|
0
0
0
0
Wyczarował/a Desmond Dayne w dniu 2014-07-02
Polowanie na Gnomy - Edycja II
![]() Drodzy czarodzieje Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School! Jako nauczyciel Opieki nad magicznymi stworzeniami mam przyjemność zaprosić wszystkich zapisanych do szkoły uczniów na drugą edycję zabawy z cyklu "Polowanie na gnomy". Zawody na najlepszego łowcę odbędą się w niedzielę (06.07.2014) o godzinie 19:00 na szkolnych błoniach (hps_blonia). Dla najlepszych gnomołapów przewidziane są nagrody w postaci punktów i galeonów, a także dyplom łowcy, który upoważniać będzie do otrzymania oceny z aktywności w przyszłym roku szkolnym. Członkowie ciała pedagogicznego również mogą zmierzyć się w zawodach gnomowych i wygrać plus do rankingu nauczyciela. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez sieć fiuu: 48679018 bądź osobiście w Wielkiej Sali (nick: Desmond_Dayne). Wejdź na: [SKĄPANE W SŁOŃCU BŁONIA]
Pozdrawiam, Nauczyciel OnMS. ![]() |
































