gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2018-05-18
Magiczna zagadka


[ Nikodem był wściekły tak bardzo, że nie miał ochoty nawet wychodzić ze swojej komnaty, ilekroć przypomniał sobie o ogłoszeniu, które przeczytał, wracając z późnego śniadania. Jakiś Horacy pojawia się nie wiadomo skąd i zaprasza do swojego elitarnego klubiku?! A on i Alojzy nie zostają zaproszeni na to spotkanie do współorganizacji?

Zastanawiał się, czy to przypadkiem nie dyrekcja nie ma ich dość i nie próbuje zastąpić ich emerytowanym nauczycielem eliksirów. Im dłużej o tym myślał, tym bliżej był decyzji o odwiedzeniu Alojzego. W końcu postanowił wybrać się do niego i wyznać mu, co czuje.

– Czytałeś ogłoszenie? – rzucił Nikodem, wchodząc bez pukania do komnaty Alojza i momentalnie stanął dęba, gdy spojrzał w stronę gabinetu. Schował się szybko za drzwiami, starając się uspokoić oddech. Poczekał chwilę i wyszedł najszybciej jak to możliwe. Pobiegł ile sił w nogach, nie mając ochoty na rozmowę ze swoim przyjacielem. ]


Kochani Uczniowie!

Kto znajdował się w biurze Alojza i po co tam był? Odpowiedzi wysyłacie sowami na adres: dyrekcja@hogwart.pl do soboty (19.05) do godziny 18:30. Możecie otrzymać nawet do 50 punktów i 100 galeonów!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School