Hogwart HP School
Trwają wakacje!

Zapisy otwarte
Zachęcamy do zapisów na rok szkolny
październik-grudzień 2023:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Brak zajęć





KLASA II


Brak zajęć


* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Opuszczona sala
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:


Prefekci:



Opiekun:
Dawid Carter

Prefekci:
Dawid Carter Jr


Opiekun:


Prefekci:


Prefekci naczelni:
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Konkurs prefektów [4]

Kochani!

Przychodzę do Was z kolejnym konkursem prefektów. Waszym zadaniem będzie rozwiązać anagramy, które są związane bądź kojarzone ze ślizgonami.


Na wykonanie macie czas do niedzieli (06.11) do godziny 23.59. Odpowiedzi wysyłajcie na moją sowę (asteriahunter14@gmail.com).

Powodzenia,
Asteria Hunter
Prefekt Slytherinu
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 01.11.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Spotkanie Hufflepuffu #2


Kochane Puchoniki!

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami zabawami Naszego domu chcemy Was serdecznie zaprosić na drugie spotkanie Hufflepuffu, które odbędzie się w czwartek (03.11) o godzinie 21.30 w Naszym dormitorium (/join hps_hufflepuff).


Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa, a omawiane będą zabawy domu, lecz również wszystkie bieżące sprawy. Zachęcamy do licznego przybycia, a osoby które nie będą mogły się zjawić prosimy o informacje


Wasze Ukochane Opiekunki
Eurelia Pistachio
Bella McKinsley-Hagreeves

Wyczarował/a Eurelia Pistachio - 01.11.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zapisy zamknięte

Z dniem dzisiejszym (01.11) oficjalnie zamykamy zapisy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School na bieżący rok szkolny.

Niemniej jednak, już od tej chwili można wysyłać formularze zgłoszeniowe na rok szkolny styczeń-marzec 2023 (dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie), które zostaną rozpatrzone po zakończeniu obecnego roku szkolnego.

O ważnych wydarzeniach informować będziemy za pośrednictwem sów (maili) bądź też informacją wywieszoną na tablicy ogłoszeń naszej szkoły (http://hogwart.pl ).

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Debora Magnael - 01.11.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs - astronomia [1] - wyniki

[Chłodny październikowy poranek. Gabinet na szczycie Najwyzszej Wieży był zapełniony bliżej nieokreślonymi dokumentami które zapełniły całe biurko, ale i nie tylko - leżały też rozwiązania niedawnego konkursu, który profesor zorganizował z powodu zeszłotygodniowego zaćmienia słońca. Johannes spisał nazwiska kilku osób na kartkę i pomimo wczesnej pory, jaką przecież była przecież godzina 10.10 cichaczem zszedł na dół i przypiął kartkę do tablicy ogłoszeń.]


Drodzy Państwo!

Kilkadziesiąt godzin temu upłynął termin na wysyłanie odpowiedzi do pierwszego konkursu z astronomii. Przedstawiam Wam jego wyniki:
  • Olivia Harris +40 pkt | 40 gal
  • Katja Willow +40 pkt | 40 gal
  • Lisa Mirror +40 pkt | 40 gal
  • Jules McKinnon +40 pkt | +40 gal
  • Alissa Aznavour-Crowley +40 pkt | +40 gal
  • Alissa Aznavour-Crowley +2 do RN | +40 gal
W przypadku gdyby ktoś wysłał konkurs, a nie otrzymał punktów - proszę o kontakt. Dziękuję za udział w konkursie i zachęcam do udziału w kolejnych.

Miłego i spokojnego dnia
prof. Johannes Karl Weierstrass


Wyniki zabaw, które odbyły się podczas Balu Halloweenowego znajdują się w tym miejscu

Wyczarował/a Johannes Weierstrass - 01.11.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wszystkich Świętych


"Jeśli śmierć bliskich czegoś nas uczy,
to przede wszystkim tego,
że na świecie nie liczy się nic
poza miłością."

W niedzielę uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły mieli okazję do wzięcia udziału w kilku przygotowanych zabawach z okazji Halloween. Dziś już wszystkie straszydła, kościotrupy oraz dynie, które niejednokrotnie wywołują uśmiech na naszych twarzach, ustąpiły miejsca zniczom i kwiatom, czyli symbolom tak dobrze znanego nam Dnia Wszystkich Świętych.

I właśnie z okazji dzisiejszego święta, możecie wykazać się kreatywnością i przygotować coś, co związane będzie z jakąś ulubioną przez Was postacią, którą w książkach o Harrym Potterze szczególnie opłakiwaliście. Technika pracy jest dowolna, jednak na prace (dyrekcja@hogwart.pl) czekamy do jutra do godziny 23:59.

Można zdobyć nawet 150 punktów dla domu oraz 300 galeonów. Nauczyciele wynagrodzeni zostaną 5 plusami do rankingu nauczyciela.



Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.11.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [5]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JULES MCKINNON 36
2. ANDREA LIKAKIS 28
3. OCTAVIAN TRUSOV 22


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MAGDA MALFOY 37
2. WENDY SMITH 32
3. ARICA SWAN
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały piąty tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ADELE PATEL 3
2. MIKA BLACK2
3. PARMELIA PORTER1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 31.10.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.10):

PERSONALIAORPSIPMS
A. AZNAVOUR-CROWLEY
3420909
M. BLACK
492015015
D. CARTER3200505
A. GRIMSHAW
2000220
H. GRIMSHAW4000404
I. HELLSTROM
000004-4
A. MCGREEN3000303
B. MCKINSLEY740011110
A. PATEL692017017
E. PISTACHIO2300505
P. PORTER670013013
E. ROSS0000000
E. SHARON5120817
K. THUNDERSHOUT3000303
J. K. WEIERSTRASS230050
5

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Alissa Aznavour-Crowley, Mika Black
, Dawid Carter, Adele Patel Emma RossEurelia Pistachio, Kazbiel ThundershoutElena Sharon i Johannes Karl Weierstrass. Natomiast obowiązkowy konkurs przeprowadzili: Alissa Aznavour-Crowley, Mika Black, Dawid Carter, Adele Patel, Eurelia Pistachio i Johannes Karl Weierstrass




Lekcje do odrobienia:
  • Eliksiry (E. Sharon) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
  • OnMS (H.Grimshaw) - klasa I (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (E.Ross) - klasa I (2 godziny) i klasa II (1 godzina)
  • Transmutacja (A.McGreen) - klasa I (1 godzina) i klasa II (1 godzina)
  • OpCM (M.Morningstar) - klasa II (1 godzina)             
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 31.10.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Mugoloznawstwa [3]


[Ostatniego dnia października profesorka chcąc poczuć klimat dzisiejszej nocy duchów, od samego rana rozstawiała małe dynie i inne klimatyczne ozdoby w swoim gabinecie, jak i Opuszczonej Sali (mając nadzieję, że prof. McKinsley jej za to nie przeklnie). Cały czas jednak jej spokój i słuchanie klimatycznej muzyki był zakłócany przez uczniów, zbierających słodycze. Wiedzieli oni, że profesorka ma ich u siebie bardzo dużo, dlatego słusznie korzystali. Po x razie rozdawania słodyczy kobieta wpadła na pomysł na konkurs. Rozpisała jego zasady i udała się w stronę tablicy ogłoszeń.]


Moi drodzy!

Przychodzę do Was z trzecim konkursem z Mugoloznawstwa, który dziś będzie bardzo na czasie. Jak pewnie wiecie, mugole obchodzą dziś Halloween, dlatego Wasze zadanie polega na opisaniu 5 symboli tego święta.

Za to gwarantuję +30pkt. i 30 galeonów dla uczniów, a w przypadku nauczycieli - +1 do RN i 30 galeonów. Natomiast osoby, które dodatkowo opiszą jak obchodzą dzisiejszy dzień, mogą liczyć na dodatkowe +10pkt. i 10gal., a w przypadku nauczycieli +1 do RN i 10gal.)

Rozwiązania można wysyłać na moją sowę prof.alissaashford@gmail.com do 07.11.22r. godz. 23:59.

Ściskam mocno!
Sincerely yours,
prof. Alissa Aznavour-Crowley
Wyczarował/a Alissa Ashford - 31.10.2022
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: czas nieokreślony
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2023

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Kasper Crux [0]
Maggie Peregrine [0]
Edger Iluwatar [0]
Michael Spealman [0]
Lisa Malfoy [0]

[Więcej]


KLASA 2

Magda Malfoy [0]
Lisa Mirror [0]
Vivienne Chevallier [0]
Asteria Hunter [0]
Elizabeth Marshall [0]

[Więcej]


KLASA 3

Anastazja Hargreeves [0]
Eurelia Pistachio [0]
Wendy Smith [0]

[Więcej]






[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
22.10.2023
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XXI

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
22.10.2023

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.