Spotkanie Slytherinu [2]
Kochani Ślizgoni!
Pragniemy Was poinformować o drugim spotkaniu Slytherinu. Odbędzie się ono w sobotę (08.02) o 18:00 w naszym dormitorium (/join hps_slytherin).
Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. Omówimy sobie podstawowe kwestie związane ze zbliżającymi się zabawami domu. Osoby, które nie będą mogły się pojawić na spotkaniu niech usprawiedliwią swoją nieobecność poprzez wysłanie informacji na maila: debora.pat.uni800@gmail.com. Jeżeli z osób niemogących być na spotkaniu będą ślizgoni, którzy chcą mieć aktywny udział w zabawach Naszego domu są proszone o podzielenie się swoimi pomysłami na Discordzie w specjalnie przeznaczonym do tego kanale.
Pozdrawiamy
Kochający Was opiekunowie
Deborka i Dawid