gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Prof. Anastazja Malfoy w dniu 2013-04-07
Spotkanie Domu Węża


Moi drodzy Ślizgoni!

Można powiedzieć, że połowa semestru za Wami. Przyszedł więc czas aby znowu pomęczyć was kilkoma ważnymi kwestiami, dlatego też zwołuję kolejne spotkanie Domu Węża. Odbędzie się ono  9 kwietnia (wtorek) o godz. 20:30. Gdzie? Oczywiście w Naszym Dormitorium (join hps_slytherin)

Osoby, które z przyczyn od siebie niezależnych nie mogą stawić się w powyższym terminie proszę o pozostawienie takiej informacji w komentarzu pod newsem bądź też wysłania wiadomości na moją sowę (anastazjamalfoy@gmail.com) lub kominek (44772532). 

Przypominam również, że w razie jakiś pilnych spraw jestem do Waszej dyspozycji codziennie na czacie.

Pozdrawiam,
Wasza oddana opiekunka
Anastazja Malfoy