|
0
0
0
0
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout w dniu 2017-05-13
Poprawy OnMS
![]() Uczniowie Na ostatnich lekcjach w obu klasach odbyła się kartkówka. Nie ukrywam, że mimo niezbyt skomplikowanej treści średnia ocena w obu klasach to O... Przypominam, że 1 klasa ma 19.05 sprawdzian całoroczny, a owe wyniki dobrze nie wróżą... Osoby, które nie pisały kartkówki lub chcą ją poprawić będą miały taką szansę. Z klasą 2 widzę się 13.05 o 20.00 w Mrocznym Lesie, a 1 klasa będzie miała możliwość poprawy w ostatnim tygodniu roku. I napiszę jeszcze jedną informację, o której dużo osób chyba nie wie. Każda luka w dzienniku pod obowiązkową oceną to T, nawet jeśli nie jest tam wpisane. Radzę się oswoić z tą wiadomością jak najszybciej, bo czas ucieka. Ja chce wam dać dobre oceny i chce żebyście zrozumieli mój przedmiot, więc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę mnie łapać na czacie lub wysłać sowę. Muszę mieć jakieś podstawy do wystawienia pozytywnych ocen, a chwilowo ich nie mam. Tracący powoli wiarę, prof. Kazbiel Thundershout ![]() |
































