|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Nathanel James w dniu 2012-08-01
ONMS
![]() Droga Społeczności Szkolna! Pierwszy etap Międzyszkolnej Olimpiady z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami już za nami! Po wielogodzinnych naradach, dyskusjach ("Ten dużo zapłacił, przepuszczamy go!") z dumą prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do następnej rundy! Jednogłośnie stwierdzamy, że wszyscy wykazaliście się bardzo dużą wiedzą i różnorodnością informacji na temat Magizoologii. Ze względu na ograniczoną frekwencję zgłoszonych uczniów (Do olimpiady zgłoszone były 24 osoby, prace dostaliśmy od 18) zmuszeni jesteśmy zmniejszyć limit przepuszczalności z piętnastu do dwunastu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Pozostali Uczestnicy zostaną nagrodzeni odpowiednią ilością punktów przyznanych przez Dyrekcję. Półfinalistów (w tym Reprezentantkę naszej szkoły - Sophie Hermenes) czeka starcie oko w oko z magicznym stworzeniem! Szczęśliwą dwunastkę zakwalifikowanych prosimy o kontakt pod numerem GG: 36535798 lub bezpośrednio z którymś z Organizatorów - prof. Tylerem Santie, prof. Nathanelem James lub prof. Marviną StraBe w celu omówienia szczegółów pracy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania. ![]() |
































