Wyczarował/a Oktawia Milne w dniu 2014-03-24
Spotkanie Hufflepuffu [2]

A może w Hufflepuffie, Gdzie sami prawi mieszkają, Gdzie wierni i sprawiedliwi. Hogwarta szkoły są chwałą.
Szanowni mieszkańcy domu Helgi Hufflepuff!
Bardzo przepraszam za nie pojawienie się na zebraniu. Internet płata figle, zwłaszcza w weekendy. Dlatego też proponuję szybkie zebranie w dniu jutrzejszym, we wtorek (24.03.2014) o godzinie 20.20 w Pokoju Wspólnym (/join hps_hufflepuff). Obecność jest obowiązkowa. W razie niemożliwości przybycia proszę o stosowną informację poprzez sowę (o.milne@o2.pl).
Przepraszam jeszcze raz za niedogodności. Wynikły one nie z mojej winy.
Pozdrawiam serdecznie,profesor Oktawia Milne