gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2016-04-14
Międzyszkolna Olimpiada z Quidditcha


Droga społeczności Świata Magii!
Z dumą pragniemy zaprosić was na naszą I Międzyszkolną Olimpiadę z Quidditcha! W konkursie może wziąć udział każdy, kto nigdy nie uczył Quidditcha. Uczestnicy muszą pełnić też jakąś funkcję w przynajmniej jednej szkole, która bierze udział w wydarzeniu.

Etap I odbędzie się 17.04 (niedziela) o 20:00 na chatowniku (/join sala_egzaminacyjna) oraz na chatsm (/join boisko).


Więcej informacji o regulaminie i przebiegu konkursu znajdziecie tutaj: 
[REGULAMIN]

W razie pytań lub nieprawidłowości proszę pisać na sowę calleigh1996@onet.pl lub vicessypiccifues@gmail.com.

Życzymy powodzenia!
Organizatorki
Paula Whiteowl &Vicessy Piccifues
Dyrekcja HP School
Anastazja Dayne & Desmond Dayne