|
0
0
0
0
Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2018-06-08
Polowanie na gnomy
![]() Kochani! Jeśli myśleliście, że jutrzejszego wieczoru będziecie siedzieć nad książkami w zamku, to się grubo mylicie! A to dlatego, że odbędą się zawody na najlepszego łowcę gnomów i nikogo z Was nie może na nich zabraknąć. Spotykamy się na Szkolnych Błoniach (/join zielone_tereny), gdzie tych urwisów jest bez liku. Start: godzina 20:00. ZADANIE BONUSOWE Jak inaczej nazywa się gnoma? Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do soboty do godziny 19:00. Otwórzcie oczy, wytężcie słuch, a może(!) złapiecie gnoma. Pozdrawiamy serdecznie Dyrekcja HP School ![]() |
































