|
0
0
0
0
Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2016-05-26
Awantura o Punkty - XVI edycja.
![]() W grze mogą wziąć udział cztery drużyny, w których znajdą się przedstawiciele poszczególnych domów (reprezentanci Gryffindoru, jako że wygrali poprzednią edycję Awantury o Punkty, zasiądą w Loży Mistrzów i tym samym grę rozpoczną dopiero w drugiej rundzie). Wszystkich zainteresowanych udziałem w turnieju zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry dostępnymi ->TUTAJ<- Dodatkowym warunkiem (nie wymienionym w wyżej wspomnianych zasadach) uczestnictwa przedstawicieli domu w grze, jest zgłoszenie przez opiekuna drużyny (odpowiednia liczba członków + nazwisko kapitana) do dyrekcji najpóźniej do soboty do godziny 16:00. Nie podanie składu skutkować będzie punktami minusowymi do rankingu nauczyciela. Nauczycieli, którzy chcieliby mi odrobinę pomóc w organizacji zabawy (opiekunowie domów tylko w przypadku, jeśli sami nie zdecydują się na udział w grze), proszę o wysłanie na maila (dyrekcja@hogwart.pl) propozycji kilku krótkich pytań (wraz z kluczem odpowiedzi) dotyczących wykładanej przez siebie dziedziny. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, jednak profesorom, którzy zdobędą się na to zaangażowanie, zostaną przyznane plusy. Pozdrawiamy, Dyrektor HP School
Desmond Dayne ![]() |
































