|
0
0
0
0
Wyczarował/a Zoey Night w dniu 2012-07-13
Nabór do drużyny Quidditcha
![]() W dniu dzisiejszym zostałam wybrana na kapitana drużyny quidditcha naszego domu. Każdy, kto chciałby zagrać w reprezentacji Gryffindoru powinien wysłać zgłoszenie na mojego maila (wilczyca7@op.pl) najpóźniej do niedzieli do godziny 15:00. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz preferowaną pozycję. Test sprawdzający zawodników odbędzie się 15 lipca (niedziela) o godzinie 20:00 w pokoju wspólnym (join: hpschool_gryffindor). Obecność wszystkich kandydatów jest obowiązkowa! Osoby, które nie mogą przybyć powinny mnie o tym poinformować na gg (37890193). ![]() |
































