|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Maciej Tamron w dniu 2013-03-05
Spotkanie domu #1
![]() Pewnie już zauważyliście, że w tym roku objął mnie zaszczyt opieki nad Waszym domem, z czego niezmiernie się cieszę. Z racji tego informuję, że dnia 8 marca (piątek) o godz. 20:00 odbędzie się pierwsze spotkanie domu. Adres dormitorium zostanie Wam przesłany dziś wieczorem na Wasze sowy. Spotkanie jest obowiązkowe. W przypadku niemożności przybycia proszę o informację na sowę (maciej.tamron@o2.pl) lub kominek (43107401). Pozdrawiam serdecznie,
![]() |
































