|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Araven Swim w dniu 2009-05-31
WoHP
![]() Na początek chciałem was przeprosić za ostatnie lekcje. Mam dla Was wspaniałą wiadomość. Nie będziemy pisać kartkówki i możecie mieć jaką chcecie przeglądarkę. Przypominam Wam o zadaniach domowych. Klasa I i II - Opisz postać Harry'ego James'a Potter'a. Jednak klasa I ma napisać minimum 3 zdania, a klasa II 5. Zadanie dodatkowe dla klasy I brzmi: Wybierz jedną część i opisz ją w minimum 5 zdaniach(oprócz I i IIczęści). Uwzględnij tytuł. Prace należy przesyłać do wtorku (tj. 02.06.2009r.), do godz. 19 na mój adres e-mail: aravenswim@wp.pl. Oceny Wam podam na lekcjiw piątek, więc potrzebuję więcej czasu na ocenianie. Serdecznie Was pozdrawiam. - Prof. Araven Swim ![]() |
































