|
0
0
0
0
Wyczarował/a Alexander McLevis-Doyle w dniu 2014-02-14
Wróżbiarstwo - zakończenie
Szanowni Studenci, Dziś pisaliście egzamin z kursu wróżbiarstwa w zakresie podstawowym. Oto oceny, jakie z niego uzyskaliście:
Ponieważ w przyszłym roku nie spotkamy się na zajęciach, postanowiłem zrobić Wam przyjemność i na podstawie wyniku egzaminu oraz aktywności, którą wykazywaliście się podczas zajęć zadecydowałem, iż oceny końcowe poszczególnym osobom podniosę o jeden w górę. I tak prezentują się one następująco:
Pozostałe osoby mają trolla. Pragnę podziękować za ten rok szkolny. Obecnym pierwszoklasistom życzę powodzenia na przyszły semestr, a uczniom kończącym tę szkołę powodzenia i kariery w Świecie Magii. Jak już wspomniałem na ostatnich zajęciach - mam nadzieję, że nie zostaniecie wróżbitami.
![]() |

































