Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


25  pkt
15  pkt
15  pkt
13  pkt




Oceny Końcowe - Zaklęcia


[Jako, że żaden z uczniów nie zgłaszał się po ostatnie nadrabianie i poprawy, a wszystkie prace i sprawdziany zostały już sprawdzone i oceniane młoda profesorka wyjęła pergamin z szuflady i zapisała na nim nazwiska i oceny końcowe uczniów, którym udało się zdać z Zaklęć. Kiedy już to wykonała chwyciła za zapisany pergamin i ruszyła w stronę tablicy ogłoszeń.]

Moi kochani pierwszoklasiści!

Jako, że zakończenie roku jest już jutro, a nikt z was już nic nie poprawia to przychodzę do was z ocenami końcowymi z Zaklęć! 

  • Katja Willow - Zadowalający
  • Olivia Harris - Powyżej Oczekiwań
  • Lexie Sloan - Okropny
  • Lisa Mirror - Powyżej Oczekiwań
  • Octavian Trusov - Okropny
  • Andrea Likakis - Zadowalający
  • Celeana Sardothien - Nędzny
  • Elizabeth Green - Zadowalający
  • Elizabeth Marshall - Wybitny
  • Asteria Hunter - Okropny
  • Jules Mckinnon - Wybitny

    Reszta osób jest nieklasyfikowana , a oceny nie podlegają już poprawie. Z tego miejsca chciałabym bardzo wam podziękować za przychodzenie na zajęcia i ogólnie za cały ten spędzony wspólnie na zajęciach z Zaklęć! Bardzo gratuluję wam też takich dobrych wyników i życzę powodzenia w II klasie!

    Ściskająca was mocno,
    Mika Black
  • Wyczarował/a Mika Black - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs prefektów [5] - wyniki

    Witajcie!

    Przychodzę do Was z wynikami piątego konkursu prefektów, które znajdują się poniżej.
    • Olivia Harris +40 pkt || 40 gal
    • Elizabeth Marshall +40 pkt || 40 gal
    • Lisa Mirror +40 pkt || 40 gal
    • Octavian Trusov +40 pkt || 40 gal
    • Jules Mckinnon +40 pkt || 40 gal
    • Alissa Aznavour-Crowley +40 pkt || 40 gal
    • Parmelia Porter +40 pkt || 40 gal
    • Alissa Aznavour-Crowley +1 do RN || 40 gal
    • Parmelia Porter +1 do RN || 40 gal
    Dziękuję wszystkim za udział w moim konkursie.

    Pozdrawiam,
    Wendy Smith
    Prefekt Ravenclawu
    Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]


    Kochani Uczniowie!

    Nadszedł czas przedstawienia Wam ocen końcowych z Quidditcha, które prezentują się następująco:

    Klasa I:
    Olivia Harris - Powyżej Oczekiwań
    Katja Willow - Powyżej Oczekiwań
    Elizabeth Green - Powyżej Oczekiwań
    Andrea Likakis - Powyżej Oczekiwań
    Elizabeth Marshall - Powyżej Oczekiwań
    Celeana Sardothien - Wybitny
    Lisa Mirror - Wybitny
    Lexi Sloan - Powyżej Oczekiwań
    Octavian Trusov - Powyżej Oczekiwań
    Asteria Hunter - Powyżej Oczekiwań
    Jules McKinnon - Wybitny


    Klasa II:
    Magda Malfoy - Zadowalający II egzamin: 38%
    Wendy Smith - Powyżej Oczekiwań II egzamin: 65%

    Reszta osób jest została oficjalnie nieklasyfikowana, a oceny są ostateczne. Korzystając z okazji pragnę podziękować wszystkim za ten rok i życzyć powodzenia w dalszej karierze!

    Z pozdrowieniami
    Eurelia Pistachio
    Wyczarował/a Eurelia Pistachio - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny końcoworoczone - Eliksiry || Rozliczenie konkursu.

    Drodzy uczniowie!

    Oceny ostateczne z eliksirów przedstawiają się następująco:

    Klasa 1.
    • [GHarris Olivia Nędzny
    • [GWillow Katja Zadowalający
    • [HGreen Elizabeth Okropny
    • [HLikakis Andrea Nędzny
    • [HMarshall Elizabeth Nędzny
    • [HSardothien Celeana Nędzny
    • [RMirror Lisa Powyżej Oczekiwań
    • [RSloan Lexie Nędzny
    • [RTrusov Octavian  Zadowalający
    • [SHunter Asteria Nędzny
    • [SMckinnon Jules Powyżej Oczekiwań

    Klasa 2.
    • [RSmith Wendy Okropny

    Reszta uczniów nie polega klasyfikacji. Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok i mam nadzieję spotkać się z Wami w przyszłym roku szkolnym.

    PS:. W rozwinięciu newsa znajdziecie rozliczenie konkursu.

    Pozdrawiam,
    Elena Sharon

    Wyczarował/a Elena Sharon - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Oceny końcowe z numerologii


    Drodzy uczniowie!

    Nadszedł czas na wystawienie ocen końcowych z numerologii. Prezentują się one następująco:

    Klasa I

  • Katja Willow - Zadowalający
  • Olivia Harris - Zadowalający
  • Andrea Likakis - Powyżej Oczekiwań
  • Celeana Sardothien - Nędzny
  • Elizabeth Green - Zadowalający
  • Elizabeth Marshall - Zadowalający
  • Lexie Sloan - Nędzny
  • Lisa Mirror - Wybitny
  • Octavian Trusov - Zadowalający
  • Asteria Hunter - Powyżej Oczekiwań
  • Jules Mckinnon - Powyżej Oczekiwań

  • Klasa II

  • Wendy Smith - Nędzny

  • Osoby, które nie zostały wymienione są nieklasyfikowane. Życzę obu klasom miłych wakacji i do zobaczenia w przyszłym semestrze.

    Pozdrawiam

    prof. Adele Patel

     
    Wyczarował/a Adele Patel - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Czarodzieje z klasą - wyniki
    Witajcie!

    W niedzielę 20.11 odbyła się XV edycja "Czarodziei z klasą". Mamy przyjemność ogłosić, że tytuł Czarodzieja z klasą powędrował do Johannesa Karl Weierstrassa, który wyróżnił się ze wszystkich uczestników swoją magiczną wiedzą.

    A tak oto przedstawia się podium:




    Dyplomy dla zwycięzców:

    I miejsce – Johannes Karl Weierstrass – [Dyplom]
    II miejsce – Adele Patel – [Dyplom]
    III miejsce – Elizabeth Green – [Dyplom]

    Nagrody wraz z gratyfikacjami za typowania znajdziecie w rozwinięciu newsa.

    Dziękujemy wszystkim za udział, a w sposób szczególny gratulujemy zwycięzcom!


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 26.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Magia Odznak [9]

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz dziewiąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w dziewiątym tygodniu nauki.

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. LISA MIRROR 20
    2. JULES MCKINNON 18
    2. ELIZABETH MARSHALL 16


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. ARICA SWAN 36
    2. MAGDA MALFOY 28
    3. WENDY SMITH
    11

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały dziewiąty tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. ALISSA AZNAVOUR-CROWLEY 3
    2. ADELE PATEL2
    3. JOHANNES KARL-WEIERSTRASS1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 25.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podsumowanie nauczycieli - 9

    Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 20.11):

    PERSONALIAORPSIPMS
    A. AZNAVOUR-CROWLEY
    61022139039
    M. BLACK
    484117017
    D. CARTER4001505
    A. GRIMSHAW
    3000321
    H. GRIMSHAW7001808
    A. HARGREEVES
    4100505
    A. MCGREEN200137-4
    B. MCKINSLEY1101321-18
    A. PATEL8144127027
    E. PISTACHIO6201909
    P. PORTER726116016
    E. ROSS1001210-8
    E. SHARON2211642
    K. THUNDERSHOUT6021909
    J. K. WEIERSTRASS61161240
    24

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Alissa Aznavour-Crowley, Mika Black
    , Dawid CarterAiden GrimshawAnastazja HargreevesBella McKinsley, Adele Patel, Emma RossEurelia PistachioParmelia Porter, Kazbiel ThundershoutElena Sharon i Johannes Karl Weierstrass. Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Alissa Aznavour-Crowley, Mika Black, Dawid Carter, Adele Patel, Eurelia PistachioParmelia Porter, Elena Sharon, Kazbiel Thundershouti Johannes Karl Weierstrass




    Lekcje do odrobienia:
    • Eliksiry (E.Sharon) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
    • OnMS (H.Grimshaw) - klasa I (1 godzina)
    • Astronomia (A.Grimshaw) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
    • Mity i Legendy (B.McKinsley) -  klasa II (2 godziny)
    • OpCM (M.Morningstar) - klasa II (2 godziny)
    • Wróżbiarstwo (E.Ross) - klasa I (1 godzina)
    • Transmutacja (A.McGreen) - klasa I (1 godzina) klasa II (1 godzina)     
    Dyrekcja Hogwartu
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 25.11.2022
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie Zgredkowi

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Termin: czas nieokreślony
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2023

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Jak wejść na chat?
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Kasper Crux [0]
    Maggie Peregrine [0]
    Edger Iluwatar [0]
    Michael Spealman [0]
    Lisa Malfoy [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Magda Malfoy [0]
    Lisa Mirror [0]
    Vivienne Chevallier [0]
    Asteria Hunter [0]
    Elizabeth Marshall [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Anastazja Hargreeves [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Wendy Smith [0]

    [Więcej]






    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    22.10.2023
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XXI

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    22.10.2023

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.