|
0
0
0
0
Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2016-04-14
Międzyszkolna Olimpiada z Quidditcha
![]() Droga społeczności Świata Magii!
Z dumą pragniemy zaprosić was na naszą I Międzyszkolną Olimpiadę z Quidditcha! W konkursie może wziąć udział każdy, kto nigdy nie uczył Quidditcha. Uczestnicy muszą pełnić też jakąś funkcję w przynajmniej jednej szkole, która bierze udział w wydarzeniu. Etap I odbędzie się 17.04 (niedziela) o 20:00 na chatowniku (/join sala_egzaminacyjna) oraz na chatsm (/join boisko). Więcej informacji o regulaminie i przebiegu konkursu znajdziecie tutaj: [REGULAMIN] ![]() |
































