gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Jasminne Sathers w dniu 2014-12-17
Zabawa [3]



Minęło kilka dni od rozpoczęcia trzeciej zabawy, a ja mam dla was kolejną rozrywkę, w której zdobyć będziecie mogli galeony, które pomogą wam nabyć niezbędne rzeczy na Ulicy Pokątnej.

Zabawę sprawdzać będę na bieżąco i wówczas na wasze konto wpłynie odpowiednia suma galeonów. W trakcie przerwy semestralnej również będziecie zbierać odpowiednie monety (galeony, sykle i knuty), które po rozpoczęciu roku będzie można wymienić na punkty dla domu, jak również punkty do rankingu indywidualnego, a w przypadku nauczycieli plusy do rankingu.

Trzeci konkurs polegać będzie na wykreśleniu słow z WYKREŚLANKI Słowa zostały podane, należy je tylko wykreślić w programie graficznym i wysłać na podany niżej adres.

[WYKREŚL SŁOWA]

Nauczyciele, którzy również chcą zdobyć kilka dodatkowych galeonów mogą wysłać rozwiązania i jeżeli wezmą udział w dwóch kolejnych konkursach zamieszczonych na stronie szkoły, wówczas będą mogli zdobyć również plusa do rankingu nauczyciela.

Za powyższą zabawę można zdobyć 100 galeonów (50 za ułożenie puzzli oraz 50 za udzielenie odpowiedzi) oraz wyżej wymienione monety (galeon dla pierwszej osoby, sykl dla drugiej osoby i knut dla wszystkich pozostałych). Tym samym zaznaczam, że nauczyciele rywalizują o monety z innymi nauczycielami, a uczniowie ze swoimi przyszłymi/obecnymi kolegami i koleżankami.

Pod więcej znajdziecie przelicznik monet na punkty i plusy do rankingu.

Odpowiedzi wysyłacie do 14 stycznia 2015 roku na 
 maila: jasminne.sathers@gmail.com.


W tym miejscu pojawiać się będą wyniki zabaw, które trwają do 14 stycznia 2015 roku!


Pozdrawiam,
Jasminne Sathers
ILOŚĆMONETAPLUSYPUNKTY
3GALEON220
8SYKL115
10KNUT110