|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Araven Swim w dniu 2009-08-16
Przeprosiny...
![]() Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Piszę w bardzo ważnej sprawie. Jeżeli kogoś z Was uraziłem lub coś przykrego zrobiłem(robię)to pragnę was teraz : PrzeprosićW szczególności Sonię Granger i Olivię Lancaster. Mam nadzieję, że od tego czasu nasze stosunki się polepszą. Choć oczywiście jeżeli dalej będziecie składać petycję do Dyrekcji na mnie to zrozumię to. Ten news piszę dlatego, iż chcę mieć czyste sumienie. Oczywiście to nie oznacza(że w tym roku) podwyższę wam oceny. Bardzo was proszę również o opinie o mnie i moich lekcjach oraz rady(badź co wg was powinienem w swoim zachowaniu, lekcji zmienić). Możecie je pisać na gg(4208982). Co będę mógł ulepszyć to ulepszę. Mam nadzieję, że wkrótce nasze stosunki się polepszą. Za opinie i rady serdecznie dziękuję. Serdecznie was pozdrawiam, Oczekujący na wybaczenie Prof. Araven Swim ![]() |
































