|
0
0
0
0
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout w dniu 2017-10-16
MOM „Żmijoptak”
![]() Kochane Świergotniki!
Mam zaszczyt zaprosić Was na Międzyszkolną Olimpiadę Magizoologiczną „Żmijoptak”. Nazwę narzucił mi mój - co zaskakujące - żmijoptak, Misia. Wszystkie pretensję do niej. W ramach rozgrzewki w tym roku zmierzycie się tylko z uczniami z Akademii Magii im. Rubeusa Hagrida. Pierwszy etap odbędzie się 17.10.2017. o godzinie 21:15 w moich Krzaczkach. (/join TajemniczeKrzaki) Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł się wtedy zjawić ma czas na zgłoszenie się do mnie na czacie lub sowę (kazbiel.thundershout@wp.pl) do czwartku 19.10. do 21:00. Liczę na Was! Pozdrawiam, prof. Kazbiel Thundershout ![]() |
































