gryffindor hufflepuff ravenclaw slytherin glowna
0
0
0
0

Wyczarował/a Bellatriks Black w dniu 2009-08-29
Zakończenie roku...


Już jutro (niedziela 30 sierpnia) o godzinie 19:00 w Wielkiej Sali odbędzie się zakończenie Wakacyjnej Szkoły Magii. Zostaną na nim tradycyjnie przyznane nagrody dla poszczególnych domów za całoroczny wysiłek (Puchar Domów, Puchar Quidditcha), a także wyróżnienia indywidualne (między innymi tytuł ucznia oraz nauczyciela roku).

Z uwagi na tymczasowy, nieprzewidziany brak dostępu do internetu, nie byłyśmy w stanie przeprowadzić trzeciego etapu Potteriady w zaplanowany wcześniej sposób. Niemniej jednak, zgodnie z obietnicą, wspomniany konkurs zostanie zakończony już w tym roku.

Trzecim zadaniem uczestników będzie wykonanie polecenia umieszczonego w ukrytym dziale na forum, do którego dostęp mają uczniowie, którzy pomyślnie przebrnęli przez drugi etap.
Jak nietrudno się domyślić, czasu na wykonanie zadania będzie niewiele, gdyż upłynie on dokładnie jutro o godzinie 18:00. Więcej informacji znajdziecie w menu Potteriady (dział "Podpowiedzi"). Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystości zakończenia roku.

Wszystkich nauczycieli zainteresowanych nauczaniem w HP School w przyszłym roku szkolnym, prosimy o pozostawienie nam na gg (8165885) odpowiedniej informacji (czas do wtorku włącznie).

Z kolei uczniowie, którzy chcieliby kontynuować naukę (w pierwszej lub drugiej klasie - w zależności od wyników uzyskanych na egzaminach), proszeni są o pozostawienie pod tym newsem stosownego komentarza, na co czas macie do środy (3 września). Pozostałe osoby zostaną usunięte z listy.