|
0
0
0
0
Wyczarował/a Aleksandra Granger w dniu 2013-07-02
Zebranie prefektów.
![]() Jako prefekci naczelni pragniemy przypomnieć Wam, że noszenie srebrnej odznaki to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale odpowiedzialność, z którą wiążą się pewne obowiązki. Nadszedł więc czas, aby zwołać pierwsze zebranie prefektów naszej szkoły w tym semestrze. Odbędzie się ono w najbliższy piątek 05.06.2013r. o godzinie 20:15 w pokoju życzeń (join: pokoj_zyczen). Omówimy kilka istotnych spraw oraz zadań, z których musimy się wywiązać. Zebranie jest obowiązkowe! Osoby, które z niezależnych od nich przyczyn nie będą mogły stawić się na zebraniu proszone są o kontakt na kominek jednego z prefektów naczelnych: Aleksandry Granger (gg: 36510198) lub Johna Blackwella (gg: 7773872). Pozdrawiamy, Prefekci naczelni, Aleksandra Granger i John Blackwell ![]() |
































