gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Lily Dayne w dniu 2018-02-20
Konkurs z Czarnej Magii [2]

"(...) bo wszyscy mamy w sobie tyle samo dobra co zła.
Tylko od nas zależy, jaką drogą pójdziemy."

Witajcie Kochani!

Po długiej przerwie przychodzę do Was z kolejnym konkursem z Czarnej Magii, którego bohaterami tym razem będą... piękne, świetliste istoty o ogromnych, białych skrzydłach.

Jak zobaczycie, wykreślanka nie jest duża. Ukrytych jest tam zaledwie 10 imion aniołów, które macie za zadanie odnaleźć. Uważajcie jednak, bo hasła są skierowane w cały świat – prosto i wspak oraz w poziomie, pionie i na ukos. Ponadto wybrałam nie tylko znane Wam anielskie postacie, ale również takie, o których pewnie po raz pierwszy w życiu się dowiecie. Wierzę jednak, że z tym zadaniem poradzicie sobie śpiewająco!

[ ANIOŁOWIE ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na adres lily.dayne@hogwart.pl, a macie na to czas do piątku (23.02) do godz. 20:00. Pierwszych pięć osób otrzyma ode mnie 40 punktów i 40 galeonów, a pozostałe osoby po 30 punktów i tyle samo galeonów.

Powodzenia!

Ściskam mocno
prof. Lily Dayne

PS Pielęgnujcie w sobie anielską naturę, a na demony, czyli upadłe anioły, patrzcie jak na przestrogę.