|
0
0
0
0
Wyczarował/a Marina Moranis w dniu 2017-04-26
Szkolna Olimpiada z Eliksirów
![]() [Kilka minut przed północą dwie kobiety przystanęły na chwilę przed tablicą ogłoszeń i pośpiesznie zawiesili na tablicy nowy, jeszcze mokry od inkaustu pergamin.] Drodzy uczniowie! Mamy przyjemność serdecznie zaprosić was na pierwszą szkolną olimpiadę z Eliksirów, która składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszym zmierzycie się z teorią, by następnie przejść do etapu praktycznego, polegającego na uwarzeniu eliksiru konkursowego. Dlatego też wszystkich śmiałków zapraszamy już w sobotę (29.04) na godzinę 19:00 do Sali Lochów (sala_lochow). Ponadto informujemy, iż olimpiadę można napisać tylko w wyznaczonym terminie, co ma zapobiec ewentualnej nieuczciwości z ujawnianiem treści arkusza. Marina Dayne [Kiedy ogłoszenie znajdowało się na swoim miejscu, popatrzały po sobie i wkładając bezszelestnie kaptury wyszły w noc. Gdyby jakiś uczeń, czy chociażby nauczyciel je wówczas zobaczył, na pewno zastanawiałby się, co sprawiło, że zamiast wślizgnąć się do ciepłych łóżek postanowiły w deszczu opuścić szkolny zamek. Niedługo wszystko miało zostać wyjaśnione.] ![]() |
































