina Dayne
 

Wyniki zabaw na Facebook'u znajdziecie w tym miejscu.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie nauczycieli - 4
 

Za nami czwarty tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4200606
H. HIGHTOWER4200606
A. LUMA4300707
D. MAGNAEL32005-14
E. MALFOY32005-14
G. OHMSFORD4320909
K. PICCIFUES4000404
C. PLEDGE40004-13
S. POTROWA0200202
N. SHADOW632011011
K. THUNDERSHOUT6200808
K. WAKESHIMA30003-12

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow i Kazbiel Thundershout.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [4]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
34
2.ASHLEY BLACK14
3.AXEL MAGNAEL9
3.ROSE MEINS9

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
39
2.TORI COLLINS16

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.GRIANNE OHMSFORD2
3.ARIA CARTER1
3.KAZBIEL THUNDERSHOUT1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Lily Dayne
Desmond Dayne
Marina Dayne

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [31] - Wyniki

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadyia Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 21:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Debora Magnael

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Marina Dayne
    Lily Dayne
    Desmond Dayne
    Wyczarował/a Debora Magnael - 22.10.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs Prefektów [2] - Wyniki

    Drodzy uczniowie!

    Czas na podsumowanie drugiego konkursu prefektów. Pomimo tego, że zadanie było bardzo proste, otrzymałam niewiele prac. Mam nadzieję, że zabawy kolejnych uczniów będą cieszyć się większym zainteresowaniem!
    • Ketrin Uzumaki 30 pkt | 30 gal
    • Nadiya Molko 35 pkt | 35 gal
    • Axel Magnael 35 pkt | 35 gal
    • Bella Slytherin 30 pkt | 30 gal
    • Natalie Riddle 35 pkt | 35 gal
    • Aria Carter 30 gal
    • Ariana Luma 35 gal
    • Eleonora Malfoy 35 gal
    Dziękuję za udział!


    Pozdrawiam,
    Adriana Loera
     
    Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 22.10.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Zamknięte Zapisy

    Z dniem dzisiejszym (22.10) oficjalnie zamykamy zapisy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School na bieżący rok szkolny.

    Niemniej jednak, już od tej chwili można wysyłać formularze zgłoszeniowe, które rozpatrzone zostaną z początkiem nowego roku (data zostanie podana po zakończeniu obecnego roku szkolnego)

    O ważnych wydarzeniach informować będziemy za pośrednictwem sów (mail) bądź też informacją wywieszoną na tablicy ogłoszeń naszej szkoły( http://hogwart.pl ).

    Pozdrawiamy serdecznie,

    Dyrekcja HP School
    Lily Dayne
    Marina Dayne
    Desmond Dayne
     
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.10.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [archiwum newsów | dodaj news]
    Uszy dalekiego zasięgu


    Wrota Magii - 7
    Termin: 12.12.2017
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Nyssa Shadow
    Grianne Ohmsford
    Lily Dayne

    Wrota Magii - 6
    Termin: 13.12.2017
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Nyssa Shadow
    Grianne Ohmsford
    Lily Dayne

    Rada pedagogiczna
    Termin: 15.12.2017
    Godzina: 21:00
    Miejsce: Hogwart
    Podpisano: Dyrekcja HP School

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Termin: 16.12.2017
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpisano: Dyrekcja HP School

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    grudzień - luty 2017

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Jak wejść na chat?
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Nicole Smith [0]
    Mateusz Potter [0]
    Nel Jackson [0]
    Susanne Silva [0]
    Hermiona Malfoy [0]

    [Więcej]





    Hoster Hightower [0]
    Ariana Luma [0]
    Cassandra Pledge [0]
    Kira Wakeshima [0]
    Aria Carter [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    Brak

    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Wkrótce!
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce

    Hogwarts Express



    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XII

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII



    NUMER SPECJALNY:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Ważne informacje

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.