|
0
0
0
0
Wyczarował/a Sashandra Lenayin w dniu 2020-05-11
Konkurs z Quidditcha #2
![]() Drodzy Uczniowie oraz Nauczyciele! Ostatnio bardzo dobrze Wam poszło z odnalezieniem Złotych Zniczy na stronie naszej szkoły. Piłki odnalezione, dlatego możemy zacząć już niedługo Ligę Quidditcha. przychodzę do Was w związku z tym z nowym konkursem. Waszym zadaniem jest wymyślenie haseł, przyśpiewek dopingujących Waszą drużynę. Hasła oraz przyśpiewki możecie wykorzystać podczas przerw na meczu. Na Wasze prace czekam do 16.05. do godziny 10:00 pod adresem anicaduquesne00@gmail.com. Za wysłanie swoich prac otrzymacie 40 pkt i 40 gal, a najlepsze prace- dodatkowo ocenę Wybitną. Nauczyciele zyskają +1 do RN i 40 gal , a 3 pierwszych nauczycieli, wyśle prace może liczyć na dodatkowy +1 do RN. Pamiętajcie o podpisaniu się imieniem i nazwiskiem oraz domem. Życzę powodzenia!
prof. Sashandra Lenayin ![]() |
































