|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Xeme Werdyen w dniu 2012-09-27
SLYTHERIN
Drodzy Ślizgoni, Reprezentowanie Domu Węża to zaszczyt i honor, ale również nasza wspólna odpowiedzialność. Musimy nie tylko zmagać się z codziennymi obowiązkami, ale także starać się kontynuować chwalebną tradycję tego Domu w naszej szkole. Aby to uczynić musimy zewrzeć szeregi, dlatego też zwołuję pilne zebranie domu. Odbędzie się ono 30 września (niedziela) o godzinie 19:00. Osoby, które nie będą mogły przyjść, proszę o usprawiedliwienie się na xwerdyen@gmail.com. Tam też proszę przysyłać wasze kandydatury na stanowisko kapitana drużyny quidditcha. Póki co, nieobsadzone są stanowiska prefektów. Aby je objąć, musicie się wykazywać ponadprzeciętną aktywnością i bystrością umysłu na lekcjach. Obserwuję was. Mistrz Astronomii oraz opiekun Ślizgonów, Xeme Werdyen
![]() |































