|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Yvonne Royce w dniu 2014-05-08
Oceny Proponowane z Astronomii
![]() W poniedziałek (12.05) odbędzie się egzamin z Astronomii. Do egzaminu dopuszczeni są uczniowie, którzy w trakcie roku pojawili się dwukrotnie na moich zajęciach. Z uwagi na fakt, że w klasie II odbyły się tylko cztery lekcje, postanowiłam dopuścić tych uczniów, którzy pojawili się w wieży chociaż raz i nie stwarzali większych problemów wychowawczych. Lista dopuszczonych/oceny proponowane:
*Ocena podwyższona o jeden stopień z uwagi za zajęcie III miejsca w Międzyszkolnej Olimpiadzie Astronomicznej. Do zobaczenia na egzaminie końcowym. Pozdrawiam prof. Yvonne Royce. ![]() |
































