|
|
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu w dniu 2019-06-30
Sesja egzaminacyjna
![]()

Mamy przyjemność poinformować wszystkich uczniów, że najbliższy tydzień będzie ostatnim w tym roku szkolnym. Z uwagi na powyższe, uczniowie klasy pierwszej na praktycznie wszystkich zajęciach podejdą do sprawdzianu końcoworocznego (chyba, że dany nauczyciel zdecydował inaczej), który będzie miał znaczący wpływ na ocenę końcową. Dlatego prosimy o niezbagatelizowanie tej powinności i pojawienie się na lekcjach w tym tygodniu (proszę koniecznie sprawdzić plan, ponieważ są drobne zmiany).
Uczniowie klasy drugiej podejdą do okropnie wyczerpujących testów magicznych, które są obowiązkiem każdego ucznia, który pragnie ukończyć klasę drugą i tym samym otrzymać dyplom absolwenta HP School. Dlatego też prosimy o wnikliwe zapoznanie się z poniższym grafikiem sesji egzaminacyjnej:
[GRAFIK EGZAMINÓW]
Egzaminy II roku odbywają się w Auli HP School (hps_aula).
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć obu klasom wysokich not na świadectwie oraz połamania piór w trakcie ostatniej w tym roku formy weryfikacji wiedzy.
Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
W konkursie prefektów przygotowanym przez Cassidy wkradł się chochlik, który został już skutecznie usunięty. Termin nadsyłania rozwiązań został przedłużony do 03 lipca włącznie. Zachęcamy do zmierzenia się z wyzwaniem rzuconym przez prefekta Hufflepuffu!

|
|