|
0
0
0
0
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu w dniu 2020-03-07
Międzyszkolna Olimpiada z Astronomii "Astromagia"
![]() Droga Społeczności Szkolna! Pragnę serdecznie Was zaprosić do udziału w pierwszej edycji Międzyszkolnej Olimpiady z Astronomii "Astromagia", która stanowi jednoetapowy konkurs wiedzy przedmiotowej. Zainteresowanych zapraszam w najbliższą niedzielę (8 marca 2020 r.) o godzinie 21:00 do Obserwatorium Astronomicznego (join: obserwatorium_astronomiczne), gdzie zostaną rozdane arkusze konkursowe. Przed udziałem proszę jednak o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się TUTAJ. Życzę powodzenia,
![]() ![]() |

































