gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Lily Dayne w dniu 2017-07-28
Kurs szyfrologii [4]


[ Siedziała przy swoim biurku i patrzyła w płomień palącej się świecy. Zostało jej jeszcze trochę prac do sprawdzenia. Musiała przyznać, że jej uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Za parę dni obóz dobiegnie końca, ale nim to nastąpi, pomyślała, że może nikt nie będzie miał jej za złe, jak wstawi jeszcze jeden konkurs. Może ktoś będzie się nudził i będzie chciał się pobawić? ]


Witajcie kochani!

To już naprawdę ostatni konkurs z Kursu szyfrologii. Z tego względu będzie dość nietypowy, ponieważ nie podam Wam jego nazwy, bo zwyczajnie jej nie znam. Szyfr jest obrazkowy, co oznacza, że każdej literze alfabetu przyporządkowany jest jeden obrazek. Do odgadnięcia jest osiem haseł, ale aby ułatwić Wam zadanie, pierwsze hasło Wam podam: jest to „HOGWART”.

[ SZYFR OBRAZKOWY ]

Każde prawidłowo odgadnięte hasło warte jest 5 punktów i 5 galeonów, a zatem do zdobycia jest max. 40 punktów i 40 galeonów. Rozwiązania wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl do niedzieli (30.07) do godz. 18:00.


Pozdrawiam ciepło
prof. Lily Dayne