Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2019



Zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Transmutacja
godzina 19:40
ukryta_sala


Astronomia
godzina 20:15
Najwyzsza Wieza



KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochow


Transmutacja
godzina 20:15
ukryta_sala


Transmutacja
godzina 20:50
ukryta_sala


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Kasper Morgan


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Matthew Williams


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
Rosalia Rossard


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Diana Wolfram


Prefekci Naczelni
Adele Patel
Lizzy Synks


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


28725  pkt
21036  pkt
11330  pkt
5860  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 26.05):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO07
10
844
N. ALNTELO011024-2
H. GONNE-LUMA0100101
A. JOHANSON6132021021
D. MAGNAEL42006
0
6
K. PICCIFUES930214014
M. PINKMAN6121221021
A. SHIEDA0100101
E. SOLER9111223023
S. STEVENGARD4141019019
L. WEASLEY8172128028
A. WINTERHOOD0000000
N. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Arielle Johanson, Debora Magnael, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Historia Magii (D. Magnael) - klasa I (1 godzina)
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
  • OpCM (N. Winterhood) - klasa II (1 godzina)
  • Transmutacja (A. Johanson) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (4 godziny), klasa II (4 godziny)
  • Zielarstwo (A. Winterhood) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [4]
 


[Dyrekcja po raz kolejny wywiesiła pergamin ze swoim konkursem na tablicy przed Wielką Salą. Na owym pergaminie na początku wielkimi literami napisany został cytat Albusa Dumbledore : „Nadejdzie czas, w którym będziecie musieli wybierać między tym, co słuszne, a tym, co łatwe.”. A poniżej zostało napisane : ]


Drodzy Czarodzieje!

Cytat, który znajduje się u góry pergaminu odnosi się do wyborów. A dlaczego o tym wspominamy, ponieważ nasz dzisiejszy konkurs również będzie odnosił się do wyboru. Na obrazku poniżej, znajdują się postacie z Harrego Pottera. Waszym dzisiejszym zadaniem jest wyeliminować niektóre z nich według instrukcji, która znajduje się obok i wybrać właściwą. Mamy nadzieję, że konkurs Wam się spodoba!

[WYBÓR ]

Prawidłowe rozwiązania nadsyłajcie sowami (adres: dyrekcja@hogwart.pl) do 2 czerwca włącznie. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pierwsze 10 osób otrzyma w ramach nagrody 40 punktów i 40 galeonów, pozostałe natomiast - po 30 punktów i 30 galeonów. Nauczyciele z kolei mogą liczyć na odpowiednio dwa plusy do Rankingu Nauczyciela (dla dwójki najszybszych profesorów) oraz jeden plus (dla pozostałych).

Życzymy powodzenia!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Łamigłówka Hermiony [4]
 


[Poszukiwania kamienia filozoficznego trwały w najlepsze. Całe Ministerstwo Magii przeszukiwało magiczny świat by znaleźć ten oto kamień, lecz aby móc znaleźć kamień potrzebni byli do tego dobrze przeszkoleni czarodzieje. Hermiona wiedziała co będzie działo się w najbliższych dniach, dlatego postanowiła przygotować uczniów i nauczycieli Hogwartu na te wydarzenia, a zarazem trochę ich podszkolić i przećwiczyć ich umysł, w celu sprawdzenia gotowości na wyzwanie, które niedługo się szykuje. Wzięła więc cienki pergamin i napisała ]


Drodzy uczniowie i nauczyciele !

Niedługo szykuje się dla Was pewne wyzwanie, lecz by przygotować Was na to przygotowałam kolejną łamigłówkę! Tym razem musicie umieści punkty na diagramie a dokładnie skarpetki Zgredka. Załączam Wam obrazek oraz w środku instrukcję z wyjaśnieniami łamigłówki.

[SKARPETKI]

Na Wasze rozwiązania czekam do niedzieli (02.06) do godz. 22:00. Wysyłajcie je sowami pod adres dyrekcja@hogwart.pl, skąd na pewno trafią w moje ręce. Pierwsza osoba, która poprawnie rozwiąże łamigłówkę, otrzyma 60 punktów i tyle samo galeonów, druga - 50 punktów i 50 galeonów, trzecia - 40 punktów i 40 galeonów, a każda kolejna - po 30 punktów i 30 galeonów. Dla nauczycieli przewidziany jest plus do Rankingu Nauczyciela (dla najszybszego profesora - dwa plusy)!

Mam nadzieję, że trochę się przeszkolicie tą łamigłówką!


Pozdrawiam ciepło
Hermiona Granger
Minister Magii
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Karta [5] - Wyniki



Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami pierwszej karty z kolekcji wiosennej zostały następujące osoby:
 
IMIĘ I NAZWISKOKARTAPKTGAL
Diana Morgan[TU]100200
Aubrey Flynn[TU]100200
Izak Wolfram[TU]100200
Sara Luces[TU]100200
Emma Ross[TU]100200
Ayana Finley[TU]100200
Arielle Johanson[TU]5200
Elodie Soler[TU]5200
Liviette Weasley[TU]5200
Mary Pinkman[TU]5200
Sophie Stevengard[TU]5200

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Poznaj naszą historię [1] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Pragniemy podzielić się z Wami wynikami zabawy, która była związana z historią naszej szkoły. Mamy przyjemność, że Izbę Pamięci w ramach pierwszego konkursu odwiedziło aż 14 czarodziejów!


Oto zasłużone nagrody dla Was:
  • Alison Hathaway +30 pkt | 30 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | 30 gal
  • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 30 gal
  • May Mallison +30 pkt | 30 gal
  • Sara Luces +30 pkt | 30 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | 30 gal
  • Olivia Hill +30 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson 1 do RN | 30 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 30 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 40 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 30 gal
Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na kolejny konkurs, który niebawem ukaże się na stronie szkoły!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak -3
 

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. CONSTANCE HAMILTON
16
2. AUBREY FLYNN
14
3. LILY HOPPER
11


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 CASSIDY MALORE
19
2. NARCYZA ZOE ASSASSIN
17
3. SARA LUCES
15

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały trzeci tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. MARY PINKMAN 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli-3
 

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 19.05):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO08
10
954
N. ALNTELO45011046
H. GONNE-LUMA4000413
A. JOHANSON7123022022
D. MAGNAEL15208
0
8
K. PICCIFUES00000
0
0
M. PINKMAN7162227027
A. SHIEDA000001-1
E. SOLER4164125025
S. STEVENGARD6123122022
L. WEASLEY9225036036
A. WINTERHOOD021035-2
N. WINTERHOOD10001
0
1

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Arielle Johanson, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Historia Magii (D. Magnael) - klasa I (2 godziny)
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Transmutacja (A. Johanson) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zielarstwo (A. Winterhood) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [2]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadeszła pora na drugi konkurs prefektów w obecnym roku szkolnym. Zadaniem, jakie otrzymujecie, jest podanie drugich imion postaci wymienionych na załączonym obrazku. Uważajcie przede wszystkim na poprawne ich zapisanie oraz dokładnie upewnienie się o kogo chodzi, ponieważ nazwiska kobiet podałam panieńskie!

[ IMIONA ]

Odpowiedzi przesyłajcie na adres hp.constancehamilton@gmail.com. Czas macie do soboty (tj. 01.06) do godziny 23:00! Za poprawne udzielenie odpowiedzi otrzymacie ode mnie aż 40 punktów i galeonów.

Prefekt Gryffindoru
Constance Hamilton
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie Hufflepuff [2]
Data: 12.11.2019
Godzina: 21:30
Link: łap świstoklik
Podpisano:Narcyza Zoe Assassin
Konkurs z Łaciny [1]
Data: 15.11.2019
Godzina: 22:00
Link: łap świstoklik
Podpisano:prof.Elodie Soler
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Vildan Vallar [4751]
Lizzy Synks [3752]
Rose Carter [3354]
Adele Patel [3255]
Nicolas Cane [3110]

[Więcej]





Liviette Weasley [65]
Narcyza Zoe Assassin [53]
Anna Alexy [51]
Demian Alntelo [34]
Elodie Soler [32]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Vildan Vallar
Mary Pinkman


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już w niedzielę 17.11!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.