|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Miranda Beller w dniu 2012-08-01
HM
![]() Witajcie kochani! Jak z pewnością zauważyliście nie odbyły się ostatnio nasze zajęcia z historii magii. Z tego miejsca chciałabym Was ogromnie za to przeprosić. Złośliwość rzeczy martwych jest tutaj tak dużo, że słowa które cisną mi się na usta nie przystają profesorowi. Jeżeli dyrekcja naszej szkoły wyrazi zgodę, zajęcia zostaną odrobione według poniższego harmonogramu:
Są to zajęcia dodatkowe, dla uczniów chętnych. Omówimy sobie dodatkowy temat z zakresu rytualistyki. Jednak by one się odbyły potrzeba zgody przynajmniej 5 uczniów z klasy I oraz 2 uczniów z klasy II. Wasze zgody powinny zostać wpisane do komentarza. W piątek bądź sobotę po zajęciach pojawią się w dzienniku dodatkowe karty pracy na ocenę dla obu klas - ocen macie mało, a coś takiego z pewnością przyda się podczas wystawiania oceny końcoworocznej. Pozdrawiam, profesor Miranda Beller Lenghton ![]() |
































