|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Alther Amandil w dniu 2009-08-29
Wyniki
![]() Witam! To już mój ostatni news w tym roku szkolnym. Chciałbym podziękować za mile spędzony czas podczas WSM, pogratulować osobom, które zdały. Mam nadzieję, że podczas następnego roku szkolnego spotkamy się co najmniej w tym samym gronie. Egzaminy mam już sprawdzone od czwartku rana, ale postanowiłem potrzymać was trochę w napięciu. Jeżeli ktoś chce sobie przypomnieć lub zobaczyć, jak wyglądał egzamin to zapraszam TUTAJ. Jeżeli któraś z osób chce wiedzieć, gdzie straciła punkty, to zapraszam na mój kominek, bo jednak nie zrobiłem klucza odpowiedzi. Swoje oceny za egzamin jak i końcowe znajdziecie TUTAJ. Osoby, które nie są tam wymienione, mają T lub są po prostu nieklasyfikowane. Do zobaczenia w przyszłym roku... Alther Amandil ![]() |
































