HP School

HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Zaklęcia
godzina 18:30
Ukryta Sala


Wróżbiarstwo
godzina 19:05
Wieża Cieni


OPCM
godzina 19:40
Pokoj Zaglady


Zielarstwo
godzina 20:15
Stara Cieplarnia



KLASA II


Zaklęcia
godzina 19:05
Ukryta Sala


Wróżbiarstwo
godzina 19:40
Wieża Cieni


Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochow


Astronomia
godzina 20:50
Najwyzsza Wieza


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Natalie Riddle

Prefekci:
Nadiya Molko i Vilde Lightwood


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Manet Iglarz i Pat Black-Magnael


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Axel Magnael


Opiekun:
prof. Lily Dayne

Prefekci:
Amaretta Tinney i Claudia Potter


Prefekci Naczelni
Adriana Loera
Ashley Black


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 


24888  pkt
19090  pkt
17746  pkt
16982  pkt




Powrót Filcha

Drodzy Czarodzieje! 

Jak już zauważyliście, dziś (tj.05.02) do szkoły powrócił nasz woźny Filch! Dzięki wam przeszedł on tygodniowe szkolenie. Mamy nadzieję, iż każdy zapozna się z jego nowymi umiejętnościami. Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy pomogli jemu w nauce:

  • Adriana Loera +100 pkt 200 gal
  • Nadiya Molko +100 pkt 200 gal
  • Merry Wind +50 pkt 100 gal
  • Mandy Brocklehurst +50 pkt 100 gal
  • Katnyss Kingstone +50 pkt 100 gal
  • Cassandra Mazer 50 pkt 100 gal
  • Lucyfer Lodge 70 pkt 100 gal
Jeżeli ktoś jeszcze chciałby nauczyć Filcha nowych umiejętności, to nic straconego! Swoje pomysły możecie wysyłać do Mariny Dayne na priv, kominek (50880606) czy sowę (moranismarina@gmail.com)! 

Kto wie, może właśnie to Ty zmienisz Filcha na lepsze!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 05.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.JAMES PAJLACH
25
2.AHREUM MIN19
2.DEMIAN ALNTELO18

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
21
2.NADIYA MOLKO14
3.ASHLEY BLACK11

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.?
3
2.?2
3.?1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
 
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 01.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Międzyszkolna Olimpiada LOKASENNA - wyniki


Czarodzieje!

Zaledwie wczoraj miał miejsce I etap Międzyszkolnej Olimpiady ze Starożytnych Run "Lokasenna", a już dzisiaj spieszę do Was z wynikami. Muszę przyznać, że poziom był dosyć wyrównany i część osób mile mnie zaskoczyła osiągając wysokie lokaty.

Początkowo maksymalną sumą do osiągnięcia miało być sto punktów, lecz na Waszą korzyść zadania wielokrotnego wyboru (2 strona arkusza) zostały liczone nie po pół, lecz po pełnym puncie, stąd suma wzrosła do 127 punktów.

WYNIKI - ETAP I

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do II etapu przechodzi 10 najlepszych wyników, czyli osoby zaznaczone na żółto - czekam na Was już jutro (29.01) o godzinie 18:00 w pokoju Baktrianopolis. Osobom zaznaczonym kolorem liliowym dziękuję za udział - po zakończeniu każdy z Was dostanie dyplom, który zostanie przesłany szkołom, które zaznaczyliście.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim uczestnikom za podjęcie tych runicznych zmagań.

Pozdrawiam
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER3030606
C. LOVATO0010101
A. LUMA4040817
D. MAGNAEL6010707
K. PICCIFUES00202-3-1
N. RIDDLE813012012
N. SHADOW1254021021
K. THUNDERSHOUT0000000
K. WAKESHIMA4000422

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. Z uwagi na wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych w I klasie podsumowanie pojawia się w późniejszym terminie, aby dać Wam więcej czasu, a zasady dotyczące terminów dodawania dzienników lekcyjnych zostały nieco złagodzone. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • OnMS (K. Thundershout) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 20.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Data rozpoczęcia | Harmonogram roku szkolnego


  Drodzy Czarodzieje!

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęcie roku szkolnego grudzień-luty 2017/18 zostało zaplanowane na niedzielę 17 grudnia 2017 roku. Uroczystość tradycyjnie odbędzie się w Wielkiej Sali i już teraz serdecznie Was na nią zapraszamy. Aby zapisać się do szkoły, należy wypełnić zgłoszenie dostępne w tym miejscu.

Zachęcamy też do zapoznania się z harmonogramem roku szkolnego, który znajdziecie tutaj oraz po prawej stronie poniżej terminarzu z nadchodzącymi wydarzeniami. W razie jakichkolwiek pytań, kontaktujcie się z nami za pomocą sowy (e-mail: dyrekcja@hogwart.pl), kominka (gadu-gadu: 60516005) lub bezpośrednio na chacie. Warto też śledzić stronę naszej szkoły, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego czeka na Was wiele atrakcji!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Andrzejkowe


 
Wyczarował/a Lily Dayne - 26.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kolekcja jesienna - karty 2/1



Witajcie!

Czas na ostatnie dwie karty kolekcjonerskie w tym semestrze. Niemniej aby je otrzymać, będzie trzeba wykazać się zaangażowaniem i nie przegapić niezbędnych do wykonania misji. Przypominamy, że po zakończeniu zmagań otrzymacie certyfikat ze wszystkimi uzbieranymi przez siebie kartami.

W tym miejscu znajdziecie wszelkie informacje potrzebne do zdobycia karty numer 2 oraz numer 1, przedstawiającej odpowiednio Albusa Dumbledore'a i Lily Dayne.

Życzymy miłego kolekcjonowania!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [aktualne newsy | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!
Uszy dalekiego zasięgu


Konkurs z Czarnej Magii [2]
Termin: 23.02.2018
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpisano: Lily Dayne

Konkurs prefektów
Termin: 25.02.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Pat Black-Magnael
Manet Iglarz

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń - marzec 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Nadiya Molko [1788]
Vilde Lightwood [1692]
Adriana Loera [1590]
Ahreum Min [1530]
Axel Magnael [1470]

[Więcej]





Nyssa Shadow [33]
Natalie Riddle [15]
Debora Magnael [14]
Hoster Hightower [12]
Kazbiel Thundershout [8]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Boże Narodzenie 2017

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.