|
0
0
0
0
Wyczarował/a Nymeria Sand w dniu 2015-10-14
Olimpiada ZiU
![]() Nadszedł czas na szkolną olimpiadę z zaklęć, która będzie się składała z trzech etapów. Pierwszy z nich polegać będzie na napisaniu pracy na wybrany temat. Drugi na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych oraz otwartych. W finale spotka się trzech najlepszych uczniów, którzy w trakcie olimpiady zdobędą najwięcej punktów. Ostatni etap sprawdzi praktyczną umiejętność rzucania zaklęć. Tym samym zapraszam wszystkich chętnych pod więcej, gdzie będziecie mogli wybrać jeden z trzech tematów i do środy 21 października wysłać ją na maila: sand.nymeria@gmail.com. Gratyfikacja za olimpiadę zostanie ustalona z dyrekcją i podana w stosownym czasie. Osoba, która wygra olimpiadę zostanie zwolniona z egzaminu z Zaklęć i Uroków z wynikiem 100%.
Pozdrawiam, Nymeria Sand 2. Czy zaklęcia niewybaczalne mogą być dobre? 3. Zaklęcie czy Eliksir? Gdzie tkwi prawdziwa magia? Preferowane formy: Rozprawki, minimum trzy argumenty. Ocenie podlega: - styl pracy (2 pkt) - argumenty (15 pkt) - dobór słów (2 pkt) - przejrzystość pracy (3 pkt) - wstęp, argumentacja, zakończenie (10 pkt) - odwołanie się do Harry'ego Pottera i innych książek Fantasy (15 pkt) - inne np. ilustracje (3 pkt) Wymogi: minimum 0,5 strony A4 (TNR, 12, interlinia 0) Można zdobyć 50 punktów. ![]() |
































