|
0
0
0
0
Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2018-01-03
Jak wejść na chat?
![]() Drodzy pierwszoklasiści! Wysłaliście formularz zgłoszeniowy na ucznia lub uczennicę HP School i nie wiecie co dalej? Tego samego dnia zostanie on rozpatrzony (pozytywnie, oczywiście), a na Waszą sowę (tj. pocztę mailową) przyjdzie wiadomość z informacją o przyjęciu. Zarówno uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, jak i wszystkie lekcje, odbywają się na chacie. Jak tam trafić? Najpierw należy zarejestrować swój nick (odpowiadający wirtualnemu imieniu i nazwisku, jakie podaliście przy zapisywaniu się do szkoły), wypełniając formularz na stronie chatsm.pl (kliknij w link) i podając tam hasło, które należy koniecznie zapamiętać! Przy rejestracji pomoże Wam specjalna instrukcja dostępna tutaj. Gdy już to uczynicie, pora wejść do Wielkiej Sali, gdzie spotkamy się w najbliższą sobotę. Można to zrobić na dwa sposoby: 1) przez aplet Po kliknięciu w poniższy link zostaniecie przekierowani na stronę, gdzie należy wpisać nick oraz hasło użyte przy rejestracji. [ WEJDŹ DO WIELKIEJ SALI ] 2) przez program ICeQ lub NPCC Korzystanie z programów ułatwia naukę w Hogwarcie, o czym już niebawem się przekonacie. Aby zainstalować program, należy kliknąć w poniższy link, gdzie możecie pobrać program ICeQ lub NPCC. Proces instalacji jest prosty i polega tylko na przechodzeniu do kolejnych okien. Gdy już zainstalujecie program, należy go otworzyć i skonfigurować według wzoru dostępnego w tym miejscu. [ POBIERZ PROGRAM ] Zachęcamy Was do wejścia do Wielkiej Sali wcześniej, nie tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, który i tak towarzyszy każdemu uczniowi pierwszej klasy przed włożeniem Tiary Przydziału na głowę. W razie jakichkolwiek problemów z wejściem do Wielkiej Sali lub instalacją programu chatowego, piszcie na gg (60516005 lub 50880606) lub wysyłając maila (dyrekcja@hogwart.pl). Odpowiemy na wszelkie Wasze pytania. Pozdrawiamy Dyrekcja HP School ![]() |
































