Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
kwiecień-lipiec!



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny
wrzesień-listopad 2019.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


ONMS
godzina 19:40
Mroczny Las


Astronomia
godzina 20:15
Najwyzsza Wieza



KLASA II


Łacina
godzina 19:40
Sala Antyczna


ONMS
godzina 20:15
Mroczny Las


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Elodie Soler

Prefekci:
Cassidy Malore


Opiekun:
prof. Arielle Johanson

Prefekci:
Constance Hamilton


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Olivia Hill


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Aubrey Flynn


Prefekci Naczelni
Narcyza Zoe Assassin
Sara Luces


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


29608  pkt
24804  pkt
12947  pkt
7710  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 10

Dziesiąty tydzień nauki już za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 24.03):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO1520
8-44
N. ALNTELO270110-28
A. BLACK6201909
H. GONNE5121909
A. JOHANSON4150120020
A. MAGNAEL2601909
D. MAGNAEL282113112
K. PICCIFUES3001413
M. PINKMAN3140118018
E. SOLER572115015
L. WEASLEY1200122220
N. WINTERHOOD1201413

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Nadiya Alntelo, Ahrianna Black, Hanna Gonne-Luma, Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Liviette Weasley, Natalie Winterhood.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [5] - Wyniki


Witajcie!

Mamy przyjemność przedstawić wyniki piątego konkursu dyrekcji, który składał się aż z trzech części. Oto lista nagrodzonych młodych czarodziei i czarownic:


Konkurs dyrekcji [5.1]
  • Sophie Stevengard +60 pkt | 60 gal
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Diana Morgan +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Hermiona Parise-Magnael +60 pkt | 60 gal
  • Ahrianna Black +2 do RN | 60 gal
  • Arielle Johanson +2 do RN | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
Konkurs dyrekcji [5.2]
  • Kasper Darlen-Smith +60 pkt | 60 gal
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Diana Morgan +60 pkt | 60 gal
  • Stella Vitiello +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
  • Mary Pinkman +2 do RN | 60 gal
Konkurs dyrekcji [5.3]
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Demian Alntelo +2 do RN | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
  • Mary Pinkman +2 do RN | 60 gal
     
    Dziękujemy za udział w zabawie!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Eleonora Malfoy
    Ariana Luma
    Lily Dayne
     
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zakończenie roku szkolnego



Przypominamy, że już dziś (24.03) o godzinie 20:00 w Wielkiej Sali (join: hpschool) odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego styczeń - marzec 2019 w Szkole Magii i Czarodziejstwa HP School.

[WEJDŹ DO WIELKIEJ SALI]


Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [5] - Wyniki
 

Drodzy Czarodzieje!

Pędzę do Was z wynikami ostatniego konkursu prefektów. Oto wyniki:
 
  • Sophie Stevengard +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Seamus Fiuu +30 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson +2 RN | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 RN | 30 gal
  • Mary Pinkman +1 RN | 30 gal
  • Nadiya Alntelo +1 RN | 30 gal
Gratuluję wszystkim !

Prefekt Ravenclawu
Sara Luces




Wyniki za Zabawy prefektów są dostępne tutaj


Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Oceny Końcowe || Historia Magii | Klasa II


Kochane miodki!

Nadszedł najwyższy moment aby przedstawić wasze oceny końcowe z Historii Magii:

Jackob Granger-Magnael - Powyżej Oczekiwań
Sophie Stevengard - Wybitny
Anna Alexy - Wybitny
Hermiona Parise-Magnael - Nędzny 
 
W tym roku braliście udział w Rankingu Miodkowym.
Podczas lekcji z Historii Magii mieliście okazję łapać miodki. Mam przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce zajęła 
Sophie Stevengard .
Na drugim miejscu znaleźli się Anna Alexy i Jackob Granger-Magnael . 
Natomiast ranking zamykają: Hermiona Parise-Magnael Sophie Roberts Rebecca Maxwell.


Dziękuję Wam za współpracę w tym semestrze i życzę powodzenia w Świecie Magii.
Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu tego newsa.


Pozdrawiam!

prof.Debora Magnael


Wyniki za Bal końcoworoczny dostępne są tutaj


Wyczarował/a Debora Magnael - 23.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny Końcowe || OpCM Klasa II

Kochane Druzgotki! 

Najwyższa pora na wystawienie ocen końcowych z Obrony przed Czarną Magią. Prezentują się one tak:
  • Jackob Granger-Magnael - Nędzny
  • Sophie Stevengard - Wybitny
  • Anna Alexy - Powyżej Oczekiwań
  • Hermiona Parise-Magnael - Okropny
Bardzo dziękuję wam za ten semestr. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze! Życzę wam, by wasza magiczna nauka w Świecie Magii stawała się jeszcze piękniejsza i byście mogli wciąż się rozwijać. Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłości nasze drogi się skrzyżują!

Buziaki!
Natalie Winterhood

PS. W rozwinięciu newsa znajdziecie wyniki egzaminów.
Wyczarował/a Natalie Winterhood - 23.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Starożytne Runy - oceny końcowe

Kochani Uczniowie!

Najwyższy czas na podsumowanie całorocznej pracy podczas wspólnych lekcji Starożytnych Run. Oceny końcowe przedstawiają się następująco:


I klasa
  • Kasper Darlen-Smith – Okropny
  • Arebell Mcavoy – Zadowalający
  • Arsen McTireliath – Zadowalający
  • Cassidy Malore – Nędzny
  • Diana Morgan – Nędzny
  • Narcyza Zoe Assassin – Nędzny
  • Sara Luces – Okropny
  • Olivia Hill – Nędzny

II klasa
  • Jackob Granger-Magnael – Nędzny
  • Sophie Stevengard – Zadowalający
  • Anna Alexy – Powyżej Oczekiwań
  • Hermiona Parise-Magnael – Okropny
Bardzo dziękuję za Waszą wybitną aktywność przez cały rok szkolny. Klasie pierwszej życzę odpoczynku w czasie zbliżającej się przerwy i mam nadzieję, że zobaczymy się już w przyszłym roku! Klasie drugiej natomiast życzę wielu sukcesów i powodzenia w dalszej karierze w świecie magii.

Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Pozdrawiam gorąco,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 23.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe z Wróżbiarstwa

Moje małe i duże Liski!
Na początek chciałabym Wam bardzo podziękować za miło spędzony rok razem!
Dziękuję klasie drugiej za aktywne uczestniczenie w zajęciach, jak i wysokie wyniki w nauce. Życzę Wam wiele dobrego na dalszej drodze w Świecie Magii!
Jednocześnie chciałabym podziękować klasie pierwszej, za okazane ciepło i zainteresowanie moim przedmiotem, również mam nadzieję, że ten zapał do nauki nie ostygnie w drugiej klasie!
Już jutro każdy z Was opuści mury tego zamku, jedni do niego wrócą po wakacjach, inni ruszą własną, nową drogą.
Zanim jednak się pożegnamy, chciałabym przedstawić Wam oceny końcowe:

Klasa I

Kasper Darlen-Smith - Nędzny
Arebell Mcavoy - Zadowalający
Cassidy Malore - Nędzny
Diana Morgan - 
Nędzny
Gondiola Feniks - 
Nędzny
Narcyza Zoe Assasin - Powyżej Oczekiwań
Stella Vitiello - 
Nędzny
Arsen McTireliath - Powyżej Oczekiwań
Anastasiya Sperare - Nędzny
Sara Luces - Nędzny
Christian Adams - Powyżej Oczekiwań
Olivia Hill - Zadowalający
Klara Sing - Okropny

Klasa II

Jackob Granger - Zadowalający
Sophie Stevengard - Powyżej Oczekiwań
Anna Alexy - Powyżej Oczekiwań

 Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu newsa.


Ahrianna Shieda
przesyła całusy!
Wyczarował/a Ahreum Min - 23.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Zabawy Zgredka [7]
Termin: 25.06.2019
Godzina: 23:59
Link: świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Wystawianie ocen proponowanych
Termin: do 29.06.2019
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Sesja egzaminacyjna
Termin: 01-05.07.2019
Miejsce: Aula HPS
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Wystawianie ocen końcowych
Termin: do 05.07.2019
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Zakończenie roku szkolnego
Termin: 07.07.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Narcyza Zoe Assassin [3173]
Diana Morgan [2698]
Cassidy Malore [1908]
Izak Wolfram [1777]
Aubrey Flynn [1715]

[Więcej]





Liviette Weasley [114]
Elodie Soler [85]
Mary Pinkman [81]
Sophie Stevengard [76]
Arielle Johanson [64]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Narcyza Zoe Assassin
Liviette Weasley


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
16 czerwca 2019!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
16 czerwca 2019!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
16 czerwca 2019!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.