HP School
Trwa rok szkolny

październik-grudzień 2018


Zapisz się już dziś!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Quiz*
godzina 19:30


Loterie*
godzina 19:45



KLASA II


Quiz*
godzina 19:30


Loterie*
godzina 19:45


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
Brak
Brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


4920  pkt
3520  pkt
3129  pkt
1922  pkt




Spotkanie w bibliotece


[ – Nad czym tak ślęczysz od rana? – zapytał Nikodem, wchodząc bez pukania do komnaty swojego przyjaciela, który siedział przygarbiony przy biurku i nie zwrócił uwagi na to, że nie jest już sam.

Alojzy nie odpowiedział, tylko spojrzał w stronę przyjaciela i gestem ręki pokazał mu pergamin, który nie wyglądał na nowiutki. Był o wiele bardziej zgnieciony niż zwykle, a ponadto gdzieniegdzie obsmarowany był specjałami ze skrzaciej kuchni.

Nikodem pochylił się i zaczął czytać, drapiąc się po głowie.

– Skąd to wziąłeś? – zapytał po chwili, prostując się. Plecy go bolały od samego rana, co było normalne po tygodniowych porządkach w zamku, jakie ogłosiła dyrekcja szkoły.

– Znalazłem to pod moją komnatą i nie wiem, kto mi to podrzucił.

– Może zróbmy z tego pożytek i pogłówkujmy z wszystkimi mieszkańcami zamku?

Alojzy aż się uśmiechnął i biorąc drugi pergamin, zaczął pisać. ]


Kochana społeczności szkoły!

W tym roku niewątpliwie przyszło nam ćwiczyć, sprzątać i robić mnóstwo rzeczy, aby poprawić nasze predyspozycje fizyczne, zatem najwyższy czas, aby wyćwiczyć jeden z najważniejszych mięśni, który wykorzystujemy każdego dnia, nawet o tym nie wiedząc! Zapraszamy Was serdecznie do biblioteki (hps_biblioteka) w niedzielę (20.05) o godzinie 20:00. Nie zapomnijcie wziąć swojej głowy, bo będzie Wam/nam (niepotrzebne skreślić) potrzebna.

Pozdrawiają ciepło
Nikodem & Alojzy


PYTANIE BONUSOWE
Jakiego mięśnia będziemy używać?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godziny 20:00.

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [16]
Wyzwanie Alojzego [1] - Wyniki


Witam!

Ja, Alojzy, pragnę przedstawić Wam wyniki wyzwania, którego się podjęliście. Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności (wiadomo, że ta najbardziej stresuje), spieszę donieść, że nagrodzeni zostali następujący czarodzieje i czarodziejki::
  • Arielle Johanson +40 pkt | 40 gal
  • Emma Stratwood +27 pkt | 27 gal
  • Eva Weezly +37 pkt | 37 gal
  • Manet Iglarz +30 pkt | 30 gal
  • Rebecca Maxwell +30 pkt | 30 gal
  • Zoe Smith +30 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +40 pkt | 40 gal
  • Alyssa Foster +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Kate Vasaio +12 pkt | 12 gal
  • Katnyss Kingstone +27 pkt | 27 gal
  • Liviette Weasley +30 pkt | 30 gal
  • Mandy Clark +21 pkt | 21 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 40 gal
  • Rosie Clark +30 pkt | 30 gal
  • Ahreum Min +27 pkt | 27 gal
  • Demian Alntelo +30 pkt | 30 gal
  • James Pajlach +40 pkt | 40 gal
  • Sylvvia Pajlach +30 pkt | 30 gal
  • Ariana Luma +30 gal
  • Eleonora Malfoy +30 gal
To jak? Jesteście gotowi na kolejne wyzwanie?


Kłaniam się nisko
Alojzy Bagshot
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyzwania Dyrekcji [3] - Wyniki


Witajcie Kochani!

Przychodzę do Was z wynikami ostatniego Wyzwania Dyrekcji. Było to prawdziwe wyzwanie, bo zadanie, jakie przed Wami postawiłam, wcale nie należało do najłatwiejszych. Tym bardziej gratuluję osobom, które zdobyły się na wysiłek i pogrzebały w szkolnej bibliotece. Mam nadzieję, że wzbogaciliście się - poza punktami i galeonami - o wiedzę z czarnomagicznych stworzeń. Oto upragnione wyniki:
  • Emma Stratwood +36 pkt | 36 gal
  • Arebell Mcavoy +32 pkt | 32 gal
  • Amy Lightwood +40 pkt | 40 gal
  • Kate Vasaio +23 pkt | 23 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +40 pkt | 40 gal
  • Mary Pinkman +16 pkt | 16 gal
  • Ariana Luma +21 gal
Dziękuję Wam za udział i zachęcam do śledzenia strony. Ze wszystkich znaków na niebie i ziemi wynika, że już niedługo pojawi się kolejne wyzwanie!


Pozdrawiam cieplutko
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 4

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz czwarty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w czwartym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 17
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. ARIELLE JOHANSON 9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 15
2. MARY PINKMAN 10
3. JACKOB GRANGER 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 13.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4100505
N. MOLKO1300422
K. PICCIFUES000004-4
V. PICCIFUES0000000
N. RIDDLE4000404
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues i Natalie Riddle.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [17]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami siedemnasta edycja gry "Podaj magię". Nadiya Molko przekazała ją w ręce Liviette Weasley. Serdecznie gratulujemy! W tym miejscu znajdziecie regulamin gry, a poniżej szczegółowe wyniki:
  • Eva Weezly +15 pkt | 15 gal
  • Hanna Gonne +35 pkt | 35 gal
  • Manet Iglarz +5 pkt | 5 gal
  • Arebell Mcavoy +35 pkt | 35 gal
  • Wanessa Black +15 pkt | 15 gal
  • Amy Lightwood +5 pkt | 5 gal
  • Claudia Potter +15 pkt | 15 gal
  • Katnyss Kingstone +10 pkt | 10 gal
  • Liviette Weasley +60 pkt | 60 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 40 gal
  • Adeline Magnael +10 pkt | 10 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | 40 gal
  • Ashley Black +35 gal
  • Debora Magnael +35 gal
  • Nadiya Molko +10 gal

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) odkulkowywanie, (b) anagramy, a może (c) puzzle? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]
Szczęśliwy Traf [21] - Wyniki


Moi drodzy!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego pierwszegoSzczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arielle Johanson  25 pkt, 50 gal
  • Hanna Gonne 10 pkt | 20 gal
  • Arabell Mcavoy 25 pkt | 50 gal
  • Kuba Fajny 25 pkt | 50 gal
  • Wanessa Black 25 pkt | 50 gal
  • Alyssa Foster 25 pkt |50 gal
  • Amy Lightwood 25 pkt |50 gal
  • Liviette Weasley 25 pkt | 50 gal
  • Adeline Magnael 25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo 25 pkt | 50 gal
  • Eleonora Malfoy 20 gal
  • Nadiya Molko 50 gal

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Debora Magnael

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Debora Magnael - 19.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magiczna zagadka


    [ Nikodem był wściekły tak bardzo, że nie miał ochoty nawet wychodzić ze swojej komnaty, ilekroć przypomniał sobie o ogłoszeniu, które przeczytał, wracając z późnego śniadania. Jakiś Horacy pojawia się nie wiadomo skąd i zaprasza do swojego elitarnego klubiku?! A on i Alojzy nie zostają zaproszeni na to spotkanie do współorganizacji?

    Zastanawiał się, czy to przypadkiem nie dyrekcja nie ma ich dość i nie próbuje zastąpić ich emerytowanym nauczycielem eliksirów. Im dłużej o tym myślał, tym bliżej był decyzji o odwiedzeniu Alojzego. W końcu postanowił wybrać się do niego i wyznać mu, co czuje.

    – Czytałeś ogłoszenie? – rzucił Nikodem, wchodząc bez pukania do komnaty Alojza i momentalnie stanął dęba, gdy spojrzał w stronę gabinetu. Schował się szybko za drzwiami, starając się uspokoić oddech. Poczekał chwilę i wyszedł najszybciej jak to możliwe. Pobiegł ile sił w nogach, nie mając ochoty na rozmowę ze swoim przyjacielem. ]


    Kochani Uczniowie!

    Kto znajdował się w biurze Alojza i po co tam był? Odpowiedzi wysyłacie sowami na adres: dyrekcja@hogwart.pl do soboty (19.05) do godziny 18:30. Możecie otrzymać nawet do 50 punktów i 100 galeonów!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 18.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
    Uszy dalekiego zasięgu


    Konkurs dyrekcji [1]
    Data: 21 października 2018
    Godzina: 20:00
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja HP School


    Ogłoszenie prefektów
    Data: 21 października 2018
    Godzina: 20:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpisano: Dyrekcja HP School


    Zwiedzanie zamku
    Data: 21 października 2018
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja HP School


    Krzyżówka [1]
    Data: 22 października 2018
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja HP School

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2018

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Liviette Weasley [423]
    Elodie Soler [383]
    Aleksa Coldstone [347]
    Sophie Stevengard [337]
    Isabela Snow [335]

    [Więcej]





    Mary Pinkman [0]
    Ahreum Min [0]
    Ariana Luma [0]
    Karol Piccifues [0]
    Manet Iglarz-Moranis [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    Liviette Weasley

    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    21 października!
    Hogwarts Express



    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XV

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII
    Numer XIII
    Numer XIV
    Numer XV

    NUMERY SPECJALNE:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016
    Wielkanoc 2017
    Boże Narodzenie 2017
    Walentynki 2018
    Wielkanoc 2018

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Ważne informacje

    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    21 października!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    21 października!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.