|
0
0
0
0
Wyczarował/a Madi VerianGrid w dniu 2014-10-22
Konsultacje z eliksirów.
![]() Drodzy Uczniowie klasy I! W związku z niską frekwencją na ostatniej lekcji eliksirów i zapowiedzianym sprawdzianie, który odbędzie się na następnych zajęciach (27 X), postanowiłam ustalić 2 dodatkowe terminy konsultacji dla chętnych uczniów, którzy chcieliby powtórzyć zagadnienia do sprawdzianu i egzaminu. Terminy konsultacji : 1. Piątek, 24. X 2014, godz. 19:45 - hps_lochy. 2. Sobota, 25. X 2014, godz. 19:10 - hps_lochy. Uczniów kasy II zapraszam po lekcji eliksirów dnia 27 X tj. godz. 19:45 do lochów w celu omówienia kartkówek, praktyk i ew. powtórzenia materiału w związku ze zbliżającym się sprawdzianem (3 XI) - dla chętnych. Z wyrazami poważania, M. Verian-Grid ![]() |
































