Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 


25  pkt
15  pkt
15  pkt
13  pkt




Kadra wrzesień-listopad 2022
 


Drodzy Czarodzieje!

Uroczysta inauguracja roku szkolnego wrzesień-listopad 2022 odbędzie się 18 września, co oznacza, że jest to najlepsza pora, abyście poznali skład grona pedagogicznego, które przedstawia się następująco:
  • Astronomia - Aiden Grimshaw
  • Czarna Magia - Lily Dayne
  • Eliksiry - Elena Sharon
  • Historia Magii - Debora Magnael
  • Łacina - Johannes Karl Weierstrass
  • Mity i Legendy - Bella McKinsley
  • *Mugoloznawstwo - Alissa Aznavour-Crowley
  • Numerologia - Adele Patel
  • OnMS (I klasa) - Hope Grimshaw
  • OnMS (II klasa) - Kazbiel Thundershout 
  • OpCM (I klasa) - Dawid Carter
  • OpCM (II klasa) - Maks Morningstar
  • Quidditch - Eurelia Pistachio
  • Starożytne runy - Parmelia Porter
  • Transmutacja - Arsen McGreen
  • Wróżbiarstwo - Emma Ross 
  • Zaklęcia (I klasa) - Mika Black 
  • Zaklęcia (II klasa) - Isak Hellström
  • Zielarstwo - Narcyza Zoe Assassin
*przedmioty dodatkowe

Dane kontaktowe do wszystkich nauczycieli znajdują się w zakładce Wykładowcy szkoły w panelu po prawej stronie oraz w tym miejscu.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.08.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Akcja "Reklama" - ruszamy!

Kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Ponieważ rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wzięcie udziału w akcji reklamującej HP School. Każdy z Was któregoś pięknego dnia przekroczył próg naszego zamku - pomóżcie teraz innym odkryć w sobie magię!

Reklamując szkołę, wykorzystajcie obrazki dostępne poniżej:

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
[ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]


Wstawcie je na:
- Facebooka (grupę lub fanpage)
- Instagrama
- Twittera
- demotywatory.pl
- kwejk.pl
- zadane.pl
- bloga internetowego itp.

[ Złap świstoklik, klikając na nazwę portalu. ]

Każdą reklamę udokumentujcie screenem, który wyślijcie sową na maila dyrekcja@hogwart.pl.

Nagrody:
10 punktów i 5 galeonów (dla uczniów: za każdą reklamę)
1 plus do RN i 25 galeonów (dla nauczycieli: za każde 5 reklam)

Czarodzieje lub czarownice, który wstawią najwięcej reklam, otrzymają od HP School specjalną nagrodę w postaci pokaźnego bonusu punktowego (a w przypadku nauczycieli plusów do Rankingu Nauczyciela).

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 21.08.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Ważne informacje od dyrekcji


Drodzy Czarodzieje!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie roku zostało zaplanowane na 18 września 2022 roku.

W związku z przygotowaniami do kolejnego roku szkolnego i koniecznością przeprowadzenia porządków w zamku,  prosimy uczniów, którzy pragną pozostać na liście, o wysłanie stosownej informacji sową pod adres dyrekcja@hogwart.pl do środy (24.08). Wymóg ten nie dotyczy uczniów, którzy otrzymali promocję do klasy drugiej.

Niedopełnienie tego obowiązku wiązać się będzie ze skreśleniem z listy uczniów, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwlekanie z wysłaniem tej wiadomości - lepiej dzień wcześniej niż minutę za późno!

 Zachęcamy też do uważnego śledzenia newsów, jakie będą pojawiać się na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 17.08.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie roku szkolnego maj-lipiec 2022
W niedzielę (03.07) odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego w Szkole Magii i Czarodziejstwa HP School. Na uroczystości podsumowującej całoroczne zmagania uczniów, a także pracę grona pedagogicznego zostały przyznane następujące wyróżnienia:

Puchar domów w roku szkolnym maj-lipiec 2022 zdobywa:

Szczególne wyróżnienia w tym semestrze przyznano następującym osobom:

Dla Daelyn Raurelli za prezentowanie wzorowej postawy, pełnienie funkcji prefekta domu, najwyższą średnią w szkole (5,75), I miejsce w rankingu Magii Odznak w klasie I oraz angażowanie się w życie HP School.

Dla Vianne Grandier za prezentowanie bardzo dobrej postawy, pełnienie funkcji prefekta domu, bardzo dobre wyniki w nauce oraz angażowanie się w życie HP School.

Dla Miki Black za prezentowanie wzorowej postawy, pełnienie funkcji prefekta naczelnego, najwyższą średnią w klasie II (5,38), I miejsce w rankingu Magii Odznak w klasie II oraz angażowanie się w życie HP School.


Lauretkami Magii Odznak w roku szkolnym maj-lipiec 2022 zostały Daelyn Raurelli (klasa I), Mika Black (klasa II) oraz Adele Patel (nauczycielka numerologii). Zdobywczyniami drugiego miejsca zostały natomiast Thia Durando (klasa I), Wendy Smith (klasa II) oraz Bella McKinsley-Hargreeves (nauczycielka mitów i legend). Z kolei trzecie miejsce zajęli Alice Evans (klasa I), Melody Black (klasa II) oraz Johannes Karl Weierstrass (nauczyciel łaciny i astronomii).

W rankingu uczniów Mistrzami Quizu w roku szkolnym maj-lipiec 2022 zostały Daelyn Raurelli (klasa I) oraz Mika Black (klasa II). Na drugim miejscu znaleźli się Thia Durando (klasa I) oraz Dawid Carter (klasa II), zaś na trzecim miejscu uplasowały się Arica Swan (klasa I) oraz Miriam Saragossa (klasa II).

W rankingu stażystów Mistrzem Quizu w roku szkolnym maj-lipiec 2022 została stażystka Starożytnych Run, Parmelia Porter. Na drugim miejscu znalazł się Max Hatter, stażysta Opieki nad Magicznymi Stworzeniami.

W rankingu nauczycieli Mistrzem Quizu w roku szkolnym maj-lipiec 2022 została nauczycielka numerologii, Adele Patel. Na drugim miejscu znalazła się Bella McKinsley-Hargreeves, będąca nauczycielką mitów i legend, zaś na trzecim miejscu uplasował się Anton Voronin, nauczyciel quidditcha.

Laureatkami Szczęśliwych Trafów zostały Daelyn Raurelli, Parmelia Porter oraz Adele Patel, które w nagrodę otrzymują 2000 galeonów. Drugie miejsce zdobyli Mika Black, Max Hatter oraz Bella McKinsley-Hargreeves, na konto których wpłynie 1000 galeonów. Trzecią lokatę zajęli Vivienne Chevallier oraz Johannes Karl Weierstrass, którzy za walkę do samego końca otrzymują 500 galeonów.

Nauczycielami Roku w sezonie maj-lipiec 2022 zostali:

  • I miejsce: Adele Patel - [Dyplom]
  • II miejsce: Bella McKinsley-Hargreeves - [Dyplom]
  • III miejsce: Johannes Karl-Weierstrass - [Dyplom]

Uczennicami Roku w sezonie maj-lipiec 2022 zostały:


Pragniemy podziękować wszystkim opiekunom za trud włożony w pracę na rzecz swoich domów w semestrze maj-lipiec 2022:
  • Gryffindor - Alissa Morningstar-Crowley - [Dyplom]
  • Hufflepuff - Emily Butchon - [Dyplom]
  • Ravenclaw - Anton Voronin - [Dyplom]
  • Slytherin - Debora Magnael - [Dyplom]

Dziękujemy również prefektom domów i prefektom naczelnym za wspieranie swoich kolegów, wszelką pracę na rzecz szkoły i pomoc opiekunom przy zabawach domów:

Wzorem lat ubiegłych w ostatnim tygodniu roku odbyło się głosowanie mające na celu przyznanie Oskarów HPS. Dyplomy z tytułami znajdziecie w rozwinięciu newsa. Tam również dostępne są podziękowania od naszych absolwentów dla nauczycieli.


Promocję do klasy II otrzymały:
  • Daelyn Raurelli - [Dyplom] - średnia 5,75
  • Vianne Grandier - [Dyplom] - średnia 5,00
  • Arica Swan - [Dyplom] - średnia 4,40
  • Magda Malfoy - [Dyplom] - średnia 3,19

Absolwentami HP School zostali:
Dyplom Absolwenta HP School otrzymali:
Staż ukończyli:

Dyplom Stażysty HP School otrzymali:
Mury szkoły opuściły:

Dziękujemy za owocną pracę na rzecz szkoły i życzymy sukcesów w życiu osobistym.


Niniejszym uważamy rok szkolny maj-lipiec 2022 za oficjalnie zakończony.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 04.07.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 7
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:

1 2



Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.07.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak [8]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz ósmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ISABELLE SANCLEY 3
2. ADELE PATEL 2
3. ALISSA MORNINGSTAR-CROWLEY 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już w przyszłym roku.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.07.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 8

Ostatni tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 03.07):

PERSONALIAORPSIPMS
A. MORNINGSTAR-CROWLEY
3117021021
E. BUTCHON
3020515
A. GRIMSHAW
2000211
H. GRIMSHAW
2000202
A. HARGREEVES
4030707
M. LI-AMBARELLA
3100404
A. MCGREEN200025-3
B. MCKINSLEY-HARGREEVES5114020020
A. PATEL6220028028
E. ROSS2100303
I. SANCLEY40122012617109
K. THUNDERSHOUT5000505
P. TIRIANA4100505
A. VORONIN3010013013
J. K. WEIERSTRASS3190130
13

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Alissa Morningstar-Crowley, Emily Butchon
Anastazja Hargreeves, Magda Li-Ambarella, Bella McKinsley-Hargreeves, Adele Patel, Emma Ross, Isabelle Sancley,  Kazbiel Thundershout, Praia Tiriana  Anton Voronin. i Johannes Karl Weierstrass Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili:  Alissa Morningstar-CrowleyAnastazja Hargreeves, Magda Li-Ambarella,Bella McKinsley-Hargreeves, Adele Patel, Kazbiel Thundershout, Praia Tiriana i Johannes Karl Weierstrass.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.07.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wielka Bitwa na Wodę - wyniki


[Tyle wody, ile zostało wylanej parę tygodni temu, nawet Irytek nigdy nie widział, a Filch do tej pory leczy migrenę spowodowaną ilością sprzątania, która czekała go po tej akcji. Najważniejsze jednak, że wszyscy się dobrze bawili. No może prawie, bo znaleźli się i tacy osobnicy, dla których nawet kropla wody, jaka spadła na ich nienagannie czyste i lśniące szaty, była powodem zgryźliwych komentarzy, ale tych nikt podczas Wielkiej Bitwy na Wodę nie traktował poważnie.]


Kochani!

Mamy przyjemność przedstawić Wam długo oczekiwane wyniki Wielkiej Bitwy na Wodę, jaka odbyła się w połowie maja w naszej szkole. Z radością ogłaszamy, że wśród osób, biorących udział w bitwie, I miejsce zajęła Daelyn Raurelli, na II miejscu uplasowała się Miriam Saragossa, a III miejsce należy się Renesme Swan.

Zostały również przyznane następujące tytuły specjalne:
  • tytuł Miotacza Wodnego dla Daelyn Raurelli
  • tytuł Strusia Pędziwiatra dla Daelyn Raurelli
  • tytuł Żywej Tarczy dla Miriam Saragossa
  • tytuł Zmokłej Kurki dla Miriam Saragossa
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom bitwy. W tym miejscu znajdziecie szczegółowe wyniki oraz nagrody w postaci punktów i galeonów.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.07.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: czas nieokreślony
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2023

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Kasper Crux [0]
Maggie Peregrine [0]
Edger Iluwatar [0]
Michael Spealman [0]
Lisa Malfoy [0]

[Więcej]


KLASA 2

Magda Malfoy [0]
Lisa Mirror [0]
Vivienne Chevallier [0]
Asteria Hunter [0]
Elizabeth Marshall [0]

[Więcej]


KLASA 3

Anastazja Hargreeves [0]
Eurelia Pistachio [0]
Wendy Smith [0]

[Więcej]






[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
22.10.2023
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XXI

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.