gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Lily Dayne w dniu 2017-04-27
Zebrania Gryffindoru


[ Obudziła się dość wypoczęta i wstała sobie niespiesznie. Zerknęła za okno i zobaczyła, że szkolne błonia toną w deszczu, ale zupełnie się tym nie przejęła. Nawet jak nigdy miała jeszcze czas rano pobawić się ze Świruskiem, co ten przywitał z dużą aprobatą, głośno mrucząc, jak to przystało na kota. Zapowiadał się naprawdę dobry, spokojny i rzec można, leniwy dzień...

Już miała zasiąść z książką w ręku i bynajmniej nie jakąś demonologiczną, gdy spojrzała w kalendarz. 27 kwietnia – czwartek. Wpatrywała się w tą datę i najpierw wydawało się, jakby nie docierało do niej, co widzi, lecz nie upłynęła minuta, jak jej twarz stała się blada, bardzo blada. Z wrażenia upuściła książkę, ale nawet nie schyliła się, by ją podnieść. Rzuciła się biegiem do drzwi, by udać się do sowiarni. Biegnąc przez szkolny korytarz, zdała sobie nagle sprawę, że ma na sobie szlafrok i to... w kolorowe bahanki! Wróciła szybko do swojej komnaty, błyskawicznie przebrała się i założyła profesorską szatę, i znów ruszyła galopem. Oczywiście zapomniała pióra i pergaminu, więc znów musiała zawrócić. Gdy już w końcu znalazła się w sowiarni, napisała wiadomość do uczniów swego domu, choć nie było to łatwe zadanie, bo ręce jej drżały i trudno było jej utrzymać pióro. ]



Moje Gryfusie!

Na śmierć zapomniałam, że już w tą sobotę jest nasze święto, a tort jeszcze niegotowy, nie mówiąc już o zabawach, jakie mamy przygotować dla całej szkoły. W związku z tym i mając na uwadze to, że i Wy macie napięte grafiki, zapraszam do naszego dormitorium (join: hps_gryffindor) na zebranie dziś (27.04) o godz. 20:15 (wszyscy), jutro (28.04) o godz. 20:15 (I klasa) i o godz. 20:45 (II klasa),a w sobotę (29.04) o godz. 18:00. Spotkania będą krótkie, kilkunastominutowe.

Nie mówię, że są obowiązkowe, bo byłoby to niefair w stosunku do Was, skoro zapowiadam je dopiero teraz. Niemniej jednak liczę na Waszą obecność, a jeśli komuś z Was nie pasuje żaden termin, a chciałby nam pomóc i włączyć się w organizację, to zgłaszajcie się do mnie na chacie, wysyłając sowę (mail: lilydayne26@gmail.com) lub przez sieć Fiuu (gg: 60516005).

Łapcie buziaki
Lily Dayne

PS Tylko spokojnie. Bez paniki. Damy radę!